Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 04-07-14, 11:53   #1
RubSon
 
Avatar RubSon
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Woj. Pomorskie
Postów: 130
Domyślnie Panujące chamstwo.

Witam, piszę ten temat po to aby poinformować ludzi którzy skillują o niebezpieczeństwie jakie ostatnio zaczelo panowac. Chodzi o to, że znalazła się pewna grupka osób która twierdzi, że nie można afkować na skillu, a co za tym idzie chodza i szukaja skillujacych ludzi. Luruja mobka na ktorym skillujemy, pusha Cie na wolny teren, schodzi po schodach i czeka az zginiesz... moim zdaniem jest to chamstwo ktore trzba tepic tym bardziej jest to serwer non pvp gdzie ludzie oczekuja tam spokojnej gry.

Dzisiaj sam zetknąłem się z takim zachowaniem. Każdy wie, że dane jest nam 15min afku tak więc z rana oczywiście poszedłem sobie zrobić śniadanie... wróciłem po 7 min a zobaczyłem swoją postać pushniętą pod schody z miejsca skillowania. Graczem który chciał zgotować mi taki los był Beorn. Na czacie napisał mi, że zrobił to tylko dlatego bo mnie nie lubi oraz mam swoje zdanie na forum... nie uważacie, że jest to zachowanie godne "pochwały"? :-)

http://ifotos.pl/zobacz/gasgsdgpn_ewnpsrq.png/

W temacie tym możecie umieszczać nicki graczy którzy tak się zabawiają.

Pozdrawiam,
RubSon
RubSon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-07-14, 11:58   #2
Troszcz
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Zielona Góra
Postów: 22
Domyślnie

Takie są uroki świata NON-PVP.
Troszcz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-07-14, 12:14   #3
Adrondil
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 231
Domyślnie

Cytat:
Napisał RubSon Zobacz post
Witam, piszę ten temat po to aby poinformować ludzi którzy skillują o niebezpieczeństwie jakie ostatnio zaczelo panowac. Chodzi o to, że znalazła się pewna grupka osób która twierdzi, że nie można afkować na skillu, a co za tym idzie chodza i szukaja skillujacych ludzi. Luruja mobka na ktorym skillujemy, pusha Cie na wolny teren, schodzi po schodach i czeka az zginiesz... moim zdaniem jest to chamstwo ktore trzba tepic tym bardziej jest to serwer non pvp gdzie ludzie oczekuja tam spokojnej gry.

Dzisiaj sam zetknąłem się z takim zachowaniem. Każdy wie, że dane jest nam 15min afku tak więc z rana oczywiście poszedłem sobie zrobić śniadanie... wróciłem po 7 min a zobaczyłem swoją postać pushniętą pod schody z miejsca skillowania. Graczem który chciał zgotować mi taki los był Beorn. Na czacie napisał mi, że zrobił to tylko dlatego bo mnie nie lubi oraz mam swoje zdanie na forum... nie uważacie, że jest to zachowanie godne "pochwały"? :-)

http://ifotos.pl/zobacz/gasgsdgpn_ewnpsrq.png/

W temacie tym możecie umieszczać nicki graczy którzy tak się zabawiają.

Pozdrawiam,
RubSon
Rzadko się z tobą zgadzam, ale tym razem się zgodzę bo sam zaliczyłem glebę.

03 lip 22:37 73 Pokonany przez Młody Smok

Czy owy gracz który to zrobił miał outfit w ciemnych kolorach, czerń chyba? I strój rycerza?
Adrondil jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-07-14, 12:15   #4
carlcoxxx
 
Avatar carlcoxxx
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 521
Domyślnie

Na serwerze non pvp takie sytuacje się zdarzają. W grupie normalnych graczy, zawsze znajdzie się taki, który daje się innym we znaki. Osobiście przez 2 tygodnie, które przestałem na wiwkach jedynym nubkiem, który mnie zirytowal zabijaniem moich mobów był znany rozbójnik skrywający się pod nickiem Kamilus
carlcoxxx jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-07-14, 12:21   #5
Breaner
 
Avatar Breaner
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 88
Domyślnie

Jaki świat taki Narwashi :D

15 minut afk to tylko opcja i nie zapewnia Ci w zaden sposob bezpieczenstwa ;)
__________________
"Pamiętaj kim jesteś..."
Moja historia -> http://forum.altaron.pl/showthread.php?t=11176
Kupię/Sprzedam -> http://forum.altaron.pl/showthread.php?t=12468
Breaner jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-07-14, 12:55   #6
RubSon
 
Avatar RubSon
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Woj. Pomorskie
Postów: 130
Domyślnie

@Adri, tak. Beorn w czasie kiedy był u mnie miał taki strój. Aktualnie biega w stroju grabarza.

@Breaner, tak masz rację... ale irytującym jest fakt, że istnieje taka jednostka która jest malo kulturalna i tak sie zachowuje...

@Czorny3303, mówisz dokładnie tak jak dwóch takowych noobków którzy tak właśnie się zabawiają... Twoim rozumowaniem nawet wysrać się za przeproszeniem nie pójdziesz... :-) Tak więc powodzenia z takim myśleniem.

@down
Ale to jest non pvp a nie pvp... znaczna różnica. A co do samego skillowania to ja sam cały czas siedzę przy kompie jak skilluję, zaglądam co 2-3min aby spalić manę... więc o co Tobie chodzi względem mojej osoby? Skilluję będąc pray kompie tylko raz odszedłem i o... taka Ci checa. :-)

Ostatnio edytowane przez RubSon ; 04-07-14 o 13:02
RubSon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-07-14, 13:10   #7
Bubsko
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 134
Domyślnie

Nie bardzo rozumiem twórce tematu,pretensje o to,ze ktoś miał czelność go zabić bo on zamiast grac obiera ziemniaki,gotuje zupe etc?
Kazdy ma swoj rozum,dlatego trzeba sie liczyć z konsekwencjami pozostawienia postaci na pastwę losu.

Za chwile dojdzie do takiego paradoksu,ze ktos postawi full bota na expie,a jak ktoś go zabije to założy temat na forum...

Nie wiem jak na non,ale na pvp coraz częściej można spotkać boty łowiące ryby,skillujace i robiące przy tym runki.
Bubsko jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-07-14, 13:16   #8
RubSon
 
Avatar RubSon
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Woj. Pomorskie
Postów: 130
Domyślnie

@Bubsko, mnie nie zabił ale chciał. Zareagowałem na red hp. A co do rozumienia tematu to właśnue widzę... nie służy on temu aby się wyżalić tylko aby ostrzec innych graczy przed tym szerzącym się chamstwem. I to tyle... napisałem też, że mozna wypisywać tu nicki takowych graczy którym takie zachowanie sprawia przyjemnosc. Mam nadzieję, że rozwiałem Twoje wszelkie wątpliwości.
RubSon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-07-14, 13:48   #9
krrystian
 
Avatar krrystian
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Skąd: Zielona Góra
Postów: 36
Domyślnie

05 cze 21:11 60 Pokonany przez Młody Smok


Tez mi sie przytrafiło, ktoś mnie przestawił i zabił smokiem ale kto to nie wiem bo nie zdazyłem spojrzeć

Ostatnio edytowane przez krrystian ; 04-07-14 o 14:12
krrystian jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-07-14, 14:36   #10
boro1120
 
Avatar boro1120
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 37
Domyślnie

Cytat:
Napisał RubSon Zobacz post
@Adri, tak. Beorn w czasie kiedy był u mnie miał taki strój. Aktualnie biega w stroju grabarza.
Nie będę się rozpisywać, wystarczy, że ja wiem jak było.

A więc tak
1. ZAWSZE chodzę w stroju grabarza, inne facowe są zbyt zgarbione
2. Próbowałem zabić tylko ciebie, bo najzwyczajniej działasz mi na nerwy. Ty i twoje ciągłe zmienianie zdania.

PS. Mam nadzieję, że ci dupa pękła.

@down
Mówi koleś, który uwierzył, że rurkowiec to osoba nosząca rurki.
Get a brain :/

@edit
Zresztą napisałem na czacie, dlaczego cię chciałem upolować, nawet widać na ssie.
Po chuj tu płaczesz dziecinko moja?
boro1120 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin