Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 10-03-14, 00:42  
Marcowa mini-aktualizacja
Altrel Altrel jest nieaktywny 10-03-14, 00:42

Witajcie!

Mamy dziś dla Was wiele ciekawych informacji, zanim jednak przejdziemy do właściwego tematu tego newsa, chcielibyśmy podziękować za pracę włożoną w Projekt Slythii, która zrezygnowała ze stanowiska Mistrza Gry.
Dziękujemy Jej za cały ogrom pracy jaką wykonała na rzecz Projektu! Przypomnijmy, że jej udział w pracach nad Altronem miał miejsce już na samym początku istnienia samej idei. Zaraz po starcie gry zaczęła aktywnie pomagać i współtworzyć świat Altaronu razem z Praktem i Travem. Dzięki niej wprowadzono wiele pomniejszych systemów i usprawnień gry, które stworzyły Altaron jaki znamy dziś.
Ponadto przez długi okres odpowiedzialna była za zakres obowiązków Doradców oraz Wybrańców jak i koordynowała pracę w zespole.
Jak pewnie wielu zdążyło się przekonać - Slythia jest impulsywną osobą, z którą często trudno było prowadzić dyskusję. Przepraszamy więc wszystkich, którzy czują się przez Nią pokrzywdzeni. Pamiętać należy, że zawsze kierowała się dobrem Projektu, choć trzeba przyznać, iż często w swój wyjątkowy sposób.

Do prawidłowego funkcjonowania gry potrzebna jest nowa wersja klienta, którego znajdziecie tutaj.

Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować Graczom, którzy aktywnie uczestniczyli w testach i dyskusjach dotyczących zmian, jakie zaprezentowaliśmy Wam na publicznym serwerze testowym.
Dzięki Waszemu zaangażowaniu możliwe było, w tak krótkim czasie, sprawdzenie wielu nowości a co za tym idzie - wprowadzenie zmian i poprawek wedle sugestii.

Jest więc Nam niezmiernie miło poinformować, iż wprowadzona została mini-aktualizacja.

Tak więc wszystko to, o czym pisaliśmy w tym newsie wraz z poprawkami, które sugerowaliście zostało wdrożone.

Dla przypomnienia - lista najważniejszych zmian:
  1. System przywoływania potworów.
  2. Zmiany w czarach zwiadowcy - Szybkostrzelność, Precyzyjna Szybkostrzelność.
  3. Kapłanka Dorafsa, która zadomowiła się w komnacie Ignawiusa została zastąpiona Oświeconym Dorafsa.
  4. Zmiany w systemie potworów - od teraz ich siła jest w pewnej granicy losowa, a co za tym idzie doświadczenie, które można zdobyć - również. Dodatkowo wygląd ras humanoidalnych nie jest już jednakowy.
  5. Bardziej "rozmyte" wyświetlanie poziomów graczy.
  6. Zmiany w amuletach pełnej ochrony, miksturze pogromcy żywiołów, pierścieniach ochrony, pierścieniach magicznej tarczy.
  7. Poprawiono system rozdawania punktów nauki.
  8. Ustawiono limit przedmiotów (25), które mogą znajdować się na jednej kratce w strefach ochronnych.
  9. Zmiana wyświetlania czarów, wyeliminowanie możliwości spamowania nimi. Dopiski do inkantacji nie są również wyświetlane.
  10. Ograniczenie logowania na to samo konto raz na 5 sec.
  11. Znaczne skrócenie czasu odrastania roślin na Archipelagu Licor.

Dodatkowo mała niespodzianka - event!
Cytat:
Rabusie ograbili majątek rodziny Bekalelu! Weź udział w wydarzeniu i pomóż odzyskać zrabowane skarby. Klucznik umie docenić pomoc i najbardziej zasłużeni nie obędą się bez nagrody! Event potrwa do 10 kwietnia.

  • Problem, z którym borykaliśmy się od długiego czasu - mianowicie błąd z niemożliwością leczenia się został wyeliminowany. Tak więc od tej pory zgłoszenia o oddawanie doświadczenia utraconego w wyniku tego problemu będą ignorowane.
  • W regulaminie gry zaszło wiele ważnych zmian. Prosimy o przeczytanie i zapoznanie się z nowymi zasadami.
  • Ponadto wszystkie potwory na wiki (nie wliczając bossów) mają zaktualizowany drop do faktycznego stanu gry. Teraz możecie bez wahania sprawdzić co wypada z danego przeciwnika.
    Zachęcamy do edytowania i aktualizowania!

Od teraz sterami Projektu zarządza nikt inny jak Pregusia. Jako iż jest to człowiek, który do pracy podchodzi bardzo sumiennie, wymaga zaangażowania, dyscypliny jak i profesjonalizmu - Altaron wkracza w nowy okres dynamicznego rozwoju!

Co więcej prace nad "dużą aktualizacją", w której zostanie dodanych szereg wymagających misji, nowe lokacje i tereny oraz wiele, wiele więcej, są już na wykończeniu!
Projekt czeka świetlana przyszłość! Spodziewajcie się niespodziewanego.

Życzymy przyjemnej gry!

Administracja Altaron.pl

Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	news1.png
Wyświetleń:	14119
Rozmiar:	283.8 KB
ID:	2441  


Ostatnio edytowane przez Obles ; 10-03-14 o 10:14.

Altrel
Mistrz Gry
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Odwiedzin: 56906
Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-03-14, 23:17   #111
Yooback
 
Avatar Yooback
 
Zarejestrowany: Sty 2013
Postów: 23
Domyślnie

Cytat:
Napisał ReeZo Zobacz post
Mój comment to exp w drużynie - nie solo.
To zaloguj się na serwie PVP gdzie gra bardzo mało osób i znajdź mi tych ludzi do drużyny z podobnym lvlem jak mój, żeby shared był i o godzinie w której mam akurat wolny czas aby poexpić. Powodzenia !
Yooback jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-03-14, 23:31   #112
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Nie zamierzamy cofać wprowadzanych przez Nas zmian. Administacja ma ściśle ustalony cel, do którego będzie sukcesywnie dążyć. Zmiany dotkną wszystkich profesji oraz pod-profesji w swoim czasie. Napisałem, że to Gracze tworzą Altaron - tak jest, ale nie oznacza to, że każda z Waszych propozycji musi się znaleźć w grze, bierzemy pod uwagę Wasze sugestie przy nadawaniu finalnego kształtu każdej z wdrażanych przez Nas zmian.
Cytat:
Napisał arkon Zobacz post
Ja wiem, już wszystko wiem. Altaron to nie Tibia! i będzie to gra gdzie nie wynaleźli łuku, kuszy, więc będzie tylko mag i rycerz. a za następne 3 lata zostanie tylko rycerz, a za jeszcze kolejne 3 lata tylko admin ;o
nic tylko czekać aż naprawią kpiro. Pozdro, elo :>

wszystko w temacie.
Arkon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-03-14, 23:44   #113
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

:Veron, bez przesady. Na Twoim poziomie prawie zawsze się ktoś znajdzie, kto mógłby pójść na wspólnego expa. Shared to 1/3, więc możesz expić z 80 poziomem i ze 180.

A że gra bardzo mało osób?
Z całym szacunkiem, ale dzięki wczorajszej zabawie odeszło całkiem sporo osób, co widać doskonale po dzisiejszym czacie (mówię tu o masowym zabijaniu kogo popadnie). Wcześniej podjęliście kroki, by ich utrzymać (zakaz pkowania, nawet przestrzegany), po czym zrujnowaliście podjęty wysiłek w 1 dzień.
Jeśli skarżycie się na małą ilość graczy, a jednocześnie wyganiacie z serwera celowo większość nowych, nawet tych, z którymi ten shared już macie (z okazji aktualizacji każdy 100+ ma hunta - ogłoszenie na handlu), to widzę tu paradoks.

Ja też włożyłem trochę pracy w zainstalowanie tu tych nowych graczy w ciągu ostatniego czasu, rozdając każdemu rozpoczynającemu grę noobkowi startowy ekwipunek, odpowiadając na niezliczoną ilość tych samych pytań i pomagając jak się da na każdym kanale i w grze. Szkoda włożonego wysiłku, mojego, Waszego i tych graczy.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-03-14, 00:07   #114
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
:Veron, bez przesady. Na Twoim poziomie prawie zawsze się ktoś znajdzie, kto mógłby pójść na wspólnego expa. Shared to 1/3, więc możesz expić z 80 poziomem i ze 180.

A że gra bardzo mało osób?
Z całym szacunkiem, ale dzięki wczorajszej zabawie odeszło całkiem sporo osób, co widać doskonale po dzisiejszym czacie (mówię tu o masowym zabijaniu kogo popadnie). Wcześniej podjęliście kroki, by ich utrzymać (zakaz pkowania, nawet przestrzegany), po czym zrujnowaliście podjęty wysiłek w 1 dzień.
Jeśli skarżycie się na małą ilość graczy, a jednocześnie wyganiacie z serwera celowo większość nowych, nawet tych, z którymi ten shared już macie (z okazji aktualizacji każdy 100+ ma hunta - ogłoszenie na handlu), to widzę tu paradoks.

Ja też włożyłem trochę pracy w zainstalowanie tu tych nowych graczy w ciągu ostatniego czasu, rozdając każdemu rozpoczynającemu grę noobkowi startowy ekwipunek, odpowiadając na niezliczoną ilość tych samych pytań i pomagając jak się da na każdym kanale i w grze. Szkoda włożonego wysiłku, mojego, Waszego i tych graczy.
Zrujnowales wszystko przycznijajac sie do tej idiotycznej aktualizacji. Wiec teraz bon voyage.

Nie bede poswiecal swojego czasu na zwiekszenie liczby grajacych, jesli administracja swoim jednym posunieciem potrafi zrujnowac cala zabawe. Administracja niszczy zabawe mi, ja staram sie ja pozyskac poprzez jedyne co mi w tej grze pozostalo - czyli pkowanie.


@Matt
Bo denerwuje mnie to jak ludzie, w tym i ty wypowiadacie sie jak wszystko jest ladnie i przyjemnie - kiedy ja nie moge isc expic nigdzie, nie psujac sobie przy tym nerwów.
Wicher jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-03-14, 00:23   #115
ReeZo
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: Poznań
Postów: 574
Domyślnie

Cytat:
Napisał Yooback Zobacz post
To zaloguj się na serwie PVP gdzie gra bardzo mało osób i znajdź mi tych ludzi do drużyny z podobnym lvlem jak mój, żeby shared był i o godzinie w której mam akurat wolny czas aby poexpić. Powodzenia !
Naprawdę chcesz porównywać ilość osób na serwerach ? U was 30 osób u nas 2 ...

Cytat:
Napisał Wicher Zobacz post
@Matt
Bo denerwuje mnie to jak ludzie, w tym i ty wypowiadacie sie jak wszystko jest ladnie i przyjemnie - kiedy ja nie moge isc expic nigdzie, nie psujac sobie przy tym nerwów.
Nie mówię, że jest łatwo i przyjemnie. Tylko do wszystkiego idzie przywyknąć. A z expem wiem o czym mówisz... sam zacząłem grać rycerzem gdyż zwyczajnie w świecie nie miałem blokera :) a solo to nie lubię.

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
dzięki wczorajszej zabawie odeszło całkiem sporo osób, co widać doskonale po dzisiejszym czacie (mówię tu o masowym zabijaniu kogo popadnie).
NON odżywa :P
__________________
Potrzebujesz pomocy? Napisz w grze.
ReeZo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-03-14, 00:49   #116
Yooback
 
Avatar Yooback
 
Zarejestrowany: Sty 2013
Postów: 23
Domyślnie

Cytat:
Napisał ReeZo Zobacz post
Naprawdę chcesz porównywać ilość osób na serwerach ? U was 30 osób u nas 2 ...
Nic nie porównuję. Ustosunkowałem się do Twojej wypowiedzi o expieniu w teamie a nie solo. Akurat dałem za przykład serwer PVP bo na nim gram.

Fajnie by było expić w teamach, robić pg i zarabiać jednocześnie tylko problem polega na tym, że niestety nie gra tutaj po 100-200 ludzi, żeby móc łatwo i przyjemnie znaleźć ten team. A takie aktualizacje jak ta zniechęcają kolejne osoby do gry i za chwile faktycznie zostanie tu 10 ludzi w tym 5 z administracji.
Yooback jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-03-14, 02:25   #117
leavemealone!
 
Avatar leavemealone!
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 184
Domyślnie

Wicher... właśnie stałeś się najśmieszniejszą postacią w historii altaronu. Najpierw jęczysz, żeby ci, którzy nie chcą grać nie psuli radochy innym, a teraz jak ty nie chcesz grać, to postanowiłeś sam robić coś, czemu byłeś przeciwny.
Stary... życie Cię zniszczy. Skończy Ci się taryfa ulgowa zwana studiami i po prostu w życiu sobie nie poradzisz.
Jak pójdziesz do pracy i wprowadzą jakieś zmiany organizacyjne, które ci się nie spodobają, to też powiesz, że to walisz i nie robisz? A może dodatkowo postanowisz rozwalić jakiś sprzęt biurowy? Miałem Cię za kogoś, kto w jakimkolwiek stopniu odbiega od reszty. Kogoś, kto w jakiś sposób potrafi logicznie myśleć. Swoim ostatnim zachowaniem udowodniłeś jednak, że rzeczywiście odbiegasz od reszty. Bo o ile reszta zachowuje się debilnie i jest rozgoryczona, to ty przeczysz samemu sobie. Stary... przyzwyczaj się do tego, że nie zawsze będzie tak jak ty chcesz i nie zawsze wszyscy muszą się liczyć z twoim zdaniem. Masz prawo je mieć, ale inni mają prawo mieć to w dupie. Jak mawiają ofiary wypadków samochodowych: "raz na wozie, raz pod wozem". Do tej pory miałeś możliwość wbijania doświadczenia szybko, a teraz takiej możliwości nie masz. Bardziej oberwało się tym, którzy będą wbijać poziomy w trudniejszych warunkach. Ja np. wiedząc, że rycek necro nie ma przyszłości postanowiłem rzucić grę w cholerę, ale nie podnosiłem rabanu i nie psułem zabawy innym. Weź sobie odpocznij z miesiąc od tej gry. Za bardzo Ci na banie to weszło. Zaangażowałeś się emocjonalnie w coś, co ma być jakąś tam odskocznią od życia realnego.
Peace n Love, wujaszek Ormo
__________________
All of old. Nothing else ever. Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
leavemealone! jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-03-14, 07:34   #118
sawyerknw
 
Zarejestrowany: Mar 2013
Skąd: z karczmy w Neolith
Postów: 54
Domyślnie

ciekawe co pomyśli sobie NOWA osoba , która pierwszy raz odwiedza altaron. czytając te posty pomyśli że gra jest NIE warta jego uwagi, jak na 13stu stronach ludzie narzekają na administracje która zepsuła im gre. Mam nadzieje ze Ci nowi ludzie przeczytają te posty i się zastanowią czy warto tracić cenny czas i wydawać pieniądze na gre która nie jest przyjazna graczom a miszczowie gry za wszelką cene chcą zrobic z TIBII skyrim czy gothica

zastanównie się nad sobą
sawyerknw jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-03-14, 11:41   #119
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Domyślnie

@Ormo

O czym ty wogole pierdolisz ?:D To ze probuje aby gra na ktora troche swojegu czasu juz poswiecilem byla coraz lepsza to cos zlego ? Chyba po to jest tu kazdy z graczy aby starac sie wspoltworzyc ta gre wraz z administracja. Czemu mam nie podnosic glosu kiedy widze ze cos sie dzieje zle ? A tak btw. to ty byles zawsze najsmnieszniejsza psotacia altaronu xD Myslisz ze ktos cie tu wogole lubi, a nie wiesz w jak wielkim bledzie jestes ^.^
Wicher jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-03-14, 13:27   #120
wyro
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 38
Domyślnie

Kłótnie niczym z piaskownicy na placyku pod moim blokiem..
wyro jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:28.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin