Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 15-12-16, 17:25   #1
Xeneox
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Postów: 23
Domyślnie Zwiad nekro yase unar

Skoro wiemy już że Yase unar bije mniej niż SD a nie opłaca się go używać a SD tak to mam propozycję
Yase unar jest bardzo drogi kosztuje 350 many + puginały + mana za saim bale a sd kosztuje 260 many
Proponuje zmienić koszt yase unara do 150-200 many
dodam że zwiad zarabia o wiele mniej niż mag
Zao
Xeneox jest nieaktywny  
Stare 15-12-16, 17:28   #2
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Na szybkości się wypowiedzcie bo chciałbym już zamknąć etap zmian. :>
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 15-12-16, 17:39   #3
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Yase Unary biją tyle co sd, więc nie mogą kosztować mniej niż sd, puginały nie zawsze się łamią, a saim bale używa się raz na kilka hitów. 250-300 many okej, ale nie mniej. Zwiady muszą wydać więcej kasy żeby uderzyć tyle co mag.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 15-12-16, 17:41   #4
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Mag w późniejszym etapie może expić z sd, a zwiadowca z yase unar nie.
Obecnie to są jedyne plusy z bycia nekromantą. Dmg z pocisków czy kpiro nekromanty jest zaledwie o 5% większy niż duchownego.
Więc jestem za tym, żeby zmniejszyć koszt many yase unara tak, żeby w poźniejszym etapie mógł expic szybciej, ale za to kosztowniej. Czyli zarabiamy na kpiro, a wastujemy na yase unar. I tak samo w przypadku maga, zarabiamy na pociskach, wastujemy na sd.
Każde profitable respy na sd/yase unar będą nerfione.

Po spełnieniu powyższych warunków jestem za tym, żeby zmniejszyć koszt many yase unar u zwiadowcy.
Figovsky jest nieaktywny  
Stare 15-12-16, 17:42   #5
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

A ja powiem Ci tak, na robienie sd stracisz w chuj czasu. Na puginały nie. Koszt yase unarów musi być więc większy. Tak jak mówiłem 250-300 many
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 15-12-16, 17:43   #6
paladin123
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Skąd: Kraków
Postów: 26
Domyślnie

Osobiście byłbym za tym aby yase unar kosztowało 250-300 many.
paladin123 jest nieaktywny  
Stare 15-12-16, 17:44   #7
Zurvy19
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 46
Domyślnie

260 many za yase unar i bedzie git. Zabralismy hape odesy palowi i wojowi zeby bylo jak na tibii wiec z dmg ma byc tak samo lub podobnie. Dlatego palek nie moze biegac jak glupi i spamowac czarow. To mag ma byc tym poteznym i papierowym a nie odwrotnie. 260 many i tylko tyle zmian
Zurvy19 jest nieaktywny  
Stare 15-12-16, 17:47   #8
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

280 many myślę jest najlepszym rozwiazaniem
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 15-12-16, 17:54   #9
Xeneox
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Postów: 23
Domyślnie

Czyli 260 jest ok. tak żeby zdążyć się manasować
Xeneox jest nieaktywny  
Stare 15-12-16, 17:57   #10
mutek99
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 40
Domyślnie

Cytat:
Napisał CySiO Zobacz post
A ja powiem Ci tak, na robienie sd stracisz w chuj czasu. Na puginały nie. Koszt yase unarów musi być więc większy. Tak jak mówiłem 250-300 many
Ale ty jesteś chłopie perfidnym jednostronnym użytkownikiem tej gry ,że tak się grzecznie wyrażę. Gdy grałeś zwiadem to płakałeś nawet o głupią celność. Teraz masz zamiar grać magiem to za nic w świecie nie chcesz obiektywnie spojrzeć na sprawę tylko płaczesz, że zwiad nekro bije tak jak mag z sd blebleble. Właśnie przez takich ludzi balans nie istniał, a twój post powinien być usunięty natychmiastowo ponieważ nie podałeś żadnego sensownego argumentu. Nie gadaj głupot, że robienie run jest tak bardzo złe, że zwiadek nekro przez to ma odstawać od duchownego.
PEACE !!!

Moim zdaniem yase unar powinno dostać buffa(koszt many) ponieważ używanie go na expie jest/będzie dalej gorsze od kpiro. Czar ten jest tylko i wyłącznie wykorzystywany w pvp do [B]NIEZNACZNIE WIĘKSZEJ BUŁY[B] co czyni go dalej znacznie słabszą profesją od duchownego(tapen tawis, como olta, bazowe lepsze leczenie, uh na friendsow.
mutek99 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:11.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin