Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 30-08-14, 12:28   #1
peker
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 16
Domyślnie Reset Pn

Słyszałem, że jakiś czas temu można było zresetować skille, niestety już tej opcji nie ma. Niestety miałem przerwę od altaronu w tym czasie, a chciałbym te skile zresetować, czemu nie wprowadzicie takiej opcji na stałe? No niestety mnie nie było kiedy wprowadzamy był update... moja postać jest niestety do wyrzutu jezeli nie cofnę skili ;(
peker jest nieaktywny  
Stare 30-08-14, 13:00   #2
Masterglocker
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 76
Domyślnie

co racja to racja, raczej nie widzę sensu żeby ktoś to nagminnie wykorzystywał, a coś takiego by się przydało, łatwo można sobie zniszczyć bezpowrotnie postać, a taki reset może "uratować" komuś dalszą grę. po za tym po resecie trzeba poświęcić setki godzin na skilowanie więc nie wiem czy ktoś by wykorzystywał to w "złym" celu
Masterglocker jest nieaktywny  
Stare 30-08-14, 13:02   #3
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Jestem 100% za, nawet kilkukrotne resetowanie skilli dla graczy jest nieopłacalne. Gdy resetujemy skilli, musimy zmarnować kilka dni na wyskillowanie postaci, co wgl się nie opłaca.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 30-08-14, 13:02   #4
gohan131
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 0
Domyślnie

Jestem za tym pomyslem. Taki NPC powinien byc na stale i kazdy gracz powinien miec mozliwosc zresetowania swoich skilli tylko i wylacznie RAZ. Wielu starych graczy przestalo grac przed update i nie trafili na ten bonus w postaci NPC-ka do kasowania pnow i teraz gdy chcieliby wrocic na swoje main chary to niestety nie moga bo do niczego sie nie nadaja.
gohan131 jest nieaktywny  
Stare 30-08-14, 13:27   #5
Aragorn512
 
Zarejestrowany: Cze 2014
Postów: 13
Domyślnie

Jestem za. Od siebie dodałbym możliwość zmiany subprofesji. Za co? Powiedzmy, że za 5-10 dni statusu szlacheckiego. Komu by naprawdę zależało gotów byłby zapłacić taką cenę a skutecznie eliminowałoby to zmiany "na życzenie"...
Aragorn512 jest nieaktywny  
Stare 30-08-14, 13:34   #6
Mastach
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 193
Domyślnie

Tez jestem za, i tak nie da sie tego wykorzystac w jakikolwiek sposob na swoja korzysc, wrecz na niekorzysc, bo trzeba poswiecic sporo czasu, aby nabic te skille..
Mastach jest nieaktywny  
Stare 30-08-14, 15:48   #7
ReeZo
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: Poznań
Postów: 574
Domyślnie

Proponowalem mozliwosc zmiane subprofesji z tej uwagi, ze pozmieniali je strasznie. Z tego co pamietam dostalem odpowiedz, ze problem bylby z misjami.
Co do resetu skilli jestem calkowicie za. Temat pewnie i taj zostanie zamkniety bo administracja juz sie wypowiafala ze NPC nie bedzie.
__________________
Potrzebujesz pomocy? Napisz w grze.
ReeZo jest nieaktywny  
Stare 30-08-14, 16:17   #8
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Co do zmiany subprofesji stanowcze nie. Ponieważ niektóre są gorsze na początku, a drugie lepsze. W ten sposób można wyexpić postać łatwiej, następnie zmienić subprofesje i być lepszym później.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 30-08-14, 16:51   #9
Adrondil
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 231
Domyślnie

A ja uważam, że zmiana subki powinna być możliwa raz na pół roku coś jak transfer w tibi na inny world, kosztowało by to 30 dni paccka. Na początku gry gracze nieświadomie wybierają subki a potem tego żałują, kiedyś pisałem, żeby nie można było zmieniać subek z ducha i nekro bo to są tak jakby podstawowe subki, reszta jak najbardziej do zmiany.
Adrondil jest nieaktywny  
Stare 30-08-14, 17:46   #10
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Od razu wprowadzić zmianę klasy. A czemu by nie?? Może czasami chcesz sobie pograć magiem a nie rycerzem. Co do subprofesji 100% nie, tyle w temacie.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:46.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin