Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 15-09-19, 23:06   #1
Ememems
Gość
 
Postów: n/a
Domyślnie Trudne altarońskie sprawy, czyli co sprawia kłopot początkującym

Do usunięcia.

Ostatnio edytowane przez Ememems ; 06-12-20 o 19:27
  Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-09-19, 07:24   #2
Psimgoth
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 132
Domyślnie

Rozumiem do czego pijesz. Jednak wydaje mi się że 99% graczy za nim trafiła do altaron miała już styczność z tibia.
Psimgoth jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-09-19, 09:55   #3
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

No ta, ktoś wbija na RPG'a i jedyne czego szuka na tym serwerze to grindowania expa - nic tylko napierdalasz stworki (co do samouczka, bo to jest banał jak chuj iść w jedyną dostępną stronę, i nie przeczytać powiadomienia - napisz do npc HEJ to może coś odpisze).
Pytanie przy rejestracji odsiewa muł, a licor jest tu problemem bo jest chujowy, to przez niego ludzie rezygnują.

Ile na poprzednim cpvp było wyspiarzy? według tej tabeli z jednego tematu "Altaron w Liczbach",

prawie 8k rdzennych z czego było 100?

edit:
https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=17606
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-09-19, 15:05   #4
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Mi to ogolnie na starcie najbardziej przeszkadzał Stary Rastaman swoim saim atro czy innym spellem odkrywajacym mnie na trollach twardzielach i krzyczacy cos podchodzacego pod nienawisc do mieszkancow izraela.

Czego sie spodziewac po gildii, ktorej nazwa pochodzila wprost zza zachodniej granicy :D
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-09-19, 20:46   #5
paaaprikos96
 
Avatar paaaprikos96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 637
Domyślnie

stop mowie nienawiści
__________________
paaaprikos96 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-10-19, 03:00   #6
Spellbinder
 
Zarejestrowany: Paz 2019
Postów: 1
Domyślnie

Ja miałem jedynie szczątkową styczność z Tibią, miałem w sumie trzy konta, każdym wyszedłem nie dużo powyżej "Rooka" o ile dobrze pamiętam nazwę. Zdecydowanie łątwiej dla mnie robić inne rzeczy, już nawet dentysta i wizyta u stomatologa to sprawa dla mnie o wiele łatwiejsza.

Dentystyka nie należy do najprężniej rozwijających się gałęzi gospodarki, ponieważ rzadko kiedy nowe technologie są wprowadzane, a to z powodu iż obecnie występujące są w zupełności wystarczające. W zasadzie moja przygoda z moją pracą zaczęła się od wypisywania Dentysta Kraków w Internetach i różnych artykułów, była to całkiem niezła lekcja dla mnie, bardzo przydała mi się na późniejszym etapie życia. Mogę napisać coś wiecej na ten temat, ponieważ sam jestem mieszkańcem Krakowa, urodziłem się w Krakowie i w Krakowie mieszkam :) Do dentysty i stomatologa też chodziłem od małego, chociaż w okresie bycia nastolatkiem była dość spora dziura w absencji u dentysty. Jednak nie mogę o sobie powiedziec, ze jestem Krakusem - poniewaz moi rodzice nie urodzili się w Krakowie. Nie wystarczy urodzić się w tym elitarnym królewskim mieście, by stać się jego pełnoprawnym (według prawa uznanionowego) obywatelem. Dopiero jeśli ja urodziłem się w Krakowie, oraz matka mojego dziecka, które również urodzi i będzie wychowywać się w KRakowie - dopiero wtedy będzie Krakowiakiem :D
Chociaż sam nie mam prawa skorzystać z tego dobrodziejstwa i jestem niejako wykluczony, z czym niczego juz nie jestem w stanie zrobić - bardzo podoba mi się ta zasada. Dentysta w Krakowie to nie jest taka łatwa sprawa, ale do zrobienia https://denta-med.com.pl/pl

Ostatnio edytowane przez Spellbinder ; 09-11-19 o 11:20
Spellbinder jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin