Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 24-08-11, 14:54   #331
samosiejka
 
Avatar samosiejka
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 6
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kaspiel Zobacz post
Podpisuję się pod tym rękami i nogami.

EDIT:
24 strony tematu. Czy Administracji nie daje to nic do myślenia? Mając tylu chętnych serwer będzie pękał w szwach a kasa z premki będzie wpadała wam przez drzwi i okna.
Zgadzam się w 100% I też się podpisuję pod serwer npvp. Z tego co czytałem podobno ma być serwer npvp, ale kiedy to będzie nie wiadomo.
Admini, jeżeli ma być serwer npvp to powiedzcie chociaż miesiąc w którym ma takowy powstać.
Slythia, napisałaś że popsuło by wam to plany, jednak moje zdanie jest inne na ten temat. Uważam że gdyby gracze wiedzieli kiedy ma powstać npvp to niektórzy z nich zbierali by już kolegów z rl do grania na npvp , namawiali by itp.

Podsumowując JESTEM ZA!
samosiejka jest nieaktywny  
Stare 26-08-11, 23:21   #332
Parcival Moore
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 0
Domyślnie

podpisze sie i będę grać.
Sarrus
Parcival Moore jest nieaktywny  
Stare 27-08-11, 13:20   #333
Apausfo
 
Avatar Apausfo
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Częstochowa
Postów: 25
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Apausfo Wyślij wiadomość poprzez Skype? do Apausfo
Domyślnie

apausfo. <znakiiiii>
__________________
Napisz na pw lub w grze, jeśli szukasz pomocy na Licor. ;)
Licor Topic - Click
Apausfo jest nieaktywny  
Stare 29-08-11, 10:38   #334
PrzemuS
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 6
Domyślnie

25 stron, wszyscy za. A oni dalej wprowadzić nie chcą, śmiech :D.
PrzemuS jest nieaktywny  
Stare 29-08-11, 15:43   #335
samosiejka
 
Avatar samosiejka
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 6
Domyślnie

No już 4 miechy petycja trwa niby ma być, kiedyś w to wierzyłem teraz już nie wierze ;/ może też się okazać że chcą zrobić wielką niespodziankę i tak nagle postawić serwa npvp nie mówiąc nic ale to raczej tak nie jest :/.

Sam czekam na npvp już od dawna, mam nadzieję że iLop czy jak mu tam nie jest taki jak CipSoft Który ma w dupie prośby graczy, a przecież altaron miał być dla graczy a nie dla biznesu i Admini powinni chcieć tego co chcą gracze bo przecież jak gracze są zadowoleni to grają wydają hajs na pacc i sie kręci biznes , a jeżeli Admini Altaronu pójdą drogą cipsoftu to zostaną na altaronie same boty.
Teraz robie przerwę miesiąc jakoś od gry z przyczyn osobistych, mam nadzieję że jak wrócę to coś ruszy w kierunku npvp,
Kiedyś cofneli że nie pokazuje loota przy zabiciu potworka , była petycja o przywrócenie i przywrócili.
Jest to jakiś mały znak Administracja robi to co chcą gracze.
A jeśli to jednorazowy "wyskok" to Altaron będzie tylko dla graczy co lubią pvp a ci co od zawsze i na zawsze grali na npvp obejdą się smakiem.
Nie oszukujmy się droga Administracjo "Klient nasz Pan" i nic tego nie zmieni.
Będę czekał i ciągle wierzył że powstanie serw npvp- miejsce dla spokojnych graczy nie lubiących padać od graczy.
Jako kolejna osoba proszę o to aby administracja powiedziała JASNO Czy będzie czy nie będzie a nie wypowiedzi typu "Kiedyś będzie"
Bo wole wiedzieć już że nie będzie niż czekać nie wiadomo ile, gdyby było oświadczenie że będzie serw npvp to mogę czekać długo a tak to wróce na rl i będę latał na bocie i sellał se cc na allegro.
__________________
Chcecie zmniejszyć przestępczość o połowe?
Zalegalizujcie hodowle domowe: D
samosiejka jest nieaktywny  
Stare 29-08-11, 16:04   #336
blanko2222
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Polska
Postów: 144
Domyślnie

Cytat:
Napisał samosiejka Zobacz post
No już 4 miechy petycja trwa niby ma być, kiedyś w to wierzyłem teraz już nie wierze ;/ może też się okazać że chcą zrobić wielką niespodziankę i tak nagle postawić serwa npvp nie mówiąc nic ale to raczej tak nie jest :/.

Sam czekam na npvp już od dawna, mam nadzieję że iLop czy jak mu tam nie jest taki jak CipSoft Który ma w dupie prośby graczy, a przecież altaron miał być dla graczy a nie dla biznesu i Admini powinni chcieć tego co chcą gracze bo przecież jak gracze są zadowoleni to grają wydają hajs na pacc i sie kręci biznes , a jeżeli Admini Altaronu pójdą drogą cipsoftu to zostaną na altaronie same boty.
Teraz robie przerwę miesiąc jakoś od gry z przyczyn osobistych, mam nadzieję że jak wrócę to coś ruszy w kierunku npvp,
Kiedyś cofneli że nie pokazuje loota przy zabiciu potworka , była petycja o przywrócenie i przywrócili.
Jest to jakiś mały znak Administracja robi to co chcą gracze.
A jeśli to jednorazowy "wyskok" to Altaron będzie tylko dla graczy co lubią pvp a ci co od zawsze i na zawsze grali na npvp obejdą się smakiem.
Nie oszukujmy się droga Administracjo "Klient nasz Pan" i nic tego nie zmieni.
Będę czekał i ciągle wierzył że powstanie serw npvp- miejsce dla spokojnych graczy nie lubiących padać od graczy.
Jako kolejna osoba proszę o to aby administracja powiedziała JASNO Czy będzie czy nie będzie a nie wypowiedzi typu "Kiedyś będzie"
Bo wole wiedzieć już że nie będzie niż czekać nie wiadomo ile, gdyby było oświadczenie że będzie serw npvp to mogę czekać długo a tak to wróce na rl i będę latał na bocie i sellał se cc na allegro.

japson papson i tyle ke? npvp = masa botów i kto to ogarnie? prawde mówiąc , większość z tych osób ,które się tu podpisały to 2k9/10 tibijczycy nie potrafiący grać uczciwie
__________________
''Nie jestem jak inni, inni są jak inni
wszyscy podobni do siebie, wszyscy winni''
blanko2222 jest nieaktywny  
Stare 29-08-11, 16:13   #337
samosiejka
 
Avatar samosiejka
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 6
Domyślnie

Prawda jest taka że ty nei umiesz grać uczciwie.

Powyższe zdanie jest tylko tak o. Nie znam cię, więc nie bede sie wypowiadać na twój temat.
Ty jednak wypowiadasz sie nie znając tych osób lub większosci a mówisz że chcą bocić.
Wszędzie są boty i będą ale ich kariera się szybko zakończy. Więc o co ci chodzi? Przeszkodzi ci coś że będzie npvp? wolisz pvp to sobie graj.
Wkurza mnie takie coś nie znasz typów a sie wypowiadasz.
Jak byś jeszcze powiedział że na npvp większość to boty to git, ale osądzasz ludzi z którymi nie gadałeś.
Npvp jest dla tych , którzy nie mają "pvp" (chodzi o umiejętność walki),
dla tych którzy nie lubią padać od graczy, dla tych co nie chcą brać udziału w walce, a nie dla botów.
__________________
Chcecie zmniejszyć przestępczość o połowe?
Zalegalizujcie hodowle domowe: D
samosiejka jest nieaktywny  
Stare 29-08-11, 20:20   #338
blanko2222
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Polska
Postów: 144
Domyślnie

Cytat:
Napisał samosiejka Zobacz post
Prawda jest taka że ty nei umiesz grać uczciwie.

Powyższe zdanie jest tylko tak o. Nie znam cię, więc nie bede sie wypowiadać na twój temat.
Ty jednak wypowiadasz sie nie znając tych osób lub większosci a mówisz że chcą bocić.
Wszędzie są boty i będą ale ich kariera się szybko zakończy. Więc o co ci chodzi? Przeszkodzi ci coś że będzie npvp? wolisz pvp to sobie graj.
Wkurza mnie takie coś nie znasz typów a sie wypowiadasz.
Jak byś jeszcze powiedział że na npvp większość to boty to git, ale osądzasz ludzi z którymi nie gadałeś.
Npvp jest dla tych , którzy nie mają "pvp" (chodzi o umiejętność walki),
dla tych którzy nie lubią padać od graczy, dla tych co nie chcą brać udziału w walce, a nie dla botów.
3> Jak byś jeszcze powiedział że na npvp większość to boty to git (no przeciez to napisalem)

jak powstanie serwer to sie przekonamy kto ma racje :)))
__________________
''Nie jestem jak inni, inni są jak inni
wszyscy podobni do siebie, wszyscy winni''
blanko2222 jest nieaktywny  
Stare 30-08-11, 09:14   #339
samosiejka
 
Avatar samosiejka
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 6
Domyślnie

Wiadomo że na non-pvp lata więcej botów bo mają tylko jedno ryzyko-ban , a na pvp można paść lub mieć hunta ale to nie znaczy że wszyscy na npvp to boty bo są też i uczciwi gracze którzy chcą zajść dalej a nie tylko do 50 lvlaa i ban.
Ale skończmy ten oftop poczekamy na npvp i zobaczymy ile bedzie botów.
__________________
Chcecie zmniejszyć przestępczość o połowe?
Zalegalizujcie hodowle domowe: D
samosiejka jest nieaktywny  
Stare 04-09-11, 13:13   #340
samosiejka
 
Avatar samosiejka
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 6
Domyślnie

REFREsh , a więc są 2 petycje
__________________
Chcecie zmniejszyć przestępczość o połowe?
Zalegalizujcie hodowle domowe: D
samosiejka jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:56.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin