Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 20-02-13, 16:57   #1
xyro
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 34
Domyślnie Minotaur Kusznik!

Nie rozumiem jaki sens miało zmniejszenie obrażeń zadawanych przez minotaura kusznika? Komu to przeszkadzało? Był to jeden z niewielu respów na low lvl gdzie gracze przeważnie chodzili w grupie. Było tam też bardzo ciekawie, sam zawsze jak robiłem nową postać i miałem niski lvl to wybierałem się z kumplem na minotaury. Co z tego, że można było paść, że się nie opłacało? Expić można było gdzie indziej, chodziło o zabawę. Przez prawie dwa lata nikomu taki stan rzeczy nie przeszkadzał. Ale w końcu znalazł się jakiś kretyn, tibijczyk któremu to nie pasowało. Zaproponował, żeby zmniejszyć dmg i administracja się zgodziła. Może mi ktoś z administracji wyjaśnić dlaczego to zrobiliście? Nie pasowało wam, że był resp na który można było iść w grupie na małym poziomie? Już nawet nie chodzi o te minotaury, dlaczego do cholery myślicie, że gracze chcą mieć łatwiej? Gdybyśmy chcieli łatwo to gralibyśmy w metnia albo wowa. Gramy na altaronie bo pasuje nam to że nie jest łatwo, po śmierci traci się lvl, skille itp. Dlatego według mnie to forum jest do dupy. Znajdzie się pewna grupa tibijczyków która chce sobie ułatwiać życie i wymyśla kretyńskie pomysły które są akceptowane przez administrację. Zastanówcie się co robicie z tą grą. Proszę o zwrócenie dmg minotaurowi kusznikowi.
Według mnie rozwiązaniem problemu z minotaurami powinno być zwiększenie/ulepszenie loota, a nie zmniejszanie obrażeń. Zrobiliście kolejnego nudnego i nieopłacalnego respa, dla jakiegoś idioty-tibijczyka który pewnie nawet tam nie był.

PS. Jeśli wy też nie chcecie, żeby ułatwiać grę na altaronie napiszcie pod tematem.
xyro jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-02-13, 17:41   #2
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Ho(ho), a nie uważasz, że możesz znajdować się w tym niewielkim ułamku osób, którym stary dmg odpowiadał?

Chodzenie na minotaury w grupie? Lekka bzdura, skoro na 25 poziomie zwiadowcą śmigałem tam solo i dawałem radę na tym zarobić. Rzecz jednak w tym, że kusznik miał za wysokie dmg względem poziomu trudności respawna, zwłaszcza względem takiego wojownika czy maga (który przecież miał być najsilniejszy).

Loot jest i był odpowiedni, dmg nieproporcjonalny.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-02-13, 17:47   #3
xyro
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 34
Domyślnie

@catthon

Nie wiem jak zwiadowcą bo nigdy nim nie grałem, zawsze miałem maga albo wojownika. Jeśli faktycznie jest tak, że jestem w mniejszości i większość chce tylko łatwiej nakurwić poziomy i zdobić kasę to nic mnie już nie trzyma na altaronie. Poczekamy na odpowiedzi innych.
xyro jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-02-13, 18:09   #4
sub
 
Zarejestrowany: Lip 2012
Postów: 4
Domyślnie

było spoko jak mial duze buły
dobrze sie pkowało z 2 kusznikami :d a teraz lipa skoro mało bije
sub jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-02-13, 18:16   #5
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Kusznik był nieporównywalnie silny w porównaniu do jego współbraci, dlatego został lekko osłabiony. Dziwna była sytuacja gdy wojownik, teoretycznie silniejszy, zadawał mniejsze obrażenia niż nasz strzelec. Dzięki tej zmianie minotaury stały się ciekawym miejscem do zdobywania doświadczenia na niższym poziomie, gdyż nigdy to nie było miejsce do zbiorowych polowań.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-02-13, 18:28   #6
finlay
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 12
Domyślnie

Ho..., Twój post w moich oczach to post osoby niedojrzałej emocjonalnie. Taka rada od osoby dorosłej, zanim następnym razem dostaniesz natchnienia i postanowisz napisać post, usiądź, odsapnij po ciężkim myśleniu, ułóż sobie w głowie co chcesz powiedzieć i w jaki sposób to przedstawić. I jak to wszystko zrobisz to napisz na spokojnie posta w którym nikomu nie ubliżysz i którym nikogo nie obrazisz.
finlay jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-02-13, 18:28   #7
xyro
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 34
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Dziwna była sytuacja gdy wojownik, teoretycznie silniejszy, zadawał mniejsze obrażenia niż nasz strzelec.
Dziwna sytuacja jest wtedy gdy z ciekawego expiwiska robicie nudne.

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Dzięki tej zmianie minotaury stały się ciekawym miejscem do zdobywania doświadczenia na niższym poziomie, gdyż nigdy to nie było miejsce do zbiorowych polowań.
Haha czerwie też są bardzo ciekawym miejscem do zdobywania doświadczenia.
Powiedz mi proszę które miejsca są do zbiorowych polowań graczy na niskim poziomie.
xyro jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-02-13, 18:43   #8
Rian
 
Avatar Rian
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 202
Domyślnie

Cytat:
Napisał xyro Zobacz post



Haha czerwie też są bardzo ciekawym miejscem do zdobywania doświadczenia.
Powiedz mi proszę które miejsca są do zbiorowych polowań graczy na niskim poziomie.
Szeregowe, sam już kilka razy blokowałem je low lvlowym magom. Kiedyś, za czasów kiedy eamo ofla było od 17 lvla i brało sensowną ilość many, też kilka razy nawalałem w 2 magi cycki. W sumie nawet po zepsuciu (w moim zdaniu bardzo osłabiło to low lvl magów, a to że 1 rózga nie bierze many tego nie rekompensuje, przynajmniej mnie)ofli kilka razy expiłem na robotnikach/młotach w grupie, zazwyczaj ze zwiadkiem, raz nawet z blokerem. I jeśli 30 lvl uznajesz jeszcze za low, to na 26 lvlu abitki blokował mi 31 zwiad nekro/32woj.
Rian jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-02-13, 18:50   #9
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał xyro Zobacz post
Haha czerwie też są bardzo ciekawym miejscem do zdobywania doświadczenia.
Powiedz mi proszę które miejsca są do zbiorowych polowań graczy na niskim poziomie.
Proszę bardzo. Cyklopy, kamienne golemy, smoki, bandyci (zwłaszcza duży obóz), nawet orki. Nawet trolle, abi czy oficery. Praktycznie wszędzie, gdzie expią silniejsi, a potwór nie atakuje na dystans.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-02-13, 19:08   #10
xyro
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 34
Domyślnie

@Qulimer Bardzo dziekuję szanownemu panu za radę.

PS. Przemyslalem to na spokojnie i nadal uważam, że osoba która zaproponowala ta zmiane jest kretynem-tibijczykiem ktory dziala na szkode serwera. Pozdrawiam!
xyro jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:56.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin