Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 30-09-18, 11:00   #11
Veliothe
 
Avatar Veliothe
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 308
Domyślnie

Nerf, nerf, nerf... Tylko to dostaje mag wraz z upływem czasu. Wybrałem jakiś czas temu postać, która była taka jaka była w danym momencie. W trakcie rozgrywki z upływem czasu zostaje drastycznie pogorszona względem innych profesji. Osoba, która za tym stoi ma bardzo zmienne wizje (czy to kobieta?) i tym zabiera mój czas poświęcony na tę postać. Balans powinien polegać na ULEPSZANIU słabszych profesji, lub balansie pomiędzy dmg/obrona (zmniejszyliście jedno, to podnieście drugie) a nie pieprzeniu ludziom tego na co poświęcili swój czas. Mag teraz to bezużyteczny papier, który nawet dmg ma słabszy od zwiadowcy, nutki w dupę można sobie wsadzić (ze względu na obronę), a jeśli będę musiał zrobić kolejny multi gfb na jeden-dwa refila to zażądam odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu. Wspomniałem o tym, że szybkość postaci jest jak na paralu? Jeśli nic z tym nie zostanie zrobione proszę o możliwość przeniesienia doświadczenia na postać rycerza, w innym wypadku podziękuję za wieloletnią grę.
Veliothe jest nieaktywny  
Stare 30-09-18, 14:28   #12
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Ta zmiana nie jest taka zła jednak. Tylko zwiadek trochę zabija na kpiro maga to jest niedorzeczne. A i magowie nowi nie powstaną chyba że czyjeś noobchary bo nie kupią eq lepszego od koscistego. No i mag chodzi jak gowno.
hejhop jest nieaktywny  
Stare 30-09-18, 14:41   #13
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Domyślnie

Z czego wynika ten placz? Na cpvp zostaly wprowadzone rozwiazania z spvp?
Wicher jest nieaktywny  
Stare 30-09-18, 14:42   #14
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

przypominam ze spvp tez plakalo o chodzenia maga jak gowno i padanie od zwiadka na 2 kpiro
hejhop jest nieaktywny  
Stare 30-09-18, 14:46   #15
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Domyślnie

Problem predkosci maga dotyczyl przede wszystkim pvp, wy tu gracie non pvp :P Magowie solo i tak krecili 2x lepszego expa od zwiadkow zarabiajac przy tym kokosy :P
Wicher jest nieaktywny  
Stare 30-09-18, 14:53   #16
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

to ze nie masakrujemy kazdego nowego 100tnego lvla nie znaczy ze gramy na non pvp, a nawet gdytbym chcial to 120 rycerz gubi mnie na tajm ringu. To teraz ma nie robic 2x wiekszego expa, a kokosy moze zabrac zwiadek za dwa kpiro?
hejhop jest nieaktywny  
Stare 30-09-18, 14:55   #17
5310053
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 129
Domyślnie

Nie przesadzaj Konrad, biegasz teraz jak 180 poziom rycek, +masz hape odesa, ktorego on nie ma.
5310053 jest nieaktywny  
Stare 30-09-18, 14:59   #18
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

toon wczoraj mnie gubil, nie przesadzam o siebie bo dalej stoje z 5cioma hydrami i ja nie padne na dwa kpiro. Ale KAZDY mag ponizej 180 lvla pada od wszystkie i na jedno kpiro. Nawet zwiad duch ele gasil swiatlo 160 magowi. Nie mowie o sobie mi sie nawet podoba wszystko za wyjatkiem predkosci(nie zabrali mi hydr to nie zabrali mi niczego), ale nikt nowy nie wejdzie juz do topki. To nie jest cios w topke(moze w twoje kaplanki), ale cios we wszystkie low lvl magi. Tylko nie mow ze kazdy moze ubrac zloty set, bo ubrac go moze ten kto kupi od ciebie zlote nogawice bo na starsze czerwone nikt oprocz nas sie nie wybierze.
hejhop jest nieaktywny  
Stare 30-09-18, 15:05   #19
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Domyślnie

jak padacie na jedno kpiro to niezle z was grajki :D

PS. tak, uwazam, ze mag powinien miec wiekszego speeda
Wicher jest nieaktywny  
Stare 30-09-18, 15:13   #20
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

z yase unar po 900 w ludzi to jest prawie polowa mojego hp, wiecej niz 1/3 mojego hp jednym hitem. Moze za malo ksiazek czytam bo brakuje mi slow zeby opisac ten absurd.

Ale zeby nie bylo ze tylko hejtuje. Zajebiscie mi sie podoba zmniejszenie expa za potworki na hydrach w bardzo bezbolesny sposb zabrano mi 1kk/h, biegam sobie dalej jak bieglame, krece mniej, ale zarabiam i jest cacy. Podoba mi sie tez stackowanie przyjemniej sie expi. Do tego systemu pancerzy jestem sceptycznie nastwawiony niemniej jednak daje mu kredyt zaufania (ktorego nie dadza mu magi ponizej 200lvla). NIE BYLO TU IRONII serio mi sie to podoba
hejhop jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:39.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin