Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 14-01-16, 22:00   #11
corkarypto
 
Avatar corkarypto
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 177
Domyślnie

Wydaje mi się że moglibyście powiększyć grono ludzi testujących samą mechanikę, aby sprawdzić jak wyglądałyby walki w więcej niż 5 osób.
__________________
Kiedy byłem już na dnie ...
... usłyszałem pukanie od spodu.
corkarypto jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-01-16, 22:37   #12
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Publiczne testy były. Wszyscy wiedzą jak się to skończyło - zwykłą nawalanką bez ładu i składu niewychowanych i nadpobudliwych graczy. Testy prowadziło może 5 osób, reszta się po prostu bawiła i ukrywała skazy w balansie, których nikt nie zgłaszał byle tylko na tym skorzystać na głównym serwerze i pożytek z nich był znikomy. Chętnych od groma, ale jak przychodzi czas na faktyczne testowanie to wszyscy rezygnują (mało kto wie jak bardzo nudne jest takie testowanie). Serwer testowy powinien być tylko dostępny dla wybrańców wzwyż.
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-01-16, 23:03   #13
ezzak
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 126
Domyślnie

O czym ty gadasz, testach z 2009-2010, jak ten serwer ruszał, czy co? Teraz masz tu stałych graczy, jeśli ktoś został przy tym projekcie to tylko z dwóch powodów, z przyzwyczajenia do ludzi, albo widzi w nim potencjał. W obydwu przypadkach są to ludzie, którzy się przydadzą jako testerzy. A chciwość naszego narodu nie pozwoli na to, żeby coś pozostało nie zbalansowane, bo jak zobaczą że jeden ma za dużo to od razu go podpierdolą xD
ezzak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-01-16, 00:06   #14
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Mowa o otwartym serwerze testowym w maju 2014. Dobrze powiedziane, ale otwarta beta pewnego serwera na który powędrowała spora ilość graczy Altaronu udowodniła jak się takie testy kończą - zamknięciem serwera dzięki głupocie graczy.

Jestem pewien, że chętnych i kompetentnych graczy ma tym serwerze nie brakuje. Pozostaje mi im radzić, żeby zgłosili się do odpowiednich osób z chęcią uzyskania dostępu do serwera testowego jak i grona wybrańców. Odpowiednie osoby z pewnością uzyskają dostęp. Nie śledzę dogłębnie testów jakie się obecnie odbywają, ale jestem pewien, że pomoc na pewno jest potrzebna.
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-01-16, 00:08   #15
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tron Zobacz post
Publiczne testy były. Wszyscy wiedzą jak się to skończyło - zwykłą nawalanką bez ładu i składu niewychowanych i nadpobudliwych graczy. Testy prowadziło może 5 osób, reszta się po prostu bawiła i ukrywała skazy w balansie, których nikt nie zgłaszał byle tylko na tym skorzystać na głównym serwerze i pożytek z nich był znikomy. Chętnych od groma, ale jak przychodzi czas na faktyczne testowanie to wszyscy rezygnują (mało kto wie jak bardzo nudne jest takie testowanie). Serwer testowy powinien być tylko dostępny dla wybrańców wzwyż.
Trochę się nie zgodzę. Pamiętam otwarte testy po których sam zostałem wybrańcem (wprowadzono wtedy Ogniste). Było bardzo dużo konstruktywnych wniosków i w sumie całkiem sporo testowania i dyskusji odnośnie balansu na forum. Fakt, było też bezsensowne bieganie i zabijanie się po kątach, ale testów przyszło więcej dobrego niż złego.

@Ezzak
No nie do końca. Gracze są bardzo dobrzy w ukrywaniu bugów, które mogą dać im potem przewagę w grze. Jak odkryją, że z czegoś dropi za dużo, to nie traktują tego jak problem, tylko jako korzyść i też nie zgłaszają . Niektórzy zaś krzyczą, że za testowanie gry powinno im się płacić w talarach, expie lub złotówkach, bo za darmo nikt na świecie robił nie będzie. Może się okazać, ze testy się otworzą a testujących nadal będzie tyle co zwykle.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-01-16, 09:42   #16
Noratl
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 144
Domyślnie

Cytat:
Napisał sokoskiiii Zobacz post
Pewnie większosc osob które nie chca zmian to nooby z non pvp>
ja jestem przeciwny zmianą tabelki, wraz z wnękami dodała wiele ciekawych aspektów do gry, jest co robić, jest do czego dążyć. A płacze osób typu ypkis, niesamowicie mnie śmieszą, gra postacią która ma najmniej respow, to fakt, ale twierdzi że lepiej było za czasów jak wszyscy grali palkami duchownymi, i expili non stop kosciane/czarnoksieznicy, rly?
Noratl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-01-16, 10:30   #17
Adam110
 
Zarejestrowany: Wrz 2015
Postów: 4
Domyślnie

Jasne, ze bylo lepiej jak sie wchodzilo na vc i widzialo commenty : kosciane lewa, kosciane poczatek . kosciane prawa do ssa, next na kosciane lewa i tak dalej i caly czas uwazam, ze gdyby projekt byl rozwijany pod wzgledem mapy i questow teraz mielibysmy 100 osob online na pvp a nie 5 w godzinach 12-20. Ciagle pytanie ludzi o to czego chca jest tak profesjonalne jak wpuszczenie morgiana do domku pelnego talarow, ale to ze administracja nie jest profesjonalna to juz wiemy. Zrobcie cokolwiek, zeby gralo tu chociaz 50 osob a nie 5. Nie potraficie? To widocznie jestescie nieodpowiednimi ludzmi na swoich stanowiskach. od 3 lat grzebiecie w balansie a jedymymi osobami ktorym sie to podoba to noby z non pvp, Arczi i Grzechu do ktorych ciezko miec pretensje, bo jakbym mial takie hantelki co daja codziennie 0.5 cm w bicu to tez bym ich nikomu nie oddal :D takze tego, najlepiej to zamknijcie to wszystko, bo wstyd i ganba XD
Siema hejter
Adam110 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-01-16, 14:20   #18
szymongal
 
Avatar szymongal
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Postów: 151
Domyślnie

Na beta testy tez mogły by być ograniczenia, tak jak na ankiety.
Powiedzmy 50 poziom, lub SS
szymongal jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-01-16, 15:05   #19
Kennis
 
Zarejestrowany: Sty 2013
Postów: 97
Domyślnie

poprostu wybrac pare osob i kazdej z osobna dac cos do przetestowania zeby sprawdzic jego wiarygodność i chec pomocy kto sie sprawi wbije na testy kto nie nara. Wkoncu znajdzie sie kilkanaście osob metoda prób i błedów co mogły by to testować
Kennis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-01-16, 17:33   #20
oczywaszki
 
Avatar oczywaszki
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 64
Domyślnie

Cytat:
Napisał Trixis Zobacz post
Nie dajecie sobie pomóc to macie 30 osób online i ludzie uciekają na inne gry typu Tibia .
Spędziłem więcej czasu przy tym Altaronie niż Pan, no chyba, że jesteś jakimś Mevakisem czy cuś. Wiem doskonale czego chce i grając tutaj naprawdę długo myśle ,że wiem jak powinien wyglądać balans w pvp . Nic mnie nie przerasta, przerasta mnie jedynie podejście administracji do tematu bo gdybym nie zrobił tematu balans/bomby/leczenie to gówn.. byście zaczeli robić a tak przynajmniej się coś dzieje . :ryce rz6:
Aktualnie jedynym powodem, który spowodował przesiew graczy na pvp było Twoje DOMINANDO. Przez to teraz mało ludzi gra ;)

Diss Carli za 3..2...1...
oczywaszki jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:14.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin