Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 25-06-14, 22:01   #1
grodzio
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 3
Domyślnie Rycerzu, obroń mnie!

Witam!

Mam sugestię odnośnie czaru "Zew Odwagi" dla rycerzy.

Mianowicie, moim skromnym zdaniem ten czar nie powinien wymagać statusu szlacheckiego. Wielu graczy rozpoczyna swoją przygodę z Altaronem razem z kolegą, bądź kilkoma znajomymi. Wiadome jest, że pragnący nowych przygód, nie znających wielkiego i niebezpiecznego świata gry, gdzie za każdym rogiem czai się niebezpieczeństwo, podróżują razem. Oczywiście pierwszy idzie rycerz, ale jak ma obronić swoich przyjaciół, kiedy nawet zwykły Olbrzym, bądź też nawet potwory słabsze od niego "przerzucają" się z rycerza na resztę drużyny, która nie dysponuje tak świetnym pancerzem. Nie każdy zamierza wydawać pieniążki na grę, a na pewno nie na niższych poziomach, gdzie zostało im jeszcze wiele do odkrycia w "darmowym" świecie. Myślę, że podpisze się pod tym wielu graczy - nie tylko rycerzy, bo przecież każdy mag czy też łucznik pragną ochrony ze strony rycerza, dla którego ważna jest pomoc załogi.

Nasuwając pewną myśl, można by wprowadzić czar, działający jak "Zew Odwagi", niewymagający statusu szlacheckiego o promieniu działania powiedzmy 3x3sqm, bądź nawet 1sqm przed twarzą rycerza (nie musi mieć oczywiście 100% powodzenia), a "Zew Odwagi" wzmocnić obszarem działania, skutecznością.

Dziękuję za poświęcony czas, pozdrawiam.
grodzio jest nieaktywny  
Stare 25-06-14, 22:31   #2
neccoz
 
Avatar neccoz
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Katowice
Postów: 177
Domyślnie

Jestem za tym, żeby Zew Odwagi nie wymagał statusu. To wręcz ryk, którym rycerz rozwściecza rywali, żeby go zaatakowali. Od kiedy to tylko szlachetni ludzi potrafią rozgniewać przeciwnika? :D
neccoz jest nieaktywny  
Stare 25-06-14, 23:00   #3
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

"Zew odwagi" to jedna z kluczowych umiejętności, bez której rycerz nie jest rycerzem. Sprawia to, że koniecznie jest kupienie statusu szlacheckiego, żeby móc polować w grupie, a więc pogwałca to opinię, że status szlachecki nie jest wymagany do gry.
Oczywiście popieram propozycję.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 25-06-14, 23:10   #4
Shiroe
 
Zarejestrowany: Cze 2014
Postów: 5
Domyślnie

Propozycję popieram, moim zdaniem podstawowa umiejętność dla wojownika, jeśli gramy w grupie z przyjaciółmi.
Jak napisał tomkeo - pokazuje to tylko, że SS jest wymagane do gry... a powinien to być tylko dodatek do jej ułatwienia. :)
Shiroe jest nieaktywny  
Stare 25-06-14, 23:11   #5
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

Pamiętam jak zaczynałem przygodę z Altaronem, SS kupowałem wyłącznie dla "Magicznego Rzutu" na Szamankach (bez tego Abitańskie Plany były wtedy nie lada wyczynem na niskim poziomie!) i wyżej wymienionego Zewu Odwagi. Dziwne, że Magiczne Cięcie czy też Zaawansowane Leczenie nie wymagają statusu, wg mnie powinny.
W sprawie Zewu Odwagi pozostanę neutralny, na czymś serwer musi stać, ba nawet na dobrym łączu! Więc uważam, że ograniczanie czarów jest skuteczną metodą.
Pytanie czego chcemy-nowych aktywnych graczy czy SS?
__________________
R.I.P. Altarony :< Niezapomniane chwile, niezapomniani ludzie i przygody...
GG 40756490
Mcree jest nieaktywny  
Stare 25-06-14, 23:28   #6
grodzio
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 3
Domyślnie

Zgadzam się, lecz bez Magicznego Cięcia da się żyć, a przy tak często "przerzucających się" potworach, nawet tych słabszych pod względem listy potworów ciężko jest obronić swojego kompana, przez co rycerz traci na swojej przydatności. Opcji jest wiele, to tylko sugestia. Mogę również zasugerować prymitywne rzucenie kamieniem w potwora, żeby zwrócić na siebie uwagę rozszalałej bestii.
grodzio jest nieaktywny  
Stare 26-06-14, 00:06   #7
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

A widzicie, jednak trzeba jakoś uczynić(zmusić) by te ss kupowano... Zachęceniem poprzez atrakcyjność i uroki Ankardii się nie da, no to trzeba przymusem.

Oczywiście popieram pomysł, bo tak jak autor powiedział, jest to czar tak bez którego wojownik nie może nazwać się wojownikiem.
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny  
Stare 26-06-14, 00:09   #8
Oskarito
 
Zarejestrowany: Cze 2014
Postów: 1
Domyślnie

Jak najbardziej popieram Pana Gibonka, sam jestem zwiadowca i wiem o tym z własnego doświadczenia, że gdy potwór przerzuci się na mnie to nie mam szans się obronic, chciałbym zeby ten czar był darmowy i mam nadzieje ze wkrótce to się zmieni :) pozdrawiam
Oskarito jest nieaktywny  
Stare 26-06-14, 00:15   #9
grubaniu
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 0
Domyślnie

Popieram w 100%. Taki zew 3x3 zasięgu w zupełności wystarczy dla wojowników bez SS. Skorzystają na tym wszyscy, którzy wybierają się na wspólne polowania a takich kilkuosobowych drużyn na exp jest wiele.
grubaniu jest nieaktywny  
Stare 26-06-14, 21:35   #10
Camol
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 73
Domyślnie

Również jestem za tym, aktualnie na 35 poziomie nie jest mi potrzebny status szlachecki do expienia i pewno nie będzie potrzebny aż do poziomu 70-80 jednak musze expić solo bo przy ostatniej wyprawie na smoki z kolegą prawie go straciłem na respie.
Jestem za zmianą wymagania statusu dla tego czaru.
Camol jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:30.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin