Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 23-01-19, 16:48   #11
wojtek12345
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 173
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
1. Kwestia odpowiednio dobranych przeliczników jest kluczowa. Przy expie x2 i loocie x2 nie expi się dwa razy szybciej.

2. Gospodarka CPVP nie jest w tragicznym stanie - jest w lepszym, niż na non-pvp czy pvp. Talary zalegają głównie ze względu na brak wojen. Przenosiny całego ekwipunku (w tym talarów) na CPVP na pewno tej gospodarce nie pomogą. W kwestiach elementów ekwipunku mam bardziej liberalne podejście.

3. Serwer CPVP jest w miarę bezpieczną, stałą przystanią, w której można spokojnie zapoznać się z fabułą Altaronu. Jest tam trochę nowych graczy i starych wyjadaczy. Poziomy nie są wyższe niż na pvp czy non-pvp. Zgrana ekipa zawsze sobie na nim poradzi, pojedyncze osoby również. Serwer toczy się jak każdy inny w podobnych grach MMO RPG i będzie toczył się nadal.

4. Ewentualne powstanie serwera sezonowego powodowane jest chęcią udostępnienia nowego contentu graczom na niskich poziomach, by mogli odkrywać go z tym dreszczykiem emocji, dla jakiego tworzone są światy RPG. Na 200 poziomie byłby on dużo mniejszy.

5. Kwestie ewentualnej reklamy są odległe, więc nie będę się nad nimi zastanawiał.

@Exorienius
Korzystamy z pomocy graczy i zawsze jej potrzebujemy. Nigdy nie dostałem twojej propozycji pomocy, ale gdybym ją dostał - odrzuciłbym ją bez wahania.

Ja wracam do biernej obserwacji tematu i zajmowania się bardziej technicznymi rzeczami.
Chyba nie jesteś doinformowany kolego :) Gospodarka wygląda tak że 1 święty item kosztuje 150 talarów a od pół roku +/- pewnie więcej bossy które są bite to są bite tylko i wyłącznie przez tych samych graczy :). Nie słyszałem o tym żeby można było rezerwować sobie bossy, a jednak jak ktoś inny niż konrad zabija bossa to hucik pozdro nubie
wojtek12345 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:08.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin