Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Community PVP

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 16-08-17, 20:55   #411
c770832
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 208
Domyślnie

Widac, ze chlop wie co jest pięć. Dajcie mu admina, zrobi wam na szybkosci ciekawsza gre niz wy zrobiliscie w ciagu paru lat XD Jeszcze pare takich postow i mianuje cie askarskim rycerzem. Oczywiscie podpisuje sie pod tym wszystkim. Tak sie tworzy klimat gry, a wy dalej taplajcie sie w tabelkach, pozdro dzi dzi
c770832 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-08-17, 20:56   #412
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Cytat:
Napisał Spider Zobacz post
Jak na poprzedniej edycji prosiłem o wprowadzenie utamki to był wielki protest. Teraz mamy utamke.

Jak na poprzedniej edycji prosiłem o wprowadzenie run do sklepu też protest xD.

Mieliście efekt, że nie było żadnego aktywnego maga.

Głównym problemem na altaronie jest brak ludzi - bo nie ma gdzie expić.

Śpieszę wytłumaczyć.
Główne oblegane respy to były : warloki, profany, kościane, górskie, piaskowe, mysmenie?

Co je łączy? Na wszystkich występuje JEDEN rodzaj mobów - wyjątek stanowią kościane - ale tam głównie rycerz - i te dodatkowe moby to pokutnik, widmo, wiarołomca podobny dmg do kościanych i ta sama technika ubijania - głównie dół raindaru gdzie się latało bo góra nie wyrespiała.

To moje propozycje by przywrócić atrakcyjność respów. Altaron może ma być trudny ale nie wkurwiający i irytujący.

- Węże wodne - zmienić z ostatniego poziomu komnat wszystkie inne moby na węże wodne (stare). Poziom wyżej zmienić na młode i stare. Co to za expienie przyszedłem na węże a to mi wyskoczy rekinołak a to topielica, a to mnie wił przyblokuje na niewidce jak uciekam od 2 węży. Patologia takie łączenie mobów słabych z silnymi.

- SMOKI każdy rodzaj - Usunąć czerwonym, młodym czerwonym i wszystkim innym które to mają (już nie pamiętam nawet) ten czar którym zostawiają pole "fire fieldów". Kogo to nie wkurwia? Biegasz po ogniach przez co ognisty amulet w ciągu minuty się spala. A smoki spamują ten czar jak wściekłe. Zasypują loota.

- Abitańskie monstra - Zmniejszyć im, albo całkowicie odebrać wysysanie życia. Albo jeszcze zmienić je na dotyk - coś ala exori na jedną kratkę. Tak by był to exp dla palka i maga. Obecnie expisz sobie w miarę normalnie, aż tu hyc dostajesz spam wyssania od kilku mobów plus kilku zza ekranu xD. Przyspieszyć tam respa - bo gdy mieliśmy już lvl, żeby tam przeżyć to resp nie wyrabiał. Nic tak nie wkurwia jak czekanie na respa.

- Zamek gwardzistów. Usunąć całkowicie łotrzyce z wnętrza i podziemi zamku. Biją one sporo, uciekają po całym respie. zamienić je na najemników lub gwardzistów. Zabrać niewidkę zabójczyniom.

- Obóz orków - Zwiększyć każdemu z orków loot x 3. Dodać berserkerowi drop katany 25% szans. Dodać wojownikowi 25% na szczerbiec. Szamanowi zmienić kostur nowicjusza na kostur ucznia 25% szans. Nie ma tam expa to niech przynajmniej będzie kasa. KTO TAM CHODZIŁ oprócz bosika???

- Nadzorce. Usunąć wszystkim oczniakom summony lub jeżeli jest to możliwe to niech znikają po zabiciu przywołującego. Znikają - a nie padają i zostawiają swoje zwłoki. Naprawdę zajebiste jest szukanie loota w stosie tak samo wyglądających ciał. Najprościej usunąć im summony. Zmniejszyć wysysanie many o połowę.

-Trolle wszystkie prócz górskich - zwiększyć loot 3x. Kolejne expowisko dla kasy.

- Oficerowie i generałowie - to samo loot x3

- Magowie dorafsa. Wejście od Neolith - Poszerzyć , usunąć jedne drzwi by nie było blokowania nobcharami. Pierwszy poziom gdzie śpią i respią się kapłanki, czempiony, magowie i biega jeden piromanta po sali treningowej. Zamienić wszystkie te moby na czerwonych magów + piromante zamienić na czempiona. Usunąć kapłanki z wyższych poziomów, niech będą tylko w podziemiach.

- Lodowe moby - usunąć chillery i ymirsony z pierwszego poziomu (pierwszego okręgu) i z tuneli. Zmienić je na hrimtury. Dla równowagi można na niższym poziomie zmienić hrimy na ymirsony.

-Praojce - zabrać im paraliż i zmniejszyć ich szybkość o połowę.
- hydry - zabrać im paraliż
- żywiołaki ziemi - loot x3
- wampiry - loot x3



Zwiększenie loota rozumiem jako zmiana procentu wypadania poszczególnych itemów a nie dodanie sakiewek =.=

A dodatkowo - Loot z profanów pomniejszyć o połowę a dodać więcej grudek szlamu. + dźwignie jeden raz na ss.
Odniosę się tylko to do tego z czym się pełni lub w ogóle nie zgadzam. Wszystkie pozostałe propozycja uważam za wspaniałe.

1. Teraz runy są i nikt ich nie kupuje i kupować nie będzie.
2. Abitańskie Monstra - muszą mieć wysysanie, bo inaczej too easy. Lurowałeś za dużo mobów to Cię zabijały.
3. Zamek gwardzistów - Tu znowu wydaje się, że nie ogarnąłeś nawet tego respa.
4. Obóz orków - Prawie każdy ryc duchowny przerobił ten spawn i teraz nie będzie inaczej. Można go powiększyć, bo po jakimś czasie brakowało respa.
5. Nadzorce - Czy jest jakiś summon na altaronie oprócz obserwatora, z którego zbiera się loot? Jeżeli nie ma to można spokojnie usunąć nadzorcom przywoływanie obserwatorów i tak jak mówi Pugna- niech ich ciała znikają.
6. Trolle wszystkie prócz górskich- Trolowy zestaw jest śmieciem i nie sądzę, żeby był sens zwiekszania jego dropa, spadnie to spadnie się sprzeda u Toluma. Wybalansować sakiewkami i będzie gitara
7. Oficerowie i generałowie- Tak jak w przypadku Trolli loot też był zmieniany na edycji na której zarabiało się, zeby wastować. Uważam, że Balans sakiewką wystarczy
8. Praojce i hydry - NOPE NOPE NOPE to nie jest gra dla inwalidów.
9. wampiry - Z wampirów się zwraca, czy to robiąc mikstury czy to je sprzedając. Nawet gdy skrzydła nie będą kosztowały 1 talar to się zwróci.
10. Lapiej popracujmy nad procentami, takich rzeczy których brakuje prawie zawsze do złożenia bitewnego setu, złotego setu i kościstego setu. Zawsze jest problem, żeby skompletować któryś z tych zestawów. Płytowych panecerzy zawsze jest aż nadto, więc nie warto się bawić w zmianę % tychże przedmiotów
11. Dzwignie nie tyle co raz na SS, co do kolejnego ich przesunięcia. Czyli tak jak jest teraz, ale wejście w teleport nie powoduje zmiany ich ustawienia.
12. Loot z profanów chyba będzie dobry, jak mają więcej HP.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-08-17, 21:01   #413
Godfryd Czarny
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 43
Domyślnie

Usunac akus bala!
__________________
Bohatera poznaje się tylko na wojnie, mędrca w gniewie, a przyjaciela w potrzebie.
Godfryd Czarny jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-08-17, 21:16   #414
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie

Cytat:
Napisał eremce Zobacz post
5. Nadzorce - Czy jest jakiś summon na altaronie oprócz obserwatora, z którego zbiera się loot? Jeżeli nie ma to można spokojnie usunąć nadzorcom przywoływanie obserwatorów i tak jak mówi Pugna- niech ich ciała znikają.
Informuję cię iż jest sporo takich potworów np: na fanatykach kapłan przyzywa szkielety + ropuchy, licz przyzywa nieumarłe stwory o ile się nie mylę, nekromanci też coś przyzywają. Jest sporo tego, ale tak czy siak bym usunął, jest to wkurwiające w ****
__________________
Lorem ipsum voluptatis optimis
amicorum ludere simul Augusti
mario jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-08-17, 21:17   #415
c770832
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 208
Domyślnie

Ale po co ta cenzura Mariusz, poprzeklinaj sobie, smialo
c770832 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-08-17, 21:20   #416
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Lobuz ale co ty ode mnie chcesz, jak ja tu nic nawet swojego nie dorzucilem xD
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-08-17, 21:26   #417
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Cytat:
Napisał mario Zobacz post
Informuję cię iż jest sporo takich potworów np: na fanatykach kapłan przyzywa szkielety + ropuchy, licz przyzywa nieumarłe stwory o ile się nie mylę, nekromanci też coś przyzywają. Jest sporo tego, ale tak czy siak bym usunął, jest to wkurwiające w ****
I na kapłanach otwierasz szkielety i ropuchy? Rozumiem nieumarłe na liczach, chociaż ja zawsze zapominam o tych straszakach, a sakwy nie lecą.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-08-17, 21:33   #418
sokoskiii
 
Zarejestrowany: Lip 2017
Postów: 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał Spider Zobacz post



Złoty smok - jak tu gram ze 3-4 lata to nic mi z niego nigdy jeszcze nie spadło. Po co on jest? Zmenić mu czas respa na 20 minut i niech z niego ZAWSZE wypada jakiś ciekawy item. Dodać mu np: rozpruwacz 40%,
Smok ten umożliwia zrobienie trzeciego kręgu alchemi u alchemika, chyba po to tam jest.
sokoskiii jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-08-17, 21:38   #419
Spider
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 7
Domyślnie

@ runy. Jak nikt ich nie kupuje? Z tego co wiem to do ostatniej przegranej bitwy musiałem sobie klepać runy uhmakerem. Kto miał je kupować jak one zostały wprowadzone jak 95% przestała grać xD.

@ gwardziści. Ja po prostu omijałem ostatnie piętro bo po co miałem latać rycerzem za nimi. Można by zakładać niewidkę i latać za nimi. Nie miałem tam jakiegoś super zarobku - a właśnie tam powinien być bo resp jest blisko miasta i jest respem "zamkniętym". Łatwo tam kogoś złapać i zabrać mu jego urobek.

@ sakiewki. Dlaczego zwiększyć drop itemów a nie sakiewek? Tu chodzi o klimat. Mając dużo małowartościowego loota chcąc nie chcąc musisz robić "lootbaga" i dotargać go do miasta czy skrzynki. Ryzykujesz, że ci go ktoś ukradnie. A twoi przeciwnicy mogą się na ciebie zaczaić i ukraść urobek. To był klimat starej tibii. Ta walka o worek gdy wracając z respa okrężną drogą spotkaliśmy złodzieja xD. Albo droga do Venore i rozkmina czy ktoś nie zlurował gsa.

@ Orki. Grałem rycem duchownym i nie nie expiłem na orkach. Nie dam se ręki uciąć ale Siewca czy smok na 99% też tam nie expili bo był raindar, potem mysmenie. Możesz zaklinać rzeczywistość a tak naprawdę w zamku orków płacze deszcz i nie ma żywego ducha.

@ praojce XDDD. Kto z twojej ekipy efektownie, przyjemnie, W OGÓLE expił na praojcach? Ja byłem no chyba 2x i to dlatego, że misję robiliśmy i nawet nam spadły ŚWIĘTE NOGAWICE tylko bez wnęki i nikt tego nie chciał kupić :DD. Na praojcach koło drwali to od 2 edycji nie byłem ani razu bo po co :D.


@zwracanie. Tu widze panuje tendencja, że na wszystkich expach to ma się wam zwrócić, ewentualnie na 0,a nie daj bóg coś zarobić. I to jest właśnie błędne myślenie, bo zdarzają się deski, lagi, kicki, i jakbym miał wszędzie wychodzić na 0 to po 4 deskach nie miałbym już jak iść expić. Ty może sobie poradzisz bo tą grę znasz, ale tu na początku była masa ludzi co sprzedawała "itemy do urbana" typu 2x mosiężne buty bo nie miał gość na plecak manasów. Kto ma mieć kasę i tak będzie ją miał, więc niech wszyscy mają możliwość dorobienia sobie na słabym respie. I wojny się poprawią, ludzie będą wychodzić obkupieni, wiedząc, że kasę odrobią nawet jakimś nieznanym nobcharem na oficerach.


EDIT: No zapomniałem Zwiększyć dropy wszystkich tych amuletów i pierścieni. Bo żeby pójść na abitańskie to powiecie weź amulet od wysysania - a jak mam 30 minut kampić na trollach czy wiedźmach 150 rycem, żeby ten czosnkowy sobie wydropić to mnie huj strzela. A jeszcze pewnie nie spadnie bo "dziś nie lecą". W ogóle usunąć (jeżeli jeszcze jest) losowy % loota w zależności od dnia. Ja idąc chcę wiedzieć, mniej więcej ile tu zarobię. Ja biję każdego dnia tak samo, a nie że dziś po ssie wstałem silniejszy i mam +20% dmgu.

Ostatnio edytowane przez Spider ; 16-08-17 o 21:46
Spider jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-08-17, 21:40   #420
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie

Cytat:
Napisał eremce Zobacz post
I na kapłanach otwierasz szkielety i ropuchy? Rozumiem nieumarłe na liczach, chociaż ja zawsze zapominam o tych straszakach, a sakwy nie lecą.
Dobra nie doczytałem... ale z sumonów nieumarłych stworów zbiera się twarde koście na pewno ; )
__________________
Lorem ipsum voluptatis optimis
amicorum ludere simul Augusti
mario jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin