Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 08-06-11, 16:23   #1
Sokali
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie Punkty Nauki

Cała propozycja opiera się na moim założeniu, że nikt nie lubi trenować. Jeżeli lubisz stać pod depozytem godzinami bijąc się z kumplem, to ta propozycja ci się nie spodoba.

Ale kto tak naprawdę to lubi?

Moja propozycja jest taka: Zablokować przyrost skilli w normalny sposób, zostawić tylko PN'y. Można by zostawić normalny przyrost na Licorze, ale tak to zoptymalizować, żeby każdy miał po wyjściu powiedzmy 20/20. Dalej skille trzeba by było wbijać tylko PN'ami, dlatego też oczywiście trzeba by drastycznie obniżyć ich koszt.

Sam gram rycerzem, a, że jestem perfekcjonistą to żal mi wydawać PN póki nie zdobędę przynajmniej 60/60. Gdybym zrobił to od razu w przyszłości, na wyższym poziomie, miałbym poczucie, że moja postać mogła być silniejsza. Gdybym tylko odstał swoje 50 godzin pod depozytem.

Gry MMORPG powoli odchodzą od modelu gry polegającego na grindowaniu. Dobrze by było, gdyby i Altaron poszedł za duchem czasu ;)

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 26-11-11 o 14:12
Sokali jest nieaktywny  
Stare 08-06-11, 16:48   #2
Kosiara
 
Avatar Kosiara
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Kattowitz
Postów: 130
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Kosiara
Domyślnie

Hah, musisz wybrać czy szybciej chcesz expić czy potem dopiero pokazać siłę. Prawdę mówiąc PNy BARDZO ograniczyły sens treningu rycami tak więc..

.. not signed.
Kosiara jest nieaktywny  
Stare 08-06-11, 16:56   #3
Choratio
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 41
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Choratio
Domyślnie

a pomyslales moze co by bylo w przypadku smierci?

bo ja sobie tego jakos nie wyobrazam
Choratio jest nieaktywny  
Stare 08-06-11, 17:20   #4
Sokali
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

Tak. Nie traciło by się skilli po śmierci ;)
Sokali jest nieaktywny  
Stare 08-06-11, 17:22   #5
Choratio
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 41
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Choratio
Domyślnie

zdajesz sobie sprawe z tego ze kazdy z danej profesji mialby takie same skille? :D
Choratio jest nieaktywny  
Stare 08-06-11, 17:32   #6
Kosiek
 
Avatar Kosiek
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 75
Domyślnie

Gdyby skille wpadały wyłącznie za PN, zablokowany by został spadek skilli po śmierci.
Kosiek jest nieaktywny  
Stare 08-06-11, 17:34   #7
jaramblanty
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 3
Domyślnie

bez sensu, nie wyszedł Ci ten pomysł :)
jaramblanty jest nieaktywny  
Stare 08-06-11, 17:46   #8
Sosna
 
Avatar Sosna
 
Zarejestrowany: Sty 2011
Skąd: Braniewo
Postów: 109
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Sosna Wyślij wiadomość poprzez Skype? do Sosna
Domyślnie

@autor tylko ze mało jest grind gier. Same nudy 3d nic nie wnoszące aka klony wowa :/

@topic mi to obojętne
__________________
Dętka na kickach mhm.
Sosna jest nieaktywny  
Stare 08-06-11, 17:58   #9
Tomek119
 
Avatar Tomek119
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 17
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Tomek119
Domyślnie

Zły pomysł, dajmy na to 20 knight (żadnej śmierci) vs 20 knight (kilka śmierci) jaki jest tego sens ? ten bez deda ma wszystko dane w skille więc ma wielką przewagę, a ten z dedami... szkoda gadać, i nie wyskakuj mi tu z tekstem "było nie padać" bo śmierć może być przypadkowa od h lvla ad/hd'owca lub od mocnego mobka spotkanego po drodze...
Tomek119 jest nieaktywny  
Stare 08-06-11, 18:25   #10
Barrbosa
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 22
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sokali Zobacz post
Cała propozycja opiera się na moim założeniu, że nikt nie lubi trenować. Jeżeli lubisz stać pod depozytem godzinami bijąc się z kumplem, to ta propozycja ci się nie spodoba.

Ale kto tak naprawdę to lubi?

Moja propozycja jest taka: Zablokować przyrost skilli w normalny sposób, zostawić tylko PN'y. Można by zostawić normalny przyrost na Licorze, ale tak to zoptymalizować, żeby każdy miał po wyjściu powiedzmy 20/20. Dalej skille trzeba by było wbijać tylko PN'ami, dlatego też oczywiście trzeba by drastycznie obniżyć ich koszt.

Sam gram rycerzem, a, że jestem perfekcjonistą to żal mi wydawać PN póki nie zdobędę przynajmniej 60/60. Gdybym zrobił to od razu w przyszłości, na wyższym poziomie, miałbym poczucie, że moja postać mogła być silniejsza. Gdybym tylko odstał swoje 50 godzin pod depozytem.

Gry MMORPG powoli odchodzą od modelu gry polegającego na grindowaniu. Dobrze by było, gdyby i Altaron poszedł za duchem czasu ;)

Sam wybieraj czy chcesz sie meczyc i trenowac godzinami czy skile pnami podrasowac.
Niech zostanie jak jest.
Barrbosa jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin