Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś na tak ?
Poprawa produkcji chleba 4 50.00%
Nowe funkcje Stackowania 6 75.00%
Stackowanie z podłogi. 3 37.50%
Kostka Alchemiczna 5 62.50%
Ankieta wielokrotnego wyboru Głosujących: 8. Nie możesz głosować w tej sondzie

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 24-09-18, 06:39   #1
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie Polepszenie rozgrywki

Teraz pewne sugestie na które mam nadzieję dostanę konkretną odpowiedź: (od Góry) (Część zacytuje z testów)
Może też inni zechcą tu dorzucić jakieś swoje propozycje z tym związane.

1. Wprowadzono już 100 chlebów i fajnie ale nadal pieczenie chleba jest dość karkołomne. Czy jest taka opcja aby wprowadzić to samo rozwiązanie do 100 snopków zboża wrzucanych na młyn i 100 porcji mąki mieszanych z wiadrem wody.
Wiem, że to jest bardzo proste do wprowadzenia dosłownie 5 minut roboty bo tyle zajęła Pręgusi zmiana na 100 chlebów.
To rozwiązanie daje alternatywe sklilowania Zręczności poprzez pieczenie chleba. Ponieważ w tym samym czasie dostaniemy bardzo podobny % zręczności. Ludzie zrobią sobie chleb a potem pójdą łowic rybki

2. Dopracowanie Stackowania
Tu propozycja jest bardziej rozbudowana i nie wiem czy coś z tego będzie wprowadzone.
Coś na ten kształt widziałem na innym serwerze więc jest to możliwe.
Chodzi mi o to aby wrzucenie czegokolwiek do głownego plecaka nie powodowało Komunikatu "Nie możesz włożyć więcej tylko żeby z autowatu wpadało w pierwsze wolne miejsce jak jest to przy kupnie potionów np.

Dodatkowo wrzucenie czegoś co się stackuje w pierwszej kolejności powodowało stackowanie. Czyli mam przy sobie pieczarki wrzucam kolejne do głównego plecaka a one się stackują. Nie ważne czy leżą w głównym plecaku czy głębiej.

Co to daje:
-Teraz jak braknie nam miejsca w plecaku możemy nie zdążyć znaleźć pustego miejsca i zostać okradzeni.
-Ułatwia to robienie porządku w depo czy w domq
- Ułatwia zbieranie jedzenia które nie stacjuje się ze względu na to że ma opcje użyj przy tej samej kombinacji klawiszy co stackowanie

Cytat:
Napisał pregusia Zobacz post
Ok, dzieki za liste.
Wiekszosc wprowadzona.
Elementy nie-stakujace-sie nie zostaly dodane (bo nie ma z czym stackowac).
Blokada uzywania tego na elementach z ziemi dalej aktywna.
Stale/prochy nie dodane - bo uzywa sie ich na ekstraktorze
3. Wprowadzenie stackowania z podłogi. Wiem Pregusia że byłeś przeciwny argumentując że możemu w ten sposób być okradzeni, ale co tak naprawdę stackujemy, jaką to ma wartość. Najcenniejsze to 100 klejnotów, chociaż nie widziałem jeszcze nikogo kto by pod siebie je rzucał, więc myślę że więcej z tego by było pożytku jak potencjalnej szkody.
Proszę o ponowne przemyślenie tego rozwiązania. Fajnie poprawia to chociażby możliwość porządkowania domq

4.
Cytat:
Napisał Zetix Zobacz post
KOSTKA ALCHEMICZNA
Proponuję możliwość otwierania pustej kostki. Teraz trzeba włożyć do plecaka i wrzucić do niej rune żeby móc otworzyć potem już używa się jej bez wkładania do plecaka. Jest to denerwujące i tak naprawdę to chyba nikt nie wie po co jest to tak rozwiązane.
Dodam do tego możliwość łączenia w kostce dowolnej ilości run. Jest w niej więcej miejsca i zupełnie nie wiem po co i nie wiem też po co akurat 3 runy się łączą a 2 nie.


Cytat:
Napisał Obles Zobacz post
Zostałem wywołany niczym dżin ze swojej lampy, więc jestem ...
To już mniej istotne propozycje:

Parę dodatkowych czerwonych kwiatków blisko Baliosa (który nas o nie prosi) - Tak żeby było gdzie ich nazrywać bo teraz jest tam 3-4 krzaczki na bardzo dużym terenie.

Możliwość przesuwania ciała bezpośrednio po zabiciu. Oczywiście tylko przez właściciela. Myślę że nie było by to trudno wprowadzić skoro już mamy system w którym tylko właściciel może otwierać ciało.

Ostatnio edytowane przez Zetix ; 24-09-18 o 10:00
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin