Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 29-05-11, 13:56   #21
xahiv
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 15
Domyślnie

Łucznika ciężko oceniać, bo większość łuczników to low lvl. Jedyny wyższy łucznik jakiego znam to Cwaniako (chyba jakoś tak) i nie widziałem, żeby na forum żalił się odnośnie swojej profesji.
Na low lvlu każda postać jest dość słaba.
Wysocy wojownicy 1h też mogliby narzekać, bo na dużych lvlach nadają się tylko na expa, o zabiciu kogokolwiek mogą pomarzyć (na 55 lałem 28 maga w zwarciu (miał trapa) łapa + exori ze skillem 88 i bronią 43 atak i spokojnie leczył się na tawisie + od święta potek hp).
Dlaczego tak? Ano dlatego, że exori i uderzenia z łapy mają ogromny rozrzut dmg, z exori raz uderzysz w moba za 270, a raz za 90 i to samo w pvp, nie wspominając o hitach z broni po 10-30, które wcale nie są takie rzadkie.
Więc w sumie każdy mógłby narzekać i prosić o zrobienie z niego maszyny, bo przecież jak nie idzie zbyt łatwo, to jest źle. Te wszystkie otsy z ogromnym expem sprawiły, że każdy, kto nie ściąga mobów/graczy na hita, uważa to za błąd.
Jak ja nie lubię jak ludzie płaczą na forum, że ich postać jest zła. Nie osiągnie taki nawet 50 lvl i się wypłakuje, że jego postać nic nie umie, gdy w sumie jeszcze nie powinna nic umieć, siłę zyskuje się od wysokich lvl, nikt Ci nie da jakiś super silnych skilli na małym lvlu.
xahiv jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-05-11, 14:48   #22
ZycieJestHajem
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kosiek Zobacz post
1. Dlaczego zakładacie, że będzie aktualizacja (update)? ;)
2. Żadnych nowych włóczni! Dzidy są do skillowania! :confused:
3. Czary świętości dla wszystkich profesji są tak żałosne, dla łucznika również. Proponuję święty dotyk zamienić na święty pocisk (Rekhyd tłumaczył, dlaczego), a świetliste lustro jeżeli ma odbijać JEDEN atak to niech bierze nie wiem, 20 many? Albo niech działa 10 sekund, bierze te 200 many, ale ma odbijać wszystkie ataki, nie pozwalać strzelać.
4. Dodać nowe bełty łucznikowi.
5. Zanim zaczniecie narzekanie na to że łucznik zrobi się za mocny to pamiętajcie że nas strzelanie kosztuje, a i tak mamy wielkie... no. :\
SPOJRZ NA 1 zdanie w poscie ktorym zalozylem ....






Cytat:
Napisał tygrys21 Zobacz post
mam takie pytanie:
Jakie wy macie skile wszyscy, że tak narzekacie na łucznika?

edited
btw
gra paladynem na realu zaczyna sie od 90 skili i od 100 levelu

tu może tez tak byc to wtedy zarabianie kasy i expienei staje sie przyjemnoscia.. gralem 3 lata paladynem chodz tutaj nie a zaloze sie ze tutaj tez tak jest..
wiec dobra rada: wyskilac, nie padac, madrze zarabaic kase i expic
Tak ? na realu masz exori cona , sana expienie tam palladynem jest bajla, masz royal speary na rl najlatwiej sie expi palladynem .

Dobra Rada dla Ciebie ; Pograj lucznikiem na altaronie wbij 40 lev wtedy zmienisz zdanie , a nie sie udzielasz a gowno wiesz.
ZycieJestHajem jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-05-11, 17:17   #23
xahiv
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 15
Domyślnie

Cytat:
Napisał ZycieJestHajem Zobacz post
Dobra Rada dla Ciebie ; Pograj lucznikiem na altaronie wbij 40 lev wtedy zmienisz zdanie , a nie sie udzielasz a gowno wiesz.
Może tak wbij pierw odpowiedni poziom by odblokować wszystkie skille i jeśli faktycznie nie będzie nic dobrego, to wtedy zacznij się żalić. A nie, odblokowałeś tylko kilka skilli i od razu wielki płacz na forum, że nie jesteś maszyną do zabijania. Póki nie przetestujesz wszystkich skilli dla Twojej profesji/subprofesji, to nie powinieneś w ogóle się odzywać.
Nie twierdzę, że na wyższym lvlu zwiadowca dostanie coś silnego, bo po prostu nie wiem, ale głupotą jest płacz, że nie dostałeś jakiegoś pro elo skilla na low lvlu.
xahiv jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-05-11, 18:11   #24
ZycieJestHajem
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał xahiv Zobacz post
Może tak wbij pierw odpowiedni poziom by odblokować wszystkie skille i jeśli faktycznie nie będzie nic dobrego, to wtedy zacznij się żalić. A nie, odblokowałeś tylko kilka skilli i od razu wielki płacz na forum, że nie jesteś maszyną do zabijania. Póki nie przetestujesz wszystkich skilli dla Twojej profesji/subprofesji, to nie powinieneś w ogóle się odzywać.
Nie twierdzę, że na wyższym lvlu zwiadowca dostanie coś silnego, bo po prostu nie wiem, ale głupotą jest płacz, że nie dostałeś jakiegoś pro elo skilla na low lvlu.


Jako lucznik duchowny odblokowane mam wszystko mozliwe skille. A to nie tylko ja debilu placze na forum tylko kazdy lucznik , update idiotko i tak bedzie a ja po raz kolejny powtarzam co trzeba poprawic na chuj sie wpinasz jak sam i tak nie wiesz jak sie gra lucznikiem wiec stul pysk i sie nie udzielaj

Cytat:
Napisał xahiv Zobacz post
Łucznika ciężko oceniać, bo większość łuczników to low lvl. Jedyny wyższy łucznik jakiego znam to Cwaniako (chyba jakoś tak) i nie widziałem, żeby na forum żalił się odnośnie swojej profesji.
Na low lvlu każda postać jest dość słaba.
Wysocy wojownicy 1h też mogliby narzekać, bo na dużych lvlach nadają się tylko na expa, o zabiciu kogokolwiek mogą pomarzyć (na 55 lałem 28 maga w zwarciu (miał trapa) łapa + exori ze skillem 88 i bronią 43 atak i spokojnie leczył się na tawisie + od święta potek hp).
Dlaczego tak? Ano dlatego, że exori i uderzenia z łapy mają ogromny rozrzut dmg, z exori raz uderzysz w moba za 270, a raz za 90 i to samo w pvp, nie wspominając o hitach z broni po 10-30, które wcale nie są takie rzadkie.
Więc w sumie każdy mógłby narzekać i prosić o zrobienie z niego maszyny, bo przecież jak nie idzie zbyt łatwo, to jest źle. Te wszystkie otsy z ogromnym expem sprawiły, że każdy, kto nie ściąga mobów/graczy na hita, uważa to za błąd.
Jak ja nie lubię jak ludzie płaczą na forum, że ich postać jest zła. Nie osiągnie taki nawet 50 lvl i się wypłakuje, że jego postać nic nie umie, gdy w sumie jeszcze nie powinna nic umieć, siłę zyskuje się od wysokich lvl, nikt Ci nie da jakiś super silnych skilli na małym lvlu.

Pozatym Cwaniako jest rycerzem a nie zwiadowca , hahaha. Nikt nie ma wysokiego lucznika bo sie nim nie oplaca grac . Wiekszosc co mieli lucznika zmienili na woja czy maga. Mam 3 znajomych co gralo lucznikami i zmienili na woja , bo lucznik to po prostu GOWNO. Dlatego trzeba go troche polepszyc. Pograj sam tym lucznikiem to sie sam przekonasz i sie nie udzielaj bo nie warto jak nic nie wiesz. Najwiekszy lucznik na altaronie to Ozi po tym jest kilka 40 lv.
ZycieJestHajem jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-05-11, 16:08   #25
ZycieJestHajem
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 10
Domyślnie

Odswiezam , czekamy na zdanie MG
ZycieJestHajem jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-11, 09:04   #26
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

Jest jeszcze sprawa łucznika nekromanty..

Zero przydatnych czarów,
"efo tote"- zupelnie nie przydatne, trzeba stac przy potworku
niewidzialnosc- 420, ok. poltora minut dzialania, przydatnosc? zerowa chyba ze skonczyly nam sie bolty na cycach i chcemy spokojnie wyjsc

Z drugiej strony duchowny ma odbijanie obrazen i jakiegos wave ktorym sieje w ludzi po 150, tyle ile 45 mag z 45 mlvl ze swojego wave? Troszke niesprawiedliwe :(

Ostatnio edytowane przez voagar ; 05-06-11 o 09:11
voagar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-11, 10:05   #27
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

Co nie zmienia faktu ze jest :D
voagar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-11, 15:26   #28
Pawlo182
 
Avatar Pawlo182
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 40
Domyślnie

Podpisuję się pod tym, że zwiadowca wymaga zmian.
Na wyższym lvlu w pvp mamy marne szanse... Magowi jeszcze może zagrozić, ale z rycerzem po prostu szans nie ma żadnych. Za słabo bijemy: 46lvl, 82dist bijąc rycerza 68lvl, robiłem combo max po ok. 150-200 z szybkostrzelności... to jest 2x leczenie za 20many dla takiego rycerza.
Więcej mi się nie chce pisać, bo już nie raz był poruszany ten temat i myślę, że twórcy gry widzą, że coś jest nie tak. I oby update był szybko, to może wrócę do zwiadowcy :)
Pawlo182 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-06-11, 08:09   #29
Synu
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 1
Domyślnie

Po co wogole wprowadzac te zmiany ? Altaron teraz ma dobry klimat , nikogo jeszcze nie widzialem zeby narzekal na ilosc punktow many zabieranych przy jakims czarze (Oprócz na forum :)) .
Synu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-06-11, 09:13   #30
xahiv
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 15
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pawlo182 Zobacz post
Podpisuję się pod tym, że zwiadowca wymaga zmian.
Na wyższym lvlu w pvp mamy marne szanse... Magowi jeszcze może zagrozić, ale z rycerzem po prostu szans nie ma żadnych. Za słabo bijemy: 46lvl, 82dist bijąc rycerza 68lvl, robiłem combo max po ok. 150-200 z szybkostrzelności... to jest 2x leczenie za 20many dla takiego rycerza.
Więcej mi się nie chce pisać, bo już nie raz był poruszany ten temat i myślę, że twórcy gry widzą, że coś jest nie tak. I oby update był szybko, to może wrócę do zwiadowcy :)
No nie rozśmieszaj mnie :D Co Ty byś chciał, żeby 46 łucznik po jednym combo zjeżdżał 20 lvli większego rycerza do żółtego? Człowieku Ty nie mag, pomarz o tym, że dadzą Ci jakiś przekoks dmg. Powinni podnieść dmg łucznika (albo może sama celność by wystarczyła), bo wiadomo, że bije słabo, ale bez przesady, postać ma zostać zbalansowana, a nie zrobić z niej nie wiadomo co.
xahiv jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:17.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin