Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 26-08-11, 09:30   #1
PiekaR880
 
Avatar PiekaR880
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 42
Domyślnie Wyspa nowych

Witam


Chciałbym zgłosić pewien problem zaistniały na wyspie początkujących. Otóż jestem graczem, który expił tam już po fali przeludnienia. Problem polega na tym, że dużo podziemnych jaskiń jest nie do przejścia w pojedynkę. Nie mówię, że mnie to razi ale potencjalnie nowych graczy może to zniechęcić. Dodam, że wyszedłem wczoraj z tej wyspy tak więc jest to moja obiektywna opinia. Jednak doświadczenie zbierałem tylko na szczur, lis oraz robak. Nie opłacalnym było bicie wilków, niedźwiedzi, orków, minotaurów. Tylko dlatego, iż system respów i miejsca lokacji nie jest dostosowany do małej ilości graczy. Śmie sądzić, że nawet po kilka osób nie dało by się tam dobrze zadziałać ze względu na nadmierną ilość potworów zaraz po zejściu. Próbowałem z ciekawości pobiec w głąb poziomu aby odciągnąć zbiorowisko potworów jednak co poszedłem dalej to dochodziły nowe i jedynym rozwiązaniem była ucieczka. Sugerowałbym z czasem o pomyślenie nad tym.

Ktoś powie, że jak chciałem to zwiedzić to mogłem wbić xx lvl i tam wrócić. Otóż nie, wyspa początkujących jak sama nazwa mówi jest dla osób początkujących. Wszelakie systemy jakie tam są wdrążone maja wprowadzić gracza w świat głównej wyspy.


Jak już wspomniałem wyszedłem z "rocka" i obojętne mi co tam będzie, jednak prosiłbym przyjrzeć się tej sprawie chociażby w przypadku powstania nowego serwera. Bo tu teraz każdy nowy musi w pojedynkę zmagać się z przeszkodami wyspy nowych.


Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez Tron ; 24-11-11 o 18:48
PiekaR880 jest nieaktywny  
Stare 26-08-11, 09:46   #2
Drakon
Grafik
 
Avatar Drakon
 
Zarejestrowany: Lut 2011
Postów: 46
Domyślnie

jakoś ja grając samemu dawałem tam rade...
__________________
Visit if you want:
http://madboy91.deviantart.com/
Drakon jest nieaktywny  
Stare 26-08-11, 10:09   #3
PiekaR880
 
Avatar PiekaR880
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 42
Domyślnie

Ja też dałem radę przebrnąć tą wyspę. Jednak na zbiorowisko orków i minotaurów nie mogłem się połasić.


Dodatkowo chciałem się zapytać. Niech będzie w tym temacie, aby nie zaśmiecać nowymi tematami. Co mają na celu "rozbujnicy" na wyspie nowych? Zetknąłem się z takowym i otrzymałem 3 x 44, 47, 52 DMG.
PiekaR880 jest nieaktywny  
Stare 26-08-11, 13:17   #4
Apausfo
 
Avatar Apausfo
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Częstochowa
Postów: 25
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Apausfo Wyślij wiadomość poprzez Skype? do Apausfo
Domyślnie

Cytat:
Napisał Drakon Zobacz post
jakoś ja grając samemu dawałem tam rade...
Uwierz, że zależy gdzie. Są miejsca, w których i 20 lvl ma nie ciekawie.

Cytat:
Napisał PiekaR880 Zobacz post
Ja też dałem radę przebrnąć tą wyspę. Jednak na zbiorowisko orków i minotaurów nie mogłem się połasić.


Dodatkowo chciałem się zapytać. Niech będzie w tym temacie, aby nie zaśmiecać nowymi tematami. Co mają na celu "rozbujnicy" na wyspie nowych? Zetknąłem się z takowym i otrzymałem 3 x 44, 47, 52 DMG.
Rozbójnicy na wyspie anan mają za zadanie pilnowiać pewnego......;)
__________________
Napisz na pw lub w grze, jeśli szukasz pomocy na Licor. ;)
Licor Topic - Click
Apausfo jest nieaktywny  
Stare 26-08-11, 13:38   #5
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

Ja tam solo expiłem na orkach/minosach na Ananie. A to że są miejsca, na których ciężko w pojedynke to dobrze ;] Po za tym kilka miejsc jest dla stałych wyspiarzy.
siwyus jest nieaktywny  
Stare 26-08-11, 13:46   #6
PiekaR880
 
Avatar PiekaR880
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 42
Domyślnie

Mnie rozchodzi się o to, że Ci co mieli zrobić questy w grupie to je zrobili bo dało się je zrobić w grupie. Nawet już nie mowa o questach ale o zwiedzaniu wyspy.

Teraz gdy na początkującej wyspie jest malutko osób jest to niemożliwe.
PiekaR880 jest nieaktywny  
Stare 26-08-11, 14:08   #7
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

Uwierz mi, że jest możliwe. Sam uzbierałem najlepsze możliwe eq jeszcze przed wbiciem 10lvl.
siwyus jest nieaktywny  
Stare 26-08-11, 15:11   #8
PiekaR880
 
Avatar PiekaR880
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 42
Domyślnie

Jeżeli wszystko osiągnąłeś po pełnym odrodzeniu się potworów bez niczyjej pomocy to nie było mojego tematu :)
PiekaR880 jest nieaktywny  
Stare 26-08-11, 16:03   #9
Drakon
Grafik
 
Avatar Drakon
 
Zarejestrowany: Lut 2011
Postów: 46
Domyślnie

wszystko byscie chcieli po najniższej lini oporu, może niech od razu wszędzie szczury biegają i dają po 1000expa za sztuke. Bo widzę że jak gdzieś się pojawia najmniejsza przeszkoda, lub miejsce wymagające troche wysiłku i myślenia to zaraz komuś przeszkadza.
O ile wiem to Altaron z założenia jest nieco ambitniejszy niż sama Tibia...
__________________
Visit if you want:
http://madboy91.deviantart.com/
Drakon jest nieaktywny  
Stare 26-08-11, 21:50   #10
Apausfo
 
Avatar Apausfo
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Częstochowa
Postów: 25
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Apausfo Wyślij wiadomość poprzez Skype? do Apausfo
Domyślnie

Cytat:
Napisał PiekaR880 Zobacz post
Mnie rozchodzi się o to, że Ci co mieli zrobić questy w grupie to je zrobili bo dało się je zrobić w grupie. Nawet już nie mowa o questach ale o zwiedzaniu wyspy.

Teraz gdy na początkującej wyspie jest malutko osób jest to niemożliwe.
Skoro nazywają ten serwer rpg to chyba jednym z priorytetów jest gra w teamie.
Cytat:
Napisał siwyus Zobacz post
Uwierz mi, że jest możliwe. Sam uzbierałem najlepsze możliwe eq jeszcze przed wbiciem 10lvl.
Jeśli sam bez niczyjej pomocy to dziwne, na pewno nie znaleś wcześniej mapy?
Cytat:
Napisał PiekaR880 Zobacz post
Jeżeli wszystko osiągnąłeś po pełnym odrodzeniu się potworów bez niczyjej pomocy to nie było mojego tematu :)
Signed.
Cytat:
Napisał Drakon Zobacz post
wszystko byscie chcieli po najniższej lini oporu, może niech od razu wszędzie szczury biegają i dają po 1000expa za sztuke. Bo widzę że jak gdzieś się pojawia najmniejsza przeszkoda, lub miejsce wymagające troche wysiłku i myślenia to zaraz komuś przeszkadza.
O ile wiem to Altaron z założenia jest nieco ambitniejszy niż sama Tibia...
Bez przesady, ale masz nieco racji .
__________________
Napisz na pw lub w grze, jeśli szukasz pomocy na Licor. ;)
Licor Topic - Click
Apausfo jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin