Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 27-01-13, 14:10  
Zmiany szybkości potworów
Obles Obles jest nieaktywny 27-01-13, 14:10

W świecie Altaronu ciągle następują zmiany. Często nawet ich nie zauważacie, gdyż są one tak drobne, że uchodzą uwadze nawet najbystrzejszym. Tym razem jednak zmiana jest dość znacząca i wolimy o niej poinformować.

Otóż doszły nas słuchy, że niektóre z potworów, po jutrzejszym zapisie gry staną się... szybsze (no, niektóre wolniejsze...)! Tak! Nie tylko Wy - gracze stajecie się co raz lepsi! I potwory przystosowują swoją taktykę do panujących realiów!

Może więc warto zawczasu przygotować się do trudniejszej walki ze Smokami (które postanowiły zrobić użytek ze swoich skrzydeł, przez co poruszają się znacznie sprawniej) czy poprosić mężnego wojaka, by znalazł czas do blokowania obrażeń wielu innych, szybszych potworów!

Ponadto przyjrzeliśmy się obrażeniom zadawanym przez Minotaura Kusznika! Teraz już na pewno nie będą aż tak wielką przeszkodą dla mniej doświadczonych poszukiwaczy przygód!

Czy coś jeszcze? Może tyle, że nasza wiki ciągle się rozrasta - własnie dzięki mozolnej pracy Karmelii został dodany nowy dział Pozyskiwanie składników. Poza tym, usunęliśmy chyba wszystkie informacje, które się zdezaktualizowały po ostatnich zmianach.

Na Archipelagu Licor też pojawiły się pewne długo oczekiwane nowości. Niektórzy kupcy znacznie poszerzyli swe oferty. Ponadto ciągle pracujemy nad wieloma projektami na raz, starając się, by gra była rozwijana i ulepszana :).

Administracja Altaron.pl

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 27-01-13 o 20:27.

 
Avatar Obles
Obles
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Odwiedzin: 28319
Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-01-13, 00:34   #21
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Domyślnie

Nie przesadzajcie, nie ma az takiej tragedii. Wystarczy lekko poprawic leczenie rycka i zwiada duchownego, jesli chodzi o nadwyzke lvlowa (150 lvl powinien sie leczyc o jakies 200-300 wiecej od 100lvla. Tyle by wystarczylo jesli chodzi o PvP. Powinni tez dodac pare nowych miejscowek do expienia, w pierwszej kolejnosci dla 100+ ryckow, azeby mogli sie tam wyszalec :P Zreszta to nie temat do kłótni. Poinformowali nas o zmianach, wg mnie wcale niekoniecznych no ale coz...wazne ze jest jakikolwiek progres.

Jednak naprawde administracja powinna zastanowic sie nad zatrudnieniem dodatkowej osoby, ktora pracowalaby nad rozszerzaniem sie altaronu. Dodatkowe miejsca do expienia sa naprawde potrzebne. Moze jakas dodatkowa wyspa? Cokolwiek. Nabraliscie masowo tych doradcow, fundujecie im free pacce, watpie czy chociaz polowa z nich robi cokolwiek pozytecznego. Za te pieniadze moznaby zatrudnic normalnego pracownika który naprawde by sie do tego przylozyl.

Edit:
Odnosnie repito rycka, zmienilbym cd tego czaru z 5 sekund do powiedzmy 3. Mysle ze to juz by poprawilo. A palkowi necro wogole bym usunal to repito. Nie dosc ze wali w PvP mocniej niz mag, ma wiecej HP to jeszcze repito O,o

Ostatnio edytowane przez Wicher ; 28-01-13 o 00:40
Wicher jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-01-13, 00:35   #22
jasiek50
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kasinka Mała
Postów: 307
Domyślnie

Cytat:
Napisał rycerz5 Zobacz post
chyba nigdy nie walczyłeś w wojnie skoro twierdzisz ze na repito biega sie wolniej niz na odesie

chodzi mi że teraz ta przerwa 5 sekund między użyciem następnego repito sprawia że lepiej biec na ciągłym odesie.
jasiek50 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-01-13, 00:47   #23
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wicher Zobacz post
Nie przesadzajcie, nie ma az takiej tragedii. Wystarczy lekko poprawic leczenie rycka i zwiada duchownego, jesli chodzi o nadwyzke lvlowa (150 lvl powinien sie leczyc o jakies 200-300 wiecej od 100lvla. Tyle by wystarczylo jesli chodzi o PvP. Powinni tez dodac pare nowych miejscowek do expienia, w pierwszej kolejnosci dla 100+ ryckow, azeby mogli sie tam wyszalec :P Zreszta to nie temat do kłótni. Poinformowali nas o zmianach, wg mnie wcale niekoniecznych no ale coz...wazne ze jest jakikolwiek progres.

Jednak naprawde administracja powinna zastanowic sie nad zatrudnieniem dodatkowej osoby, ktora pracowalaby nad rozszerzaniem sie altaronu. Dodatkowe miejsca do expienia sa naprawde potrzebne. Moze jakas dodatkowa wyspa? Cokolwiek. Nabraliscie masowo tych doradcow, fundujecie im free pacce, watpie czy chociaz polowa z nich robi cokolwiek pozytecznego. Za te pieniadze moznaby zatrudnic normalnego pracownika który naprawde by sie do tego przylozyl.

Edit:
Odnosnie repito rycka, zmienilbym cd tego czaru z 5 sekund do powiedzmy 3. Mysle ze to juz by poprawilo. A palkowi necro wogole bym usunal to repito. Nie dosc ze wali w PvP mocniej niz mag, ma wiecej HP to jeszcze repito O,o
Konstruktywny głos zamiast samego narzekania!
Przyznam, że posiedziałem dzisiaj na dragach i nic nie zauważyłem :p
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-01-13, 01:31   #24
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Ja wam powiem tak.
Ta gra skupia się tylko na biciu lvli i na niczym innym. Dlatego dłuższa gra jest bezsensowna. Wbijasz lvl co dostajesz? + 10 hp 15 many. Fajnie szkoda że potwory bija po 400. Różnice pomiedzy 120 lvlem a 150 ? Raczej tutaj ich nie zobaczysz. Powinniście ogarnąc jakies sety że np na 130 lvlu dostajesz taki bonus że różnica pomiędzy 130 a 100 jest ogromna jak przepaść czyli np 100 rycerz trafi co 2 hit w takiego 130 rycerza a 130 rycerz bedzie bil o 20% mocniej w 100 niz 120. Tylko problem polega na tym że u was expi się szybciej niż na Tibii przez co zaraz będą 300lvle i niech sobie są tylko troche się mineliście z nazwą bo zamiast Altaron to Wyścig Szczurów. Non stop jest kombinowanie ze spellami , profesjami itp itd. Przez 3 miechy expi szybko zwiad a przez następny kwartał mag nekro. Ogólnie rozgrywka jest niestabilna, mam zwiada którym nie gram gdyż go tak zmieniliście że w ogolę nie podoba mi się nim gra. Nie poddałem się zrobiłem ryca 2h który był fajny przez jakiś czas do póki ktoś się nim nie zajął. I tak wygląda rzeczywistość Altaronu.

Nie wiem jak wy ale dla mnie gra w ,której atrakcją jest to że smoki używają skrzydeł i szybciej chodzą to jednak za mało. Mimo to dziękuję za możliwość gry u was na serwie i poznaniu wielu zajebistych osób.

Ostatnio edytowane przez Attax ; 28-01-13 o 01:37
Attax jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-01-13, 19:21   #25
Rian
 
Avatar Rian
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 202
Domyślnie

Cieszcie się, COKOLWIEK zrobili z tą grą... Ja tylko czekam aż udupią mojego maga duchownego i szykuje new chary :D
Rian jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-01-13, 19:35   #26
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Cytat:
Napisał Attax Zobacz post
poznaniu wielu zajebistych osób.
Nie ma problemu :)

:D
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-01-13, 19:52   #27
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Ja mam pytanie, dlaczego została zmieniona cena łap górskiego trolla??? Mag na trollach twardzielach i siłaczach zarabia więcej niż rycerz/zwiadowca alchemicy na górskich trollach. Rozumiem można cenę było zmienić o 100-200mdz, a nie zmniejszyć o 57% ceny. Teraz nie da się wyjść za bardzo na plus...
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-01-13, 19:55   #28
Yossarian
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 46
Domyślnie

Cóż za zmiany !!! UHH AHH Normalnie szczena opada, za takie pieniadze powinniscie troche bardziej sie postarac...
Yossarian jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-01-13, 20:19   #29
jasiek50
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kasinka Mała
Postów: 307
Domyślnie

pierwsze co zauważyłem: węże wodne są szybsze, rekinołaki, manatoidy, mackoludy i rybimagi znacznie wolniej biegają.

nagle, jeb! rekinołak zadaje 468 obrażeń (wtf?!), większość uderzeń to 250+
kolejna mała aktualizacja która wpędzi do grobu wojownika, dlaczego?
wojownik tak czy siak musi podejść więc odczuje zmianę Dmg, a zwiadowca czy mag? nie bo rekinołak jest po prostu za wolny więc ich to nie ruszy. rozumiem podniesienie DMG rekinołaka itp ale wróćcie mu dawną prędkość, a nie znowu podkładajcie belki Rycerzowi, równocześnie ułatwiając grę klasą dystansowym.
jasiek50 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-01-13, 20:34   #30
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Felczyk... ale ja siły rekinołaka nie ruszałam. Naprawdę, on bije tyle samo, co wcześniej.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:02.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin