Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 24-10-11, 22:49   #1
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie Wyspa Nowych - Urozmaicenie

Z góry przepraszam ze nie w istniejącym już temacie, ale chciałbym aby mój post był przejrzysty.

Moja przygoda z Altaronem zaczeła się i nadal się toczy na wyspie nowych.
Zafascynowała mnie ta tajemniczość, ten pewien klimat który Licor ze sobą niesie. Jestem już dosyć doświadczonym Licorstayerem. Ale brakuje mi towarzyszy. Z opowiadań bardzo znanego w tym gronie Licorstayera dowiedzialem sie ze kiedys bylo tam mnóstwo ludzi tego pokroju. Wiec mam male sugestie co do rozwijania się Licoru.

1. Bossy - Np przywódca Orków , Minotaurów , Rozbójników i wiele innych, kazdy z nich moglby byc chroniony przez wieksza grupe potworow w trudno dostepnych miejscach. Bossy te moglby chronic jakiegos skarbu albo np byc poczatkiem jakiegos głebszego questu np kazdy z nich dropil by jakis fragment np tarczy , zbroi itp. Po czym mozna by skompletowac caly set, wymagało by to pewnego zgrania spolecznosci Licoru.

2. Loot - Uwazam ze loot z co nie których potworów jest za słaby np takie czerwie które nie zostawiaja niczego innego oprócz bezużytecznego kła, robakow oraz miesa. Mozna by tez dodac np addon itemy pajecze nogi , skóra węża , lisi ogon itp itd.

3. Addony - Za pewną ilość mozna by uzyskiwac pewien dodatek lub nowy strój. Również można by wprowadzic nowe stroje od pewnego lvlu. To tez by motywowało ludzi do gry

4. Depo - Bardzo dobrym pomyslem było by dodanie tej ze opcji.
5. Miecz Wybrańca - Jakby ten quest był mozliwy do wykonania przez wszystkich.
6. Dodatkowe miejsca do expienia, i zwiedzania.
7. Nowe zagadki
8. Domki? Fajnie byloby sie pochwalic przed innymi czyms wyjatkowym.
9. Nowy set dla Licorstayera ( jak juz wspomnialem wczesniej mogloby to polegac na tym ze jeden z 5 bossów pozostawiał by po sobie jedna z 5 losowych czesci. Na kazda z elementów setu potrzeba bylo by wlasnie 5 czyli po 1 z kazdego bossa. Czyli 25 Elementów na caly set. )

Rozumiem że twórcy maja juz jakaś wizje ale wydaje mi sie ze dobrze by bylo tez posluchac sie rad graczy. W przypadku Tibii bylo odwrotnie tam szczali na graczy cieplym wiekszosc odeszla Ci ktorym bylo zal zostawiac kolegow, postaci pozostali i narzekaja. Zrobmy z Altaronem cos aby posiadal klimat, ale taki klimat jak kiedys tibia 7,6 i wczesniej.

Dziekuje za przeczytanie tego tekstu. Prosze o zachowanie kultury.

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 30-11-11 o 10:02
Attax jest nieaktywny  
Stare 24-10-11, 23:44   #2
blanko2222
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Polska
Postów: 144
Domyślnie

przykro zauwazyc ,ale to wszystko masz na mainie ;0 nie moge tego ogarnac po co siedzi sie na licorze i robi caly czas to samo jak tu highscore zadnego niema , zero przyjemnosci

co do pomysłu , 1,6,7 good

jak przezyles klimat 7.6 i poprzednich wersji to wiec ,ze dwa razy tego nie przezyjesz
__________________
''Nie jestem jak inni, inni są jak inni
wszyscy podobni do siebie, wszyscy winni''

Ostatnio edytowane przez blanko2222 ; 24-10-11 o 23:48 Powód: a
blanko2222 jest nieaktywny  
Stare 25-10-11, 07:44   #3
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Tematy tego pokroju będą się przetaczać ciągle, to w pewnym sensie zrozumiałe, ale...
Pamiętajcie, że z założenia wyspy Archipelagu Licor są jedynie terenami przejściowymi, dlatego będą one hmy... rozwijane w drugiej kolejności.
Nie oznacza to, że rozwijane nie będą w ogóle. Do rzeczy:

1. Bossy.
Oczywiście jakiś silny potwór, który jednoczył by społeczność Licoru to dobry pomysł, ale na chwile obecną niemożliwy do zrealizowania.

2. Loot.
Być może na Licorze Czerwie są całkowicie nieopłacalne, ale są to potwory stworzone głównie dla graczy na głównym kontynencie w przedziale poziomowym 10-20. Na Licorze są jakoby pewnym wyzywaniem. Co do dodawania "addonowych" rzeczy do wszelakich potworów, myślę, że to będzie dodawane razem z rozwijaniem sub profesji.

3. Addony.
Osobny wygląd stałego wyspiarza, rdzennego? Lubię to!

4. Depozyt.
Stanowcze nie. Pamiętajmy jednak, że na Licorze z założenia nie zostajemy, a Licorstayerowie?, którzy decydują się by jednak na nim zostać muszą liczyć się z pewnymi utrudnieniami.

5. Miecz Wybrańca.
Stanowcze nie, wtedy jaką wartość miał by ten miecz? Teraz jest okej, a ten miecz jest na prawdę rarytasem - czyli tak jak powinno być.

6. Dodatkowe miejsca.
Wszystko w swoim czasie... Tak myślę ;).

7. Nowe zagadki.
Patrz wyżej.

8. Domki.
Jakieś półtora roku temu męczyłem Trava o domki. Jedyne co mi wtedy podpowiedział to "hmy...". Pomysł popieram, o ile nie byłby przesadzony, czyli po 2-3 domki na wyspę o na prawdę dużej cenie wynajmu.

9. Set.
Nie podoba mi się ten pomysł.

Podsumowując, Licor pewnie będzie się rozwijał ale w swoim tempie, a jeśli chodzi o klimat to... Klimat tworzą gracze, nawet poprzez pisanie na czacie handlu "sell" już go psują. Gdy piszą "xD" co drugi wyraz stojąc pod depozytem - niszczą go. Gdy stoją pod depozytem zamiast siedzieć i piwkować w karczmie również go psują.
Klimat zależy od Was i to Wy zdecydujecie jak serwer będzie wyglądał.
Obles jest nieaktywny  
Stare 25-10-11, 22:17   #4
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Zgadzam się z tym ze nie przeżyje tego samego jak w 7,6. Ale zauważcie ze wiele graczy lubuje w 7,6 co tez by przyciągnęło masę ludzi na Altaron.


Okres przejściowy ?
To brzmi jak jakiś test czy nadajemy się na gracza czy tez nie. Ogólne założenie ze na każdym serwerze "tibi" musi byc "Rook" jest lekko obłędne. Bo z jednej strony chcemy byc bardziej ambitni ale z drugiej strony idziemy tymi samymi ścieszkami co nowatorzy.

Co do zmian jakie by miały być na licorze mysle ze jeden boss nie zjednoczył by zaraz całej społeczności , starzy wyjadacze nie wrócili by a nawet jeśli to tylko aby zabić i osiągnąć to co jeszcze nie osiagniete i wyjsc z gry na kolejne 6 miesięcy. Wydaje mi sie ze Altaron nie musi ograniczac Licoru na rzecz maina rozumiem ze jest tam więcej osob, dlatego jest tam wiecej osob bo kazdy kto zaklada postac idzie na szczury , lisy zabije 2 borsuki 8 szkieletów i wychodzi na maina. A gdyby zachecic graczy do pozostania poznania Altaronu od zaplecza, w koncu wszystko sie tam zaczęło. No nie wiem to jest tylko moje zdanie możne ktos je podziela. Rozumiem ze napewno społeczność z maina chciała by nowych respow itp ale wydaje mi sie ze przy takiej ilości graczy mozna zawsze dosc do konsensusu.

Sety - Uważam ze każdy Licoryjczyk który postanawia zostać powinien mieć przyjemność zdobywania czegoś lepszego niż Ci którzy zabijają parę mobów, już nie wspomnę ze te bossy mógłby znajdować się w jakimś zamku/swiatyni Legiona < chyba każdy wie o kogo chodzi.

Depo - jednak wydaje mi się to dobrym pomyslem nie chodzi mi tutaj o cos w stylu połączonego depo licor-main lecz czegoś w postaci skrzyni, nawet w takim Diablo 2 (kazdy pewnie zna ta gre) jest skrzynia w której przechowywane sa przedmioty. + dla komfortu gry.

Miecz wybrańca - bezsens total. Wybraniec wybierany jest losowo podczas tworzenia postaci, zdobycie tego miecza polega na " Przekabacaniu x>10lvl " aby poszli i kliknęli durnota totalna przepraszam ale takie mam zdanie.

Panowie reasumujac zachęcam do rozbudowy Licoru. Aby graczy takich jak ja bylo co raz wiecej aby z przyjemnoscia wbijalo sie te lvle na orkach, zwiedzalo sie nowe ciekawe rejony. Nie wiem jak was przekonac wsumie bo tu prawie kazdy obecnie gra na mainie ale uwierzcie ze sporo jest Licorstayerow ktorzy licza na wrazenia. Zobaczymy co czas pokarze
dziekuje Dobranoc.

Ostatnio edytowane przez Attax ; 25-10-11 o 22:22
Attax jest nieaktywny  
Stare 10-11-11, 09:43   #5
Apausfo
 
Avatar Apausfo
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Częstochowa
Postów: 25
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Apausfo Wyślij wiadomość poprzez Skype? do Apausfo
Domyślnie

Było coś takiego tutaj KLIKKK, niestety nikt z 'góry' nie chciał się wypowiedzieć konkretniej. Sam grałem na licor jakiś czas, teraz jeśli tylko mogę to loguje choć na 15 minut ale TAM NIC SIĘ NIE DZIEJE! Ludzi w mieście 0 w porywach do 2. Już nie mówię, że wszyscy dawni kumple-wyspiarze są off. To całkowity brak rozrywki, bo ile można expić? (pozdro Cakey, haha). Jeśli coś się zacznie dziać to i ludzie pewnie wrócą, bo ja chętnie.
Pozdrawiam. :)
__________________
Napisz na pw lub w grze, jeśli szukasz pomocy na Licor. ;)
Licor Topic - Click
Apausfo jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin