Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 14-07-13, 18:55  
Poniedziałkowa łatka już w grze!
Trav Trav jest nieaktywny 14-07-13, 18:55

By móc grać, wymagane jest pobranie owego klienta.
Oto [ LINK ]


* * *

Oto zapowiedź, jaka została wczoraj ogłoszona:

Witajcie! Pragniemy poinformować, że jutro (czyli 15 lipca w poniedziałek) na obu serwerach po ich zapisie (godzina 5 rano NON-PVP i 7 rano PVP, choć możliwe że wcześniej na tym drugim) zostanie wprowadzona łatka zmieniająca trochę pewne elementy rozgrywki i naprawiająca parę rzeczy.

Oto skromna lista kilku tych bardziej wyrazistych zmian, jakie zostaną wprowadzone:
  • Badania mistrza Tereusza ze szkoły alchemików nad jego wynalazkiem - kostką transmutacji - trwają! Powiedzie mu się opracowanie metody przemiany miedzi i srebra w złoto oraz łączenia amuletów czy pierścieni?
  • Sami alchemicy niech przy okazji ostrzą swoje podręczne nożyki! Dzięki swojej wiedzy będą mogli używać ich nie tylko do skórowania zwierząt, ale i do zbierania grzybów;
  • W wielu rodzajach jedzenia - nowe czasy regeneracji lub wagi, a także dochodzi nowy ciekawy sposób uzyskiwania bardziej efektywnej żywności do odkrycia! Ponadto sporo ofert sprzedawców żywności również kompletnie się zmieni;
  • Naprawiony też będzie stary problem polskich liter w imionach potworów i postaci ogółem.
  • Jasność gry zostanie ustawiona na stały poziom, suwak zmieniający ją w opcjach nie będzie już działał.
  • Sporo zmian w bonusach istniejących zestawów mieszanych, a także wprowadzone kilka nowych;
  • Elementy najlepszych zestawów uzbrojenia będzie można wreszcie ulepszać;
  • Ofensywne czary wojowników zadają nieco mniejsze lub większe obrażenia w zależności od tego, czy używana jest broń jedno- czy dwuręczna;

Do gry będzie wymagane pobranie nowego klienta, do którego link pojawi się również jutro. Tym razem ci, którzy go nie będą mieli, zostaną stosownie poinformowani w grze, więc ryzyko błędnego wyrzucania z gry nieuważnych powinno zmaleć. Jak zawsze zachęcamy do zgłaszania wszelkich błędów, niejasności, obaw i sugestii, jakie może wynikną ze zmian w grze.

Przy okazji tej łatki dziękujemy gorąco Westowi za niecodzienną dodatkową pomoc w naprawianiu starych błędów klienta i za inspirację dla Pregusi do podjęcia pracy nad ciekawymi rozwiązaniami. Nie zapomnimy!

A co nam przyniesie przyszłość? Cóż.


Powodzenia życzy
Ekipa Altaron.pl

Ostatnio edytowane przez Thudaron ; 15-07-13 o 11:55.

Trav
Super Moderator
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 347
Odwiedzin: 40449
Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-07-13, 17:25   #31
Rayo
 
Avatar Rayo
 
Zarejestrowany: Lut 2013
Postów: 196
Domyślnie

A ja nie rozumiem zmian wag mięs, steków, smoczych steków...
Ale ok, taki mieliście pomysł, niech będzie. Teraz można je sobie upiec, nawet fajnie wyglądają. Realnie mięso po upieczeniu traci na wadze z powodu utraty nadmiaru wody, tylko nie w Altaronie...tu nic a nic nie traci. Mało logiczne to trochę.


Poza tym zmiana parametrów setów zdecydowanie na minus.
Set kościsty dla maga- jakieś 20% mniej many
Set maga krwi (mieszany) - -2 mlvl - jak można w secie dla maga obcinac skill magiczny ;/
Rayo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-07-13, 17:29   #32
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rayo Zobacz post
Poza tym zmiana parametrów setów zdecydowanie na minus.
Set kościsty dla maga- jakieś 20% mniej many
Set maga krwi (mieszany) - -2 mlvl - jak można w secie dla maga obcinac skill magiczny ;/
Przecież nie zmieniałam akurat tego w secie maga krwi. Ma on większe bonusy (%hp + %mp) więc w zamian ma karę do mlvla. Lecz to już jest od dawien dawna.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-07-13, 19:15   #33
adamo199412
 
Avatar adamo199412
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Kraków
Postów: 130
Domyślnie

Nie wiem jak to jest z botami ale czy to oznacza że gracze chcodzący po ciemku będą banowani? Tzn. TA itp?
Super że nie będzie LH :DDD
__________________
O Boże Boże Boże Bożenko, Jak mogłaś to robić z Cyganem?
On bił cię w du du dużym pokoju,
A Ty mu obciągnęłaś...sweter bo miał gołe plecy,
adamo199412 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-07-13, 19:26   #34
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

UP: Skoro np. na martwicach będzie miał widoczność jak na załączonym obrazku a bez czaru na światło będzie śmigać i expić w sposób który umożliwia tylko pełna widoczność to chyba znak że jest ten ktoś lewy :)

SS użytkownika Wicked
Walles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-07-13, 19:55   #35
sawyerknw
 
Zarejestrowany: Mar 2013
Skąd: z karczmy w Neolith
Postów: 54
Domyślnie

Pomysł ze światłem osobiście mi się podoba - daje klimat, gra się inaczej :P
ale jestem zwiadem i na dłuższą metę to zaczyna męczyć nie ma slotu na pochodnie a czar jest stanowczo za krótki - powinien trwać 10 minut, tak żeby się nie wku***** :)

zaczarowane pociski powinny świecić np, tworzyć wokół postaci taki krąg światła - wzamian za pochodnie oraz równie intensywnie świecić i byłoby lepiej i przyjemniej. bo nie każdy ma ten kryształ światła a do hallowen troche daleko. kolejnym minusem ciemności jest to że oczy będą bolały :P połowa graczy oślepnie
sawyerknw jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-07-13, 20:48   #36
jasiek50
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kasinka Mała
Postów: 307
Domyślnie

gra została utrudniona, wielki + (wreszcie idzie to w tą stronę w którą ma iść)
aczkolwiek oczy bolą, może się przyzwyczaję...
jasiek50 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-07-13, 20:58   #37
Lila
 
Avatar Lila
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 109
Domyślnie

Dodajcie mocniejszy czar na światło i będzie git (ktoś tu już napisał coś w stylu "hape hoxe eamo"). Teraz na prawdę się człowiek męczy, wypatrując skąd nadchodzi mobek. Już nie mam 12 lat jak kiedyś grając w tibię z pochodnią. Oczy też już nie te i trzeba o nie dbać : P
Lila jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-07-13, 21:46   #38
grysik
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 48
Domyślnie

a ktos mi wyjasni czemu jajak sa po 1k ?!
grysik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-07-13, 21:47   #39
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Felczyk, ja rycerzem na 50 potrafię wyciągnąć 200k i 3 talary na plus. Rzecz w tym, że ani ty, ani ja, nie biegamy po podstawowych abitańcach na ~120 poziomie. Polowanie w katakumbach - 0 lub minus. Polowanie na smokach (czerwonych i starszych) - 0 lub minus. Polowanie na górskich - 0 lub minus. Na kościstych - 0 lub minus. Na brak kasy nie cierpię, ale to zasługa mojego podejścia do gry, a nie kasiastości zwiadowcy.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-07-13, 23:13   #40
Sacred
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 57
Domyślnie

Cytat:
Napisał Majkul Zobacz post
Nie wiem czy to wielka tajemnica ale słyszałem o rzekomym projekcie kołczanu który rozwiąże problemy zwiadów, także stay tuned drodzy gracze czy jakoś tak. Ale może się mylę.
Czyżby ktoś mój pomysł wziął pod uwagę?:) Jak miło >:). Co do zwiada, nie wiem kto pierdzieli głupoty, że nie dało się nim zarobić. Po nowym upie z 20 talarów zrobiłem jakiś 20x więcej wbijający przy tym 50 lvli (1 miesiąc). Wg mnie obniżenie aktualnego loota dało to co trzeba - profit raz na jakiś czas, w większości 0 (oczywiscie jak sie chce miec dobry exp). Na zarobki są expowiska przystosowane do tego - kosztem expa rzecz jasna. Jak ktoś nie ingeruje w wojnę to nawet i ma kasę, ale jak zaczyna walczyć to trzeba się liczyć z dodatkową ilością potów, uhów, mwalli, ringów i innych wspomagaczy + ewentualną "śmiercią" i utratą plecaka/przedmiotów z ekwipunku. Oby ta gra jak najwięcej ucinała dla botów (najlepiej własny silnik), a wtedy wszystko będzie wyglądało inaczej.

Ostatnio edytowane przez Sacred ; 15-07-13 o 23:25
Sacred jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:56.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin