Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Multimedia

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 22-01-12, 22:16   #131
Luop
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 84
Domyślnie

Cytat:
Napisał daarko88 Zobacz post
Wydało się, po dłuższym dochodzeniu odkryliśmy prawdę, Tyrko jeden z naszych kucyków kolorowych z stajni, wsypał do każdej wódki Mefedron, stwierdził, że musi rozbujać troche towarzystwo a LSD czy Extacy to dla Dzieci a u nas są "Konie". Mieliśmy zakończyć już zebranie kiedy z ludżmi coś było nie tak, nagle słyszałem Cukiereczka: "Jadę na KONIU!", chwilę później Fitnessia: "Jadę na ŚWINI i trzymam w łapie GNÓJ", co się tam działo mowię wam, Nositasakiego tak W*J*B*Ł*, że leżał po drugiej stronie rezydencji z roztwartym rozporkiem i cały zarzygany. W pewnym momencie spojrzałem w prawo, patrze pusto a wcześniej siedział obok mnie Thunder Bolt, padło hasło: Dawaj jedziemy z tą ŚWINIĄ do kąta i na cztery baty, no i jak los tak chciał był to Lenob, chłopak już nie ogarniał to reszta zrobiła sobie z niego zabawkę. Wbili hak w rogu w sufit w rezydencji powiesili go na szelkach i krzyczeli: "Davoj Davoj nasz TURBOGENERALE!" Ja z tej imprezy prócz tego nic nie pamiętam, jedyne to że obudziłem się bez majtek w skarbcu, kiedy otworzyłem drzwi i wyszedłem do ogórdka chłopaki wszyscy byli bez majtek, zrobili sobie ognisko na środku rezydencji z majtek, ponieważ kotłownia nawaliła i ogrzewania nie było. Cukiereczek w pełni podeksycotwany naszym After Party Perversion rzekł: "Tyrko skąd miałeś taki towar?" Tyrko na to: "Wiesz dorwałem starodawną recepturę w której skład wchodzą: 4 bobki czarnego cyklopa, 7 napletów bagina, 1 żołądź demona, szpychelnia suszona z międzyrowu czarodziejki Lamii (jak on to zdobył już nie pytaliśmy), garść łoniaków z górskich trolli." Po usłyszeniu składników widziałem tylko jak Keavira Aman wybiega przez drzwi, do tej pory go nie zobaczyłem. Kiedy wszedłem do łazienki widziałem jak Pampeluna podciera się papierem ściernym zamiast toaletowym (skąd on go miał też nikt nie wie). Tak się zakończyła nasza mała zabawa. Czyli widziecie teraz w Sunblade zawsze jest wesoło ;) Po tym spotkaniu stwierdziłem, że nie ma normalnych ludzi.

Pozdrawiam
Daarko
A o mnie to zapomniałeś wspomnieć gościu :( Bo ja grałem na bębenkach :(
Luop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-01-12, 23:55   #132
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

Ten w oliwkowej bluzie to chyba Eastside, ale reki sobie nie dam uciac :s
Pozatym nie rozumiem czemu chcieliscie mu zabrac cheetosy..
__________________
"i z tej historii moral jest taki ze teraz w kraju kroluja buraki i przepychaja sie lokciami w czasach powszechnej chlopomanii kazdy z nich mysli o sukcesie w polytyce i w byznesie kazdy wydyma cie za pare centow bo teraz w kraju kroluje potejto"
voagar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-01-12, 09:52   #133
konradowalkero
 
Avatar konradowalkero
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 38
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do konradowalkero
Domyślnie

hahahahahahaha :D
konradowalkero jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-01-12, 11:07   #134
sergio conceicao
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 11
post

Cytat:
Napisał daarko88 Zobacz post
Wydało się, po dłuższym dochodzeniu odkryliśmy prawdę, Tyrko jeden z naszych kucyków kolorowych z stajni, wsypał do każdej wódki Mefedron, stwierdził, że musi rozbujać troche towarzystwo a LSD czy Extacy to dla Dzieci a u nas są "Konie". Mieliśmy zakończyć już zebranie kiedy z ludżmi coś było nie tak, nagle słyszałem Cukiereczka: "Jadę na KONIU!", chwilę później Fitnessia: "Jadę na ŚWINI i trzymam w łapie GNÓJ", co się tam działo mowię wam, Nositasakiego tak W*J*B*Ł*, że leżał po drugiej stronie rezydencji z roztwartym rozporkiem i cały zarzygany. W pewnym momencie spojrzałem w prawo, patrze pusto a wcześniej siedział obok mnie Thunder Bolt, padło hasło: Dawaj jedziemy z tą ŚWINIĄ do kąta i na cztery baty, no i jak los tak chciał był to Lenob, chłopak już nie ogarniał to reszta zrobiła sobie z niego zabawkę. Wbili hak w rogu w sufit w rezydencji powiesili go na szelkach i krzyczeli: "Davoj Davoj nasz TURBOGENERALE!" Ja z tej imprezy prócz tego nic nie pamiętam, jedyne to że obudziłem się bez majtek w skarbcu, kiedy otworzyłem drzwi i wyszedłem do ogórdka chłopaki wszyscy byli bez majtek, zrobili sobie ognisko na środku rezydencji z majtek, ponieważ kotłownia nawaliła i ogrzewania nie było. Cukiereczek w pełni podeksycotwany naszym After Party Perversion rzekł: "Tyrko skąd miałeś taki towar?" Tyrko na to: "Wiesz dorwałem starodawną recepturę w której skład wchodzą: 4 bobki czarnego cyklopa, 7 napletów bagina, 1 żołądź demona, szpychelnia suszona z międzyrowu czarodziejki Lamii (jak on to zdobył już nie pytaliśmy), garść łoniaków z górskich trolli." Po usłyszeniu składników widziałem tylko jak Keavira Aman wybiega przez drzwi, do tej pory go nie zobaczyłem. Kiedy wszedłem do łazienki widziałem jak Pampeluna podciera się papierem ściernym zamiast toaletowym (skąd on go miał też nikt nie wie). Tak się zakończyła nasza mała zabawa. Czyli widziecie teraz w Sunblade zawsze jest wesoło ;) Po tym spotkaniu stwierdziłem, że nie ma normalnych ludzi.

Pozdrawiam
Daarko



Darkoo mefedron nie powoduje halucynacji
sergio conceicao jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-01-12, 11:48   #135
tyski
 
Avatar tyski
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 8
Domyślnie

Ilosc / waga / tolerancja - moze powodowac - nie ucz ojca dzieci robic.
Po tym mozg pracuje na podwojonych obrotach , gdy zbyt przemeczysz mozg moze dojsc do omamów wzrokowych.

Ale to nie temat od tego
tyski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-01-12, 12:00   #136
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

Niech Cukiereczek opisze co po tym mefedronie z Materacem w KFC robili hahaha
__________________
"i z tej historii moral jest taki ze teraz w kraju kroluja buraki i przepychaja sie lokciami w czasach powszechnej chlopomanii kazdy z nich mysli o sukcesie w polytyce i w byznesie kazdy wydyma cie za pare centow bo teraz w kraju kroluje potejto"
voagar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-01-12, 13:21   #137
daarko88
 
Avatar daarko88
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Płock
Postów: 96
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do daarko88
Domyślnie

Dzień za dniem mija, wszystko powoli powraca. Pamiętam!! Już pamiętam co się z resztą stało...Gdy wszedłem naćpany i napity nie do swojego pokoju...zauważyłem że to pokój Nositasakiego. Siedzieli tam w kółku Siwyus,Artezon,Sis Roy oraz Shiryu, palili z Nosiego Shishy, ale nikt nie wiedział co to za towar, po chwili gdy każdy Kometę złapał, spytałem się co chłopaki robicie? A oni wystraszeni: "o K*R*A!! Nasz kucyk kolorowy, Nasz Turbo Generał, dołącz do nas, zobacz co puściliśmy na rzutnik, i co teraz robimy" Ja patrzę i patrzę i patrzę a tam ShowUp.tv, Little Pussy robi ostrą jazde, chłopaki podjarani, każdy ze swoim koniem w ręku. Na widok Shirya jaja, które było zielone i miał tylko jedno zaczołem biec, trzasnołem drzwiami i biegłem, potknełem się o Nosiego, który leżał na korytarzu. Przebudził się to go spytałem co to za towar ma w pokoju, powiedział mi że to jest najmocniejszy towar jaki istnieje w ogóle na planecie, tylko dla specjalnych klientów: tabaka jest z Honolulu tam gdzie pomidory młócą, krzaki conopii są podlewane tam wodą, która jest mieszana z LSD,Extacy,Amfetaminą prosto od najlepszych handlarzy z Columbii, a tajny skłądnik to suszona sierść z szczura betlejemskiego starta w drobniutke kawałęczki na terce. Powiedziałem Nosi ale jazda, tylko nie wchodź do swojego pokoju, tam wali tak kuta**** i starymi ludźmi że głowa mała no i wszędzie jest spyra na ścianach, a twoja kołdra się złamała w pół taka twarda była, chłopacy tam spędzili chyba całą noc. Po chwili słyszę jakiejś jęki i ktoś sefluni pod oknem, doszedłem do okna, otworzyłem je a tam Stefan aka Evul Zombie Jesus krzyczy: "dopomóż mi Anyinsan ale dopomóż mi k*r*a..." pobiegłem szybko do magazynu po wiadro i napełniłem je wodą, chciałem je wylać na Stefana ale całe wiadro wypadło spadło mu na głowe, nic nie widzący Stefan zmienił tekst: "Walcze, walcze ze ścianą". Miałem taki ubaw z tego hehe. Poszedłęm do sali obrad, chciałem trochę posprzątać po ostatniej imprezie i co tam zobaczyłem: Vendi i Embaa bawią się siusiakami. Vendi krzyczał głośno: "Embaa poleruj królowi berło", Embaa już znudzony tymi tekstami Vendiego wkurzył się(wpadł w szał czerwonego tygrysa) i odpowiedział mu na to: "Gościu, że ty masz wargi jak brzegi od wanny i owocową budowę ciała nie oznacza że ja tak będę robił" i kopnął go z całej siły w dupe, utknoł mu tam but, gdy Vendi się skulił z bólu Embaa poprawił całość boxem w plecy i Vendi stracił przytomność, Embaa szybko wyciągnął mu buta z dupy i zaczął tańczyć na stole breakdancea z tą swoją gołął fujarą. Miałęm takiego łacha z tego że szok, nie potrafiłem pomóc Vendiemu, chociaż mi go szkoda było, uklęknołem i zaczełęm płakać ze śmiechu, później w dodatek się posikałem, gdy ujrzałęm jak Noonuś nasz kucyk kolorowy wbiegł po schodach przewrócił się uderzył głową o ścianę wstał wbiegł do sali obrad krzycząc: "Fight for Freedom!!" wskoczył na stół jak młoda sarenka i sprzedał takiego low kicka Embie, że ten noge złamał. Nie mogłem tego widoku znieść, że moim ludziom tak poodbijało, wracając do swojego pokoju poczułęm dziwny zapach, zobaczyłem Lenoba jak gotuje sok z gumijagód (każdy wie o co chodzi), więc poszedłem do niego napiłem się tego świetnego trunku i poszedłem spać...

Pozdrawiam
Daarko
__________________
Dream your Dream... This is the Destination... You alive this Sound... Listen,Feel,Enjoy...

Ostatnio edytowane przez daarko88 ; 23-01-12 o 13:33
daarko88 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-01-12, 13:43   #138
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

Cytat:
"Walcze, walcze ze ścianą".
haha :D:D:D
__________________
Dubhenn haern am glandeal, morc'h am fhean aiesin.
Mój błysk przebije ciemności, moja jasność mroki rozproszy.
A.Sapkowski "Sezon Burz"
siwyus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-01-12, 14:01   #139
Luop
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 84
Domyślnie

Fight for Friiiidom!!! (czyt. z polskiego Walcze KUR*** WALCZE!!!)


Szkoda ze potem ze mnie cały smoczy set wypadł :( jak wciągałem dupą kołdrę.
Luop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-01-12, 14:58   #140
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie

Jestem za tym zeby napisac opowiadanie xd daarko sie nadajesz na pisarza :D
__________________
Lorem ipsum voluptatis optimis
amicorum ludere simul Augusti
mario jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:11.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin