Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 01-05-11, 13:37   #41
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

No na to czekałem. Tylko teraz trzeba uważać, bo już pewno stwierdzili, że nam pomagasz...
eremce jest nieaktywny  
Stare 01-05-11, 13:38   #42
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał baster Zobacz post
i po co dyskutujecie ?:) nie wolno trapować ale jednak gildia moze trapować :) widocznie ładnie weszła w dupe GM'owi lub GM'om .
Tak, jeden z nich jest moim mężem... Albo ojcem, zapomniałam.

Tutaj nie było karalnego trapowania. Byłoby, jakby został on zablokowany przez graczy bez 20 poziomu i np ustawiony tak, by zabił go potworek. Ewentualnie - łucznicy i magowie z daleka. Tutaj był jedynie atakowany!. Proszę, nauczcie się rozpoznawać. Jak inaczej mieli go zabić? Zrobić mu wolną drogę, może jeszcze dać miksturki na szczęście oraz pokazać drogę wyjścia? To była jedynie klasyczna walka ze znaczą przewagą liczebną.

Nie jestem z Securum, nie mam żadnej postaci do grania, sama nie lubię walk. Lecz ta sytuacja jest jasna. Po prostu go zabili i tyle. Zareagowałabym, jakby obok niego stały osoby bez 20 poziomu, lecz tak nie było.

Odnośnie regulaminu i trapowania:
Cytat:
1d) Nieuzasadnione przeszkadzanie innym graczom jak np. blokowanie (w jakikolwiek sposób) lub ustawiczne zabijanie potworów walczących z danym graczem lub używanych do treningu (np. w celu zyskania przez owego gracza mniejszej ilości doświadczenia).
Zablokowany nie był. Mógł spokojnie wyjść po zabiciu agresora. Po to jest PVP, by móc coś takiego zrobić. To, że realnych szans nie miał sytuacji nie zmienia. Karzemy za blokowanie przejść, karzemy za blokowanie przez osoby których nie idzie zabić, ale no kurcze, nie będziemy przecież karać za zwykłą, klasyczną walkę!

Jak byście zapomnieli - parę dni temu część tej gildii dostała notatki za blokowania przejścia na Ancarii. Czyli po czyjej w końcu jestem stronie? Ich? Dając im warny?
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 01-05-11 o 13:46
Slythia jest nieaktywny  
Stare 01-05-11, 13:46   #43
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Slythia, mówisz że on miał się nie dać? Tak? Ci z Securum ustawili się przy schodach, trapując jednocześnie (to także jest sprzeczne z regulaminem: I, 1d). I ty na prawdę nie widzisz że oni trapują?

Po pierwsze, tutaj widać że zabiło go 6 osób. Zabójstwa w więcej niż 5 osób są sprzeczne z regulaminem (CLICK, pkt. II, 2b). I myślisz że to jest pierwszy raz? Haha.

Po drugie, on miał szybciej zareagować? Aha, czyli miał wysłać raporta, podczas walki z sześcioma osobami? To może Ty szybciej byś zareagowała, bo z tego co słyszałem to ty wszystko widziałaś. Więc nie rozumiem.

Trzy, 30 minut roboty w Paint? On wysłał to zdjęcie kilka sekund po walce, myślisz że on zdążył by to sfałszować? I jeśli nie zdjęcie, to co może być dowodem, hmm?

@edit: No właśnie, dostali notki, to oznacza że jak dostali już ostrzeżenie to nie mogą go dostać po raz drugi? Jedno ostrzeżenie nie pomaga, więc może drugie pomoże?
Tron jest nieaktywny  
Stare 01-05-11, 13:49   #44
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zwariowany Alkoholik Zobacz post
Slythia, mówisz że on miał się nie dać? Tak? Ci z Securum ustawili się przy schodach, trapując jednocześnie (to także jest sprzeczne z regulaminem: I, 1d). I ty na prawdę nie widzisz że oni trapują?

Po pierwsze, tutaj widać że zabiło go 6 osób. Zabójstwa w więcej niż 5 osób są sprzeczne z regulaminem (CLICK, pkt. II, 2b). I myślisz że to jest pierwszy raz? Haha.

Po drugie, on miał szybciej zareagować? Aha, czyli miał wysłać raporta, podczas walki z sześcioma osobami? To może Ty szybciej byś zareagowała, bo z tego co słyszałem to ty wszystko widziałaś. Więc nie rozumiem.

Trzy, 30 minut roboty w Paint? On wysłał to zdjęcie kilka sekund po walce, myślisz że on zdążył by to sfałszować? I jeśli nie zdjęcie, to co może być dowodem, hmm?
DO JASNEJ....

Wyraźnie regulamin mówi, że nie możesz ZABIĆ WIĘCEJ NIŻ 5 OSÓB, A NIE, ŻE NIE MOGĄ CIĘ ZABIĆ WIĘCEJ NIŻ 5 OSOBY!! CZYTAJ!

Temat zamykam, bo zaraz coś niemiłego powiem. Skoro jestem taka zła i okrutna - piszcie PW do Prakta, niech mnie odwoła.

A tymczasem idę odebrać tą sukienkę, na którą owa gildia się złożyła, by mnie przekupić. Wydali 50k euro, ale jak widać opłaciło im się.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:26.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin