Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 11-08-18, 12:06   #241
ciaparek
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 86
Domyślnie

Ciekawa dyskusja, szkoda tylko że gościu co gra magiem ma dużo do powiedzenia odnośnie gry zwiadem przec**j xD

Balans na tym serwerze nie istnieje, tyle w temacie.
ciaparek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-08-18, 12:36   #242
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Odbiegamy od tematu gdybajac co by było na jakim lvlu. Mag wtedy ma większy dmg a zwiad przeżywalność, nie mówię że jest tankowny, samodzielny itd. tylko poprostu będąc czymś nie tak twardym jak rycerz ani nie tak dps ownym jak mag, nie rozumiem oburzenia na kręcenie największych expow magami, toż to samo przez siebie wynika że mag ma napierdalac będąc papierowym. Zwiad trochę napierdala trochę twardszy, a ryc najmniej napierdala i najtwardszy. Jedynym problem jest rycerz nekro alch bo ani nie jest twardy ani nie napierdala i to powinno zastanawiać a nie ile k expa/h przerzucić z maga dla zwiadka żeby było po równo. Za dużo czynników trzeba wziąć pod uwagę, a nie tylko żeby każdy kręcił tyle samo na godzinę, tak jakby zaraz duchowni zaczęli się upominać o sdka od swiatla.
@ciaparek
Odnoszę się do tego co widzę oraz analizuje jakieś dane na tej podstawie staram się w miarę obiektywnie wypowiadać się o zwiadku. Nie mówię co w nim zmienić oddawać kpiro czy nie, bo nie mam pojęcia. Natomiast zadziwia mnie ile ty masz to powiedzenia od kiedy obraziłes się na grę. I w drugą stronę, co zwiad może powiedzieć o magu innego niż to co zobaczył i co mu mag powiedział.
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-08-18, 12:39   #243
5310053
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 129
Domyślnie

XD
to jak nie jest twardy, skoro ma najwięcej hp? tym się przecież cały czas sugerujesz, od samego początku twojego toku rozumowania więcej hp = większa przeżywalność. sam sobie przeczysz.
zwiadowca jest największym gównem na tym serwerze, a już zwłaszcza nekromanta nie mając ani dmg, ani leczenia. Posiadając śmieszne puginały, na których się expić nie da, na serwerze praktycznie non pvp.
5310053 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-08-18, 12:43   #244
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

No to jak mam się tak z domysłu rozwijać to miałem na myśli że jego domeną nie jest tarcza, którą może ubrać, tak samo jak zwiad, ale zwiad nie musi grać kratka w kratkę a rycerz musi. Nie mając leczenia, ani obrażeń. Jeśli ktoś zaraz powie ze może bić starsze czerwone to ja powiem, że balans jest zachowany. Twardość=\=hp
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-08-18, 12:46   #245
5310053
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 129
Domyślnie

przed chwilą pisałeś o rycerzu nekro, a teraz o tarczy? zanim ja zabije jakiegokolwiek moba to ten potwór i tak do mnie podchodzi bo nie mam dmg, ani też leczenia :D.
Zakończmy może już tutaj ten temat, o czymś takim powinno się dyskutować gdzie indziej xD
Cytat:
Napisał hejhop Zobacz post
Twardość=\=hp
5310053 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-08-18, 12:46   #246
ciaparek
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 86
Domyślnie

@hejhop
Odnośnie balansu wypowiadałem się już w lutym że to jest jakieś nieporozumienie, wiele osób mówiło to samo, więc zostaliście w kilka osób na serwie po prostu :)
Ja się na grę nie obraziłem bo uważam Altaron za najlepszy ots na jakim grałem aż do pewnego momentu i nie mogłem się pogodzić z takimi zmianami pomijając całą resztę zamieszania, bajubaj exp tam sobie :)

A co do gry magiem to rozmawiałem z Bajamorem, i wszyscy dobrze wiemy jak ten balans wygląda z resztą to i tak nie ma żadnego znaczenia na pustym serwerze xD

Ostatnio edytowane przez ciaparek ; 11-08-18 o 12:53
ciaparek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-08-18, 12:57   #247
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Cytat:
Napisał 5310053 Zobacz post
XD
to jak nie jest twardy, skoro ma najwięcej hp? tym się przecież cały czas sugerujesz, od samego początku twojego toku rozumowania więcej hp = większa przeżywalność. sam sobie przeczysz.
zwiadowca jest największym gównem na tym serwerze, a już zwłaszcza nekromanta nie mając ani dmg, ani leczenia. Posiadając śmieszne puginały, na których się expić nie da, na serwerze praktycznie non pvp.
Nie odbieraj tytułu największego gowna rycerzowi nekro alch bo nie masz szans. Sugerujesz że to zwiad powinien kręcić największy lub równy magowi dmg, jaki wówczas byłby sens maga, bez twardości, hp i jeszcze drugorzednym dmg, ja nie widziałbym sensu bytu takiego tworu. Wówczas widziałbym sens grania palkiem, miałbym hp, lepszą zbroje, mógłbym w zależności od potrzeby ubrać dobra tarcze i jeszcze kręcić największy dmg. Odnoszę wrażenie, że nie dostrzegasz żadnych plusów zwiadka, za to w magu widzisz same plusy. Te niech nawet 250k/h różnicy (chociaż nie wierzę 1,2kk/h robić, może że śnieżyca) nie jest warte tak zaciętej dyskusji na froncie mag vs zwiad, bo tylko rycerz potrzebuje tuningu.
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-08-18, 13:14   #248
5310053
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 129
Domyślnie

Nie chce mi się tego juz kontynuować Kondziu
5310053 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-08-18, 13:22   #249
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Cytat:
Napisał 5310053 Zobacz post
Nie chce mi się tego juz kontynuować Kondziu
Mie tesz, a prawda leży po srodku
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-08-18, 15:14   #250
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Uwaga pomysł: nuty za dusze?
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:50.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin