Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Ankiety

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 08-09-13, 17:36  
Ankieta IV - Jakie zadanie fabularne w Altaronie jest według Ciebie najlepsze?
Tron Tron jest nieaktywny 08-09-13, 17:36
Ocena: (1 głosów - średnia 5.00)

Witajcie!

Trzecia ankieta już za nami. Odpowiadaliście w niej na pytanie dotyczące zmiany swojej profesji lub/i subprofesji na inną. W sondzie zagłosowało 92 użytkowników, z czego 34 osoby poparły swój wybór pisemnie. Większość z Was nie zmieniłoby swoich decyzji w wyborze profesji jak i subprofesji. Jednakże odsetek osób wyrażających chęć zmiany jest wysoki, co wyraźnie daje nam znać, że coś trzeba w tej sprawie zrobić, aby zadowolić każdego z Was.

Padło wiele dobrze uzasadnionych argumentów dlaczego zmienilibyście swój wybór i właśnie Wasze wypowiedzi pozwolą nam ukształtować balans pomiędzy profesjami jak najlepiej, w czającej się nieśmiało tuż za rogiem aktualizacji. Dlatego też tak bardzo nalegamy na uzasadnienie swojego wyboru. Każda opinia jest ważna, a za wszystkie które się pojawiły w ostatnich ankietach dziękujemy ponownie i raz jeszcze!

Niestety, nie udało się osiągnąć 50 odpowiedzi w ostatniej ankiecie, więc zostanie wylosowany tylko jeden status szlachecki. Być może nagroda nie jest wyjątkowo zachęcająca, więc kto wie? Może w tej lub następnej ankiecie czymś Was zaskoczymy? Wylosowaną spośród trzydziestu czterech osób z ostatniej ankiety, tą szczęśliwą został użytkownik corkarypto, gratulacje!

Jak wszyscy wiemy, w Altaronie stawiamy nacisk na zadania fabularne. Chcemy wiedzieć jakie zadania powinny pojawiać się częściej, więc dzisiejsze pytanie brzmi:
Cytat:
Jakie zadanie fabularne w Altaronie jest według Ciebie najlepsze i jakiego typu zadań brakuje Ci w grze? Uzasadnij swój wybór.
Nieuzasadnione odpowiedzi będą usuwane. Dodatkowo, miejsce to nie służy do krytykowania, lub dyskutowania nad pomysłami innych użytkowników. Proszę także o przestrzeganie zasady jeden użytkownik = jeden post. Wszelkie próby obejścia tych zasad będą karane.

Temat zostanie zamknięty 14 września. Zapraszam więc do brania udziału w ankiecie!

[*]status szlachecki był losowany po numerze posta, poprzez stronę www.losowe.pl

 
Avatar Tron
Tron
Emerytowany Techniczny
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Odwiedzin: 40140
Stare 09-09-13, 17:39   #21
jankolo21
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 24
Domyślnie

moim zdaniem ciekawymi zadaniami są w mechanicznej rezydencji, i zadania u duchownych
jankolo21 jest nieaktywny  
Stare 09-09-13, 17:49   #22
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Mechaniczna Rezydencja zasługuję na pojawienie się w tym temacie, w ostatnim zadaniu prawie wszystkie włosy z głowy wyrwałem ;) oby więcej takich!.
Walles jest nieaktywny  
Stare 09-09-13, 21:12   #23
Zielu
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 21
Domyślnie

Zadań, które są ciekawe jest sporo, jednak jak bym miał wybierać to na pierwszym miejscu Misje Grabarza. Choć zastanawiałem się jeszcze nad Działania Wojenne, jedna te ostatecznie, są na drugiej pozycji.

Dlaczego misje grabarza, bo to jedno z pierwszych ciekawych zadań jakie robiłem. Do tego zadanie rozbudowane, które wymaga rozwiązania jakiejś łamigłówki, poznania mapy, odnalezienia wskazówek i dopiero rozwiązanie.
Oczywiście ktoś może powiedzieć, że są zadania bardziej rozbudowane...
i w pełni się z taką osobą zgodzę....
Ale to właśnie Zadania Grabarza, zachęciły mnie do poszukiwania kolejnych zadań.

Odpowiedź na pierwszą część pytania była łatwa... teraz kilka słów o drugim pytaniu...

Brakuje mi więcej niż jednego typu zadań:

1. Zadania typu zabij xxxx tysięcy mopków nie ma sensu, no chyba że chcemy zdobyć coś naprawdę fajnego, i tu jak nic przydały by się jakieś dodatki do stroju lub tytuł (było już kilaka ciekawych propozycji w odpowiednim dziale na forum).

2. Zadań zespołowych i nie mam tu na myśli zadań potrzeby bloker, siochacz i shoote bo inaczej się nie da ubić potworka....

3. Zadań zróżnicowanych pod względem trudności (większość zadań można zrobić miedzy 50 - 70 lvl).

4. Zadań losowych, ot tak przypadkiem w trakcie expienia zabijamy mopka, a tu niespodzianka w ubitym potworku znajdujemy kawałek mapy/ list/ pamiętnik, a w nim opis jakiegoś zadania, lokalizację jakiegoś skarbu... to nie muszą być mega rozbudowane zadania, raczej proste...
za to będące zaskoczeniem i niejako chwilowa odskocznią od expienaia...
Zielu jest nieaktywny  
Stare 10-09-13, 09:32   #24
Maverick24
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 3
Domyślnie

Ja uważam, że najlepszym zadaniem jest zadanie w mechanicznej twierdzy... zadania logiczne sa naprawde swietne i zajmujace... spedzilem wiele godzin na tym quescie... Brawo!
Maverick24 jest nieaktywny  
Stare 10-09-13, 13:38   #25
Zly On
 
Avatar Zly On
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 122
Domyślnie

Brakuje zadan typu POI, INQ, do ktorych potrzebna naprawde ciezkiej i zgranej ekipy.
Jesli chodzi o teraz - kazdego questa mozna zrobic w jeden dzien, no oprocz blessow.
Zly On jest nieaktywny  
Stare 10-09-13, 15:04   #26
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Runa ognia!
Uwolniona Mysl jest nieaktywny  
Stare 10-09-13, 15:09   #27
Wawro
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 78
Domyślnie kk

runa energi
Wawro jest nieaktywny  
Stare 10-09-13, 17:41   #28
tarzan15
 
Avatar tarzan15
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 13
Domyślnie

Zadania Grabarza są świetne! Trzeba pomyśleć i wymaga jakiejś drugiej osoby, nie jak w większości zadań samemu się robi w parędziesiąt minut. Więcej takich zadań! :)
tarzan15 jest nieaktywny  
Stare 10-09-13, 18:49   #29
skyromk71
 
Avatar skyromk71
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 82
Domyślnie

runa wody
nie jest zbyt trudny a daleka droga jest :)
skyromk71 jest nieaktywny  
Stare 10-09-13, 21:16   #30
paulusia
 
Zarejestrowany: Mar 2013
Postów: 16
Domyślnie

Najciekawszymi misjami jakie robiłem, jeszcze za czasów gdy mało kto spoilował zadania, były misje grabarza. Przypadły mi do gustu te zagadki. Jednak po cichu licze na 'taski'
paulusia jest nieaktywny  
Zamknięty Temat

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin