Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 25-07-15, 17:08   #1
Waka
 
Zarejestrowany: Sty 2013
Postów: 43
Domyślnie Wojownik nekro ele 2h

Otóż wbiłem dzisiaj moim wojownikiem 2h nekromantą 44 level ,niedługo przyjdzie czas na wybranie 2 profesji ,ale co tu wybierać skoro jak jesteś nekromantą 2h to musisz być alchemikiem bo elementalista nie daje ci żadnych bonusów oprócz używania żywiołu.

Tu rodzi się moja sugestia może by tak dodać wojownikowi 2h ele jakiś czar albo kilka czarów które uatrakcyjniły by tą profesje bo 1h ma tarcze żywiołów czemu by nie zrobić miecza żywiołów który był by buffem dodającym coś tam bo na ten moment nekro ele 2h jest totalnie bez sensu. Jeżeli jesteście przeciwni dodawania czegokolwiek to może by tak dodać przynajmniej by żywioły działały z rago fomes i hape rago fomes.
Waka jest nieaktywny  
Stare 25-07-15, 17:23   #2
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Tarcza żywiołów jest czarem dla wszystkich wojowników, wojownik dwuręczny również może jej użyć, warunkiem jest posiadanie przy sobie tarczy do użycia czaru, po jej zdjęciu efekt zostaje.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 25-07-15, 17:35   #3
Waka
 
Zarejestrowany: Sty 2013
Postów: 43
Domyślnie

Ani trochę nie rozumiem pańskiej wypowiedzi 2h dwu ręczny wojownik nie używa tarczy na expie to tak jak powiedzieć że wojownik 1h może używać broni 2h bo ma więcej ataku...

Przepraszam nie przeczytałem ze zrozumieniem i odpowiedziałem na szybko.
Waka jest nieaktywny  
Stare 25-07-15, 17:35   #4
adrianos20
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 45
Domyślnie

Witaj Kizashi. jestem Rycerzem 2 Recznym Nekro-Alchemik, z mila checia Wymienil bym Alchemika na Elementaliste, pozwolilo by mi to na expienie w wielu miejscahc, niestety jestem ograniczony w expowiskach. Alchemik ? Bonus do Mixtur, okej, ale jednak bardziej Elementaliste bym wolal, żałuje za grzechy :P
adrianos20 jest nieaktywny  
Stare 25-07-15, 17:41   #5
Waka
 
Zarejestrowany: Sty 2013
Postów: 43
Domyślnie

Rozumiem że nic nowego nie zostanie dodane ale co z rago fomes i hape rago fomes ,wojownik duch ele ma hape tawis a wojownik nekro ele używający żywiołu traci swój atut czyli life steal ,czy możliwe było by te czary działały również z bronią od żywiołu?
Waka jest nieaktywny  
Stare 25-07-15, 17:49   #6
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Tarcza Żywiołów jest czarem szkoły tworzenia, tworzy dodatkową tarczę będącą kopią trzymanej (wartość obrony) przed wojownikiem która osłania go przed działaniem żywiołów, stąd wymagane jest trzymanie tarczy w chwili użycia czaru, potem można ją natychmiast zdjąć i bić bronią 2-ręczną.

Wyssanie życia celowo działa tylko z mrokiem będącym przewodnikiem, który pochłania krew ofiary w chwili cięcia i przekazuje ją w formie życia atakującemu. Inne żywioły powodują jej odparowanie/zamarznięcie, więc nie zostanie dodane do nich wyssanie życia.
Altrel jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin