Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 19-10-18, 13:52   #1
Veliothe
 
Avatar Veliothe
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 308
Domyślnie Błędy, propozycje i inne spostrzeżenia odnośnie nowego klienta.

Temat pomoże w rozwijaniu, ulepszaniu nowego klienta.


1)Proponuję, by lewa krawędź ekranu była bez ścianek do których można przypiąć elementy interfejsu. Wtedy minimapę i inne elementy można rozciągnąć i ustsawić wedle woli.

2)Błędem też jest, że niektóre dzwięki słychać lepiej niż inne w danej odległości. (przykład- słychać dźwięk poruszającego się npc po drewnianej podłodze, gdy ten npc jest na samej krawędzi ekranu, a gdy ktoś gra na jakimś instrumencie w tej samej odległości co npc, czyli na krawędzi ekranu, to już go nie słychać.)

3)Ustawiłem hotkeye, lecz nie zapisało mi ich za pierwszym razem i podczas rozgrywki cofnęło mi je do poprzedniego stanu. Dopiero po wyłączeniu klienta zapisały się i już jest ok. Nie wiem czym spowodowana była utrata danych z pierwszej próby.

4)Proponuję dać możliwość ustawienia pasków życia i many w interfejsie wg upodobań. (Żeby nie były stałą częścią interfejsu)

5)Proponuję dodać skrót klawiszowy do opcji blokowania trybu rozmó dla możliwości chodzenia WSAD.

6)Proponuję dać opcję wyłączenia "chmurek" przy przedmiotach.

7) odnosząc się do punktu 1 proponuję też możliwość całkowitego wyłączenia w ustawianiach "przyklejania" się okien interfejsu do ścianek.

8)Proponuję dodać możliwość przesuwania głównego okna gry po linii poziomej, co pozwoli zrobić więcej miejsca po prawej lub lewej stronie ekranu i lepiej zagospodarować przestrzeń na okienka interfejsu.

@EDIT

9) W zakładce stan gracza podczas trwania czasowego efektu, gdy najedziemy na dany efekt myszką, to wyświetla się nam czas pozostały do zakończenia jego trwania. Nie działa to dobrze, bo trzeba idealnie nacelować myszką w jakiś punkt, żeby pojawiła nam się ta informacja.

Ostatnio edytowane przez Veliothe ; 19-10-18 o 19:28
Veliothe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-10-18, 15:31   #2
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

1, 7 Jeśli juz niech będzie to opcjonalnie.
3. Tak, dla bezpieczeństwa lepiej zamknąć klient i zalogować sie na nowo po ustawieniu hotkeyi
4. Jak najbardziej za.
8. Uważam, że możliwość wyboru ustawienia dodatkowego panelu po prawej bądź lewej stronie, byłaby wystarczająca.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-10-18, 15:40   #3
3373722
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: katakumby
Postów: 74
Domyślnie

Co do opcji wyboru czy chcemy panel lub też nie i włączania/wyłączania WSAD przyciskiem 100% na tak :v
3373722 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-10-18, 01:45   #4
Veliothe
 
Avatar Veliothe
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 308
Domyślnie

Odes i hape odes powinny być widoczne w panelu "stan gracza" wraz z czasem do końca czaru.
Veliothe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:18.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin