Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Co sądzisz o tym systemie
Jestem na TAK! Wprowadzamy! 23 54.76%
Trzeba to dopracować! 11 26.19%
NIEE! Ten system jest bez szans... 8 19.05%
Głosujących: 42. Nie możesz głosować w tej sondzie

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 31-12-13, 18:15   #51
sebastianix
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 191
Domyślnie

Up.
moze to i dobry pomysl, w taki sposób jak napisał tuz pik...
jest pare haczyków

gildie np mozna by dzielić na pól biec po kogoś na expa zabić, 2 polowa dologuje i blokuje tamtych co mają skulle itd...
albo pare osób z poza gildii lataloby i uhalo...

no nie wiem, pewnie jest reason ale trzeba to przemyslec

W ogóle... jak sama nazwa wskazuje PVP... PLAYER VS PLAYER...
Czemu w ogóle jest coś takiego jak neutral... sama nazwa PVP odrzuca takiego gracza. Czemu mamy sobie zawracać nim głowę? Mój system proponuje niejako ochronę dla noba który się uczy grac. Do 100 lvl mozna zrobić wszystkie questy, poznać całą mapę... A wtedy gracz dojrzewa do tego, żeby walczyć. Po to jest PVP. Wtedy musi obrać jakąś stronę po której walczy i tyle! A jak się nie podoba do zapraszam na non pvp!
__________________
Sprawdź ten flow, mam w sobie go na 100%
Skąd? Skąd się wziął, to nieokiełznane moce

Ostatnio edytowane przez sebastianix ; 31-12-13 o 18:33
sebastianix jest nieaktywny  
Stare 01-01-14, 13:34   #52
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Czyli jak wbije 100lvl to moge być karcony ile wlezie, ja wciąż uważam, że najlepszym rozwiązaniem byłby system wojen, legalnie brało by sie zezwolenie na wojne u jakiegoś npc i byście mogli sie tłuc i fragi by się naliczały same i tyle
cewix jest nieaktywny  
Stare 01-01-14, 14:57   #53
sebastianix
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 191
Domyślnie

10 raz chyba to samo...
zrozum ze drużyna przegrywająca nie będzie się zgadzać na wojnę u jakiegoś npc.
__________________
Sprawdź ten flow, mam w sobie go na 100%
Skąd? Skąd się wziął, to nieokiełznane moce
sebastianix jest nieaktywny  
Stare 01-01-14, 15:20   #54
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

Cytat:
Napisał sebastianix Zobacz post
Możesz uargumentować? Dlaczego będą gildie się rozpadać?
Arteron, Siemanos, Buhajek itd nie są w żadnej gildii a Exorit się podzielił na New Era i FTW, jak widzisz rozwiązanie tego problemu przy Twoim pomyśle? Oczywiście twój pomysł popieram, ale szukamy wszelkich możliwych niedogodności wynikających z jego wprowadzenia, prawda?
Mcree jest nieaktywny  
Stare 01-01-14, 16:13   #55
sebastianix
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 191
Domyślnie

No w moim pomyśle gildie nie mają znaczenia, więc nadal nie rozumiem ;s
__________________
Sprawdź ten flow, mam w sobie go na 100%
Skąd? Skąd się wziął, to nieokiełznane moce
sebastianix jest nieaktywny  
Stare 01-01-14, 22:22   #56
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

War mode byłby fajny, tylko gdyby był inteligentny. Czyli zalaczal sie wtedy i tylko wtedy gdy rzeczywiście gildie prowadzilyby zaciekle walki. Niestety system musialbt byc Sherlockiem, z iq > 200, żeby połapać sie gdzie kto i z kim. Chyba, ze nie będziemy bazowali na tym smiesznym war mode. Do rzeczy, system będzie wypisywal wszystkie osoby, które zabiły dana osobe, jednakże tylko 2 nagradzal unjustem. Powiedzmy gracz Eldoka został zabity przez Keavire i Ninia. Teraz Eldoka ma juz warmode z Keavira i Niniem, jednakze Niniu i keavira z Eldoka nie tzn. Eldoka moze zabijac, Keavire i ninia bez fragow. Niestety jezeli Eldoka znajdzie sie na liscie osob ktore zabiły Ninia i Keavire zalaczy on im warmode tzn. Beda mogli zabijac go bez unjustow. System dzialalby we 2 strony tzn. Nie ważne czy sytuacja jeste taka jak wyzej, czy odwrotna, czyli najpierw jestew morderca pozniej ofiara, tak czy siak dojdzie do war moda jezeli gracz był morderca i ofiara. W celu rozwiązania warmoda, wszyscy jego uczestnicy, muszą wyrazić zgode. Warmode przydzirlony jednostkom może przejsc w tryb gildijny, jeżeli ponad polowa sumy czlonkow jednej i drugiej gildi ma juz ze sobą warmode. Q celu rozwiazania warmode gildijnego liderzy gildii muszą wyrazić zgodę. Jeżeli 2 gipsie znajduja soe w warmode, nikt nie moze opuścić gildii, jednak mogą do niej dolaczyc nowi gracze (lub nie, nie wiem co lepsze). Pisane z komórki
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny  
Stare 01-01-14, 22:47   #57
sebastianix
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 191
Domyślnie

To co napisałeś jest ciekawe, ale jak sam wspomniałeś system byłby zbyt skomplikowany do konstrukcjii. A PVP system powinien być dla administracji numer 1! Dlaczego?

Problem altaronu wywodzi się również z tego, że został ona zbudowany na strych fundamentach tibii i nie rozwijał się sam, a tylko zmieniał tibie.

Owszem ma swoją ciekawą historie i coś co się udało całkiem nieźle (choć raczej przez przypadek), czyli walki PVP. I według mnie administracja powinna pójść tym tokiem, tokiem rywalizacjii i współpracy miedzy graczami. A nie bazą jednostki i tylko wyłącznie expiania. Temacie w którym zaprezentowałem drzewko rozwoju gildii... myślę, że mógłby to być właściwy trop, żeby ściągnąć tu graczy :P

Świat altaronski jest otwarty, może warto by było go podzielić? Na akty, rozdziały... Są questy które w sumie nic nam nie dają. Choćby quest z Bękartem. Zabijemy bękarta i tyle. Rozumiem ze dostajemy dostęp do obozu w tych misjach i dostęp do 1 (niewielkiego expowiska uzbrojonych abitanskich monstrów(?)) ale w sumie nic nam nie daje... powinien on pozwolić nam przejść dalej. W kolejny tryb rozgrywki.

tak trochę abstrahuje, bo PVP to nadal Gorący Temat!
__________________
Sprawdź ten flow, mam w sobie go na 100%
Skąd? Skąd się wziął, to nieokiełznane moce
sebastianix jest nieaktywny  
Stare 02-01-14, 03:10   #58
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

@eremce
Czyli coś jak system ravange w rl tibii, jak dla mnie spoko
cewix jest nieaktywny  
Stare 02-01-14, 12:50   #59
Oxar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 12
Domyślnie

Rozpisze ten pomysł w osobnym temacie. Jest trochę do roboty przy tym wszystkim.
Oxar jest nieaktywny  
Stare 02-01-14, 21:09   #60
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Domyślnie

Cos powinno byc zrobione zeby ta wojna znowu nabrala kolorow. Niestety Collegium zapoczatkowalo walke na ,,białe outfity'' i taki system jaki mamy obecnie jest conajwyzej mierny. Mam nadzieje ze adminstracja nie odwroci sie do nas plecami i razem wymyslimy ciekawy system pvp.
Wicher jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin