Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 18-07-11, 17:56   #11
daarko88
 
Avatar daarko88
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Płock
Postów: 96
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do daarko88
Domyślnie

Cytat:
Napisał Nil Loth Zobacz post
To kto według Ciebie powinien to testować, powiedz mi proszę bo to jest dosyć ciekawe :>
Wg mnie każdy który posiada konto szlacheckie. Niech będzie otwarty test serwer tak jak jest dużo ludzi to i szybciej błędy oraz bugi wyłapią niż garstka... tyle na ten temat.
daarko88 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-07-11, 18:08   #12
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

Cytat:
Napisał Acolt Zobacz post
Collegium i Sin'Selema na teście? pfff...
może dwóch od nas jest, jeden z resztą mało aktywny gracz... z collegium? też może 2ch... więc troche Daar przesadzasz...
Ktoś mi powie po co na TS gracz, który prawie nic nie zrobi ? Nie żebym się narzucał ale tak to wygląda.
siwyus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-07-11, 19:01   #13
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Tak! Dajmy dostęp wszystkim! Zdradźmy im tajemnice! Zadania! Nowe potwory! Lokacje!
Woda sodowa do głowy uderza? Może jeszcze każdy z poziomem setnym + niech dostanie doradcę?

A nie wpadło Wam do tych główek, że dostęp mamy nie jako Collegiim i S'S ale jako starszy testerzy i "wyjadacze" Altaronu (co najmniej większość, a tych kilku dobraliśmy sobie, dla dobra testów)?!

W ogóle urządzacie jakąś parodie, która nie warta jest uwagi, jak zwykle, rozdmuchujecie sprawę.

Generalne dużo myślałem, czy napisać ten o to post i dać do myślenia niektórym z Was, wstrzymywałem się z tym od początku Waszych wybryków ale z tym to już przesadziliście...

Boli, że wiecie mniej niż my? Przykro mi, ale my testujemy i pomagamy od kilku lat dla dobra Altaronu a nie własnego. Dowody? A choćby podziękowania od administracji w newsie o starcie Altaronu - niemalże wszyscy tam wymienieni są założycielami Collegium i pierwszymi Strażnikami. Amen. Więcej wypowiadać się nie będę bo dyskusje jakie Wy to umiecie rozciągać na 20 stron są żenujące.
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-07-11, 22:07   #14
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

<facepalm>

Znów o moim domku... Co wam on tak przeszkadza? Czemu szkodzi? Chwalę się w nim super extra itemkami, a może nawet je rozdaję?

O co także chodzi z testem? Gwarantuję - nikt nie patrzył na klan, mam to szczerze gdzieś. Nawet nie wiem jakie są obecnie w grze. Zamiast płakać może wystarczy pokazać się nam z dobrej strony, dając sensowne propozycje, odpowiadając na pomocy etc? Takie to trudne? Nie potrzebujemy tam masy graczy bawiących się jedynie, jak to jest na rl, tak więc nie będzie otwartego.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-07-11, 22:17   #15
Magicdragon
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 2
Domyślnie

@kharid , wywaid jak każdy inny. Co ty się spodziewałeś wywiadu z adamem małyszem? to jest gra więc pytania są pod grę.
Magicdragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-07-11, 23:53   #16
Genowefa
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 0
Domyślnie

Slythia, masz pro itemki czy nie, twoja sprawa. Chodzi o fakt jakim jest ingerowanie MG'ów w grę. Nie pamiętasz już jak byłaś w sin'selema? Kael zresztą też. Nic nie mam do Ciebie, ani do Kaela, ale zrozum, że takie sytuacje po prostu wzbudzają ciekawość i różne inne, dziwne podejrzenia. Dlatego wydaje mi się, że jeżeli ma to być porządny server, który nie upadnie po 3 miesiącach, to takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Pamiętasz chociażby sytuację Mobztrakta? Wszystko szybko zniknęło z forum, nie potrzebnie Cię obraził - fakt, ban na stronkę i forum ma chyba do dzisiaj. Powiedz więc sama czy takie sytuacje są potrzebne?
To jest tylko moje opinia. Pozdrawiam ;)
Genowefa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-07-11, 02:11   #17
Krzychu2
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 60
Domyślnie

Cytat:
Napisał Obles Zobacz post
Tak! Dajmy dostęp wszystkim! Zdradźmy im tajemnice! Zadania! Nowe potwory! Lokacje!
Woda sodowa do głowy uderza? Może jeszcze każdy z poziomem setnym + niech dostanie doradcę?

A nie wpadło Wam do tych główek, że dostęp mamy nie jako Collegiim i S'S ale jako starszy testerzy i "wyjadacze" Altaronu (co najmniej większość, a tych kilku dobraliśmy sobie, dla dobra testów)?!

W ogóle urządzacie jakąś parodie, która nie warta jest uwagi, jak zwykle, rozdmuchujecie sprawę.

Generalne dużo myślałem, czy napisać ten o to post i dać do myślenia niektórym z Was, wstrzymywałem się z tym od początku Waszych wybryków ale z tym to już przesadziliście...

Boli, że wiecie mniej niż my? Przykro mi, ale my testujemy i pomagamy od kilku lat dla dobra Altaronu a nie własnego. Dowody? A choćby podziękowania od administracji w newsie o starcie Altaronu - niemalże wszyscy tam wymienieni są założycielami Collegium i pierwszymi Strażnikami. Amen. Więcej wypowiadać się nie będę bo dyskusje jakie Wy to umiecie rozciągać na 20 stron są żenujące.
A niby czemu nie mieli by mieć dostępu do TS wszyscy chętni? Uważasz że masz większe prawo szukać błędów niż ktokolwiek inny? Nie wiem o jakich wybrykach piszesz, ale widocznie chyba Ciebie coś zabolało :)
Krzychu2 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-07-11, 02:13   #18
Magicdragon
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 2
Domyślnie

lol nie wiem po co wy tak chcecie na tego tsa. Ja mam hunta, grzeje dp więc mam gdzieś TSa. Ale jeśli gracze chcą to powinni mieć dostęp do tsa, i popieram tutaj Bachuse.
Magicdragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-07-11, 07:48   #19
daarko88
 
Avatar daarko88
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Płock
Postów: 96
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do daarko88
Domyślnie

Cytat:
Napisał Obles Zobacz post
Tak! Dajmy dostęp wszystkim! Zdradźmy im tajemnice! Zadania! Nowe potwory! Lokacje!
Woda sodowa do głowy uderza? Może jeszcze każdy z poziomem setnym + niech dostanie doradcę?

A nie wpadło Wam do tych główek, że dostęp mamy nie jako Collegiim i S'S ale jako starszy testerzy i "wyjadacze" Altaronu (co najmniej większość, a tych kilku dobraliśmy sobie, dla dobra testów)?!

W ogóle urządzacie jakąś parodie, która nie warta jest uwagi, jak zwykle, rozdmuchujecie sprawę.

Generalne dużo myślałem, czy napisać ten o to post i dać do myślenia niektórym z Was, wstrzymywałem się z tym od początku Waszych wybryków ale z tym to już przesadziliście...

Boli, że wiecie mniej niż my? Przykro mi, ale my testujemy i pomagamy od kilku lat dla dobra Altaronu a nie własnego. Dowody? A choćby podziękowania od administracji w newsie o starcie Altaronu - niemalże wszyscy tam wymienieni są założycielami Collegium i pierwszymi Strażnikami. Amen. Więcej wypowiadać się nie będę bo dyskusje jakie Wy to umiecie rozciągać na 20 stron są żenujące.
Słuchaj nikt tutaj nie chce doradcy...nie było nawet o tym mowy, tylko o TS, ogólnie twierdzę, że 85% graczy nie interesuje ten cały ala RPG klimat(Jeśli ja chcę klimat RPG to idę sobie pograć w Dragon Age lub coś podobnego), może garstka ludzi lata tylko i rozmawia z NPC i pyta się o historie itp itd. Altaron jak już wcześniej napisałem jest na bazie Tibii i będzie zawsze wyścigem szczurów, czy to się komuś podoba czy nie, to jest MMORPG tu zawsze będzie się liczył lvl.
Wracając do domku Slythi, uważam iż MG nie powinien posiadać domku w grze, to tyle na ten temat.
daarko88 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-07-11, 09:40   #20
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

@daarko88
Poproszę o jeden sensowny argument - dlaczego.

Genowefa, kolega sam zaczął i dobrze wie za co i jaką otrzymał karę. Teraz wiem, że za coś takiego od razu dawać bana dożywotniego i po sprawie. Jeśli zaś chodzi o sin... Byłam w tej gildii może max tydzień tylko po to, bo fajnie się z nimi rozmawiało. Ot cała przyczyna.
Wiem, że takie sytuacje wzbudzają ciekawość, lecz cokolwiek byśmy nie zrobili to byłoby źle. Zawsze znajdzie się coś, co komuś nie będzie odpowiadać, nigdy nie zadowolimy wszystkich.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:04.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin