Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 01-08-14, 20:33   #1
gohan131
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 0
Domyślnie Co was zniecheca do gry na PVP

Witajcie. Tak jak w temacie chcialbym byście wypowiedzieli sie co was zniecheca do gry na serverze PVP.

Mnie najbardziej denerwuje i w sumie zastanawia to dlaczego niektóre osoby z rzadzacej gildii narzuciły jakies ograniczenia lvlowe... tzn ze jezeli ktos sie szybko w miare expi jest huuunted...To takie mam pytanie do was, skoro wydalem moje ciezko zarobione pieniadze na status to mam go zmarnowac siedzac w depo i patrzeć na ludzi ?. Kolejnym ich argumentem jest to ze gram magiem necro/alch.... gralem duchownym magiem i to ktos od was mi powiedzial bym sobie ta postacia glowy nie zawracal bo jest tragiczna....to dlaczego nie mialem zrobic postaci ktora jest najlepsza i ktora wszyscy tworzą, poniewaz od najmniejszych lvli bardzo szybko sie nia expi...Z tego co zauwazylem to gra tu bardzo malo ludzi, a wasze dzialania nie prowadza do poprawienia tego wyniku, poniewaz kazdy 60 lvl + to dla was "żyd"... no chyba ze chcecie tu sami grac to OOOK.

To bylo takie moje skromne zdanie. Prosilbym nowych graczy o swoje wypowiedzi na ten temat. Pozdrawiam
gohan131 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-08-14, 20:36   #2
19960314
 
Avatar 19960314
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 299
Domyślnie

Noo, ja to nienawidzę tych kolegjum czy jak ich tam, nie pozwalają expić szybko i zabijają, chyba ide na non pvp :/
19960314 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-08-14, 20:43   #3
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

Cytat:
Napisał gohan131 Zobacz post
Witajcie. Tak jak w temacie chcialbym byście wypowiedzieli sie co was zniecheca do gry na serverze PVP.

Mnie najbardziej denerwuje i w sumie zastanawia to dlaczego niektóre osoby z rzadzacej gildii narzuciły jakies ograniczenia lvlowe... tzn ze jezeli ktos sie szybko w miare expi jest huuunted...To takie mam pytanie do was, skoro wydalem moje ciezko zarobione pieniadze na status to mam go zmarnowac siedzac w depo i patrzeć na ludzi ?. Kolejnym ich argumentem jest to ze gram magiem necro/alch.... gralem duchownym magiem i to ktos od was mi powiedzial bym sobie ta postacia glowy nie zawracal bo jest tragiczna....to dlaczego nie mialem zrobic postaci ktora jest najlepsza i ktora wszyscy tworzą, poniewaz od najmniejszych lvli bardzo szybko sie nia expi...Z tego co zauwazylem to gra tu bardzo malo ludzi, a wasze dzialania nie prowadza do poprawienia tego wyniku, poniewaz kazdy 60 lvl + to dla was "żyd"... no chyba ze chcecie tu sami grac to OOOK.

To bylo takie moje skromne zdanie. Prosilbym nowych graczy o swoje wypowiedzi na ten temat. Pozdrawiam
wywalczyli sobie władzę to robią co chcą, Król w swoim królestwie też robi co chce i ścina głowy komu chce, do momentu aż się przeciw jemu zbuntują i mu tej głowy nie zetną proste :)
bilsom jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-08-14, 20:48   #4
Breaner
 
Avatar Breaner
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 88
Domyślnie

Podobno szykuję się rewolucja ale co ja tam wiem :P
__________________
"Pamiętaj kim jesteś..."
Moja historia -> http://forum.altaron.pl/showthread.php?t=11176
Kupię/Sprzedam -> http://forum.altaron.pl/showthread.php?t=12468
Breaner jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-08-14, 20:51   #5
dobryziomek
 
Avatar dobryziomek
 
Zarejestrowany: Wrz 2013
Postów: 140
Domyślnie

Ja to nie wiem... może te ludziki co tak po mieście biegają. Czasem loguję, bo chcę rozwiązać jakieś zadanie i po drodze mijam jakiś tam zwiadowców, rycerzy, magów i takie takie. No i nie wiem co robić wtedy. Nie lubię też kiedy chodzę na spacery i biją mnie jakieś potwory typu smoki i takie inne. Nie lubię, zniechęca mnie to trochę.
__________________
Mury to tylko symbol [...]. Prawdziwą twierdzę buduje się z serc i umysłów. Z siły ducha i umiłowania wolności.
Andrzej Pilipiuk - Oko Jelenia. Drewniana Twierdza
dobryziomek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-08-14, 21:51   #6
Irdorath
 
Avatar Irdorath
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 77
Domyślnie

Cisza przed burzą

Nic mnie nie zniechęca, a wręcz motywuje do boju.
Irdorath jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-08-14, 21:58   #7
begar321
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Skąd: Swiecie/Kuj-Pom
Postów: 194
Domyślnie

Uu powiało grozą , mam nadzieje , że bd warmod bo tymi 100 lvlami fajnie się będzie nabijać statystyki xd
begar321 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-08-14, 22:09   #8
gohan131
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 0
Domyślnie

Jesli chcecie rozmawiac na temat bicia sie to znajdzcie sobie inny temat. Prosilem o wypowiedzenie sie nowych, neutralnych graczy a nie "Weteranow".

P.S
Nie nabijajcie sobie postow glupimi komentarzami w tym temacie.
gohan131 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-08-14, 22:18   #9
pan
 
Avatar pan
 
Zarejestrowany: Lip 2012
Postów: 71
Domyślnie

A mnie osobiście denerwują takie płaczki. Chodz sam nie pkuję to wkurzają mnie nobki, których ktoś raz zabije, a im się życie wali i zamiast potraktować to jako motywację żeby się wyexpić i dokopać sk##wielowi ktory go zabił to wolą się nad sobą użalać...

Ostatnio edytowane przez pan ; 07-08-14 o 22:32
pan jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-08-14, 22:19   #10
Indianin
 
Zarejestrowany: Lip 2014
Postów: 16
Domyślnie

Mi wszystko sie podoba:) jeszcze nie miałem żadnego zatarcia a nawet pare osób z wysokimi poziomami mi pomogło ! Pozdrawiam!
Indianin jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:53.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin