Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 27-11-15, 23:24   #31
Graata
 
Zarejestrowany: Kwi 2015
Postów: 118
Domyślnie

Cytat:
Napisał kantex Zobacz post
Luffy już się tak nie chwal co to nie Ty bo gówno robiłeś za przeproszeniem.
Magiem przestałeś grać z wielkiego jednego powodu a mianowicie ze swej głupoty gdy w plecaku miałeś 100 talarów i cie zabili pod depo i płakałeś przez parę dni i dlatego Leviego rookowałeś. Druga sprawa zrobiłeś wojownika bo magiem nie ogarniałeś i mimo tego jak nawet miałeś nawet ten 80 poziom to wielkiego szału nie robiłeś bo gdyby nie ja i Fasol lecząc cie to byś padał jak pet i czym tu się chcesz teraz wykazać chłopie? Tym, że 250 wbiłeś i hp masz i myślisz że dalej ogarniasz? to przygotuj się na wielkie lanie bo zrobisz wielkie oczy jak będziesz spadać na buta i będziesz płakać.
XDDDDDDD CO TO ZA TYP

Stary ja płacze czytając Wasze posty i zastanawiam się co to za niezidentyfikowana choroba. Chyba zostanę lekarzem, w dodatku sławnym, wy będziecie moimi pacjentami, a ja Was zbadam i nazwę tą chorobę Zespołem Altaronu.

Tylko kontynuujcie, następny proszę.



Cytat:
Napisał Maru123 Zobacz post
Luffi, największy prawilniaku z prawilniaków, każdy z nas mówi Ci to samo i każdy dobrze wie jak było... w waszej rządzącej gildii tez wszyscy wiedza jak było tylko nikt Ci tego nie powie....

K.O od Alosa w 9 ciosach które jak widać bardzo cię bolą bo aż wstyd Ci dzisiaj zalogować

Niee tylko nie prawilniaq ;(( Wiesz dlaczego mi tego nie powiedzą? Bo nie żyją przeszłością tak jak wy, gówno normalną osobę obchodzi to co było kiedyś, liczy się to co jest teraz i to co będzie w przyszłości. A może przez szacunek? A może poznali moją drugą stronę? Oj, powodów może być wiele... Nie pojmiecie tego na obecnym poziomie IQ.

Ale podoba mi się Wasza wersja, taka od zera do bohatera, kiedyś łowiłem ryby na akcjach, a dziś przede mną kryjecie się po pezetach XD. A To tylko świadczy o Was.

Ostatnio edytowane przez Graata ; 27-11-15 o 23:59
Graata jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-11-15, 23:33   #32
kantex
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 194
Domyślnie

Dobra Levi napinatorze już nie bądź taki wi fi rifi bo każdy wie swoje i zdanie ma o tobie. Jak sobie zapracowałeś a karierze altaronu tak masz.
kantex jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-11-15, 00:24   #33
gumizelka
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Skąd: śląsk
Postów: 22
Domyślnie

Dodam ze day nie rozpadlo sie przez leviego tylko przez artezona i (beate ktora napisala jakis glupi regulamin wraz z artezonem i nie dostosowali sie do niego) w ktoryms tam pkt pisze ze osoba ktora byla 1 na expie ma prawo na nim siedziec i nie moze jej nikt wyrzucic jezeli wojny nie ma..
Tak wiec wojny nie bylo przychodzi beatka z siemanosem ktory zalogowal po 30 minutach i zaczynaja naparzać Aquala na gorskich bo siemanos tam byl godzine temu ze mna i poszedl sobie gdzies na szluga na 30min?? dziwna sprawa ... Wiec podziekujcie waszym mentorom i bogom ktorych macie (arczi&beata) ;))

Nastepna sprawa : pieniadze gildijne z paymentow itp mianowicie dostal ktos cos?? nie przypominam sobie artezon wzial wszystko i rozwalil na alchemie i expando pozdrooo :DDD
Dostalem bana na 7 dni chcialem od ciebie artezon 30 talarow na uhy pozyczyc z prywatnych badz gildijnych dobrze wiedziales ze mialem x talarow na koncie i oddam po banie twoja odpowiedz brzmiala nastepujaco : nie pozyczam talarow ani gildijnych ani prywatnych.
i wiesz kto mi pozyczyl? wlasnie levi carla i ziomuch i mialem :) bo ty ani twoje ziomki nie umialy.. no i chyba uru jeszcze mi cos dal tak mi sie wydaje tak ty uru :D
Wiec co mialem sobie pomyslec? siedziec z wami? co miala reszta pomyslec? siedziec z wami? jezeli macie wszystko i wszystkich w du*ie to was tez maja i nie zdziwcie sie jak by byla takowa wojna ilu ludzi od was do nas przejdzie ;))

Ostatnio edytowane przez gumizelka ; 28-11-15 o 00:37
gumizelka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-11-15, 01:03   #34
Graata
 
Zarejestrowany: Kwi 2015
Postów: 118
Domyślnie

Chciałem Wam przedstawić moje wyniki badań.

Choroba zwana Zespołem Altaronu.

Po zbadaniu kilku postów zaobserwowałem chorobę płaczu i hipokryzji level 999999991 u osób, którzy są chorzy. Choroba ta jest nieuleczalna. Można ją ukoić expieniem. W przypadku braku możliwości expienia stan osoby chorej pogarsza się tragicznie.

Stan chorego z każdym dniem się pogarsza. Na początku chory uważa, że mu nie zależy na niczym, lecz już po pierwszych 3 dniach zaczyna grać po nocach lub nad ranem. Po około nieexpienia tygodniowym u chorego występują drgawki, brak koncentracji, zaczyna padać na bagiennych hydrach lub wodnikach. Po trzech tygodniach chory zapada w trans, zaczynają się omamy, ślinotok, chory zaczyna tracić kontakt z rzeczywistością. Po upływie 6 tygodni chory czuje się już dobrze, to znaczy, jego zdaniem bo tak naprawdę jest w krytycznym stanie, granica między rzeczywistością, a grą została już przekroczona. Chory myśli, że ma wszystko pod kontrolą, ale tak nie jest, niepokój narasta, ,, expić się chce '' powtarza nieustannie. Włada nim gniew i nienawiść. Bardzo nienawidzi osób, które nie pozwolą mu expić, a najbardziej osobę, która jego zdaniem to rozpoczeła. Po około 57 dniach kłamstwo staję się prawdą, a prawda kłamstwem. Chory nie odróżnia już dobra od zła, jego dalsza egzystencja opiera się na myśleniu o expieniu.
Graata jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-11-15, 08:45   #35
Mastach
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 193
Domyślnie

Pieknie to opisales na swoim przykladzie:D Jednak cos do Ciebie dotarlo i troche przemyslales swoje zachowanie. To juz pierwszy krok w dobrym kierunku, oby tak dalej... Informuj nas na bierzaco jakie sa skutki leczenia ����
Mastach jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-11-15, 11:23   #36
kantex
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 194
Domyślnie

Levi dla Ciebie nie ma już ratunku bo przesiąkłeś całym Altaronem, że gnijesz od środka haha.
Tutaj nie ma ludzi zdrowych lecz brakuj przebadanych na głowę.
kantex jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-11-15, 12:13   #37
Graata
 
Zarejestrowany: Kwi 2015
Postów: 118
Domyślnie

Rozumiem, że co u niektórych występuje jeszcze conajmniej kilka innych Zespołów... Na szczęście są one już odkryte, więcej możecie znaleźc na wikipedii. Miłego czytania o sobie.
Graata jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-11-15, 12:55   #38
kantex
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 194
Domyślnie

Jak na razie to ty masz problem ze sobą bo nie potrafisz przyjąć słów do siebie i tej całej krytyki i tego jaki jesteś a jaki chcesz być teraz.
kantex jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-11-15, 13:21   #39
kantex
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 194
Domyślnie

Dokładnie jac ale co zrobisz :D Normalnymi pogadasz ale z debilizmu nie wyleczysz.
kantex jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-11-15, 13:39   #40
Graata
 
Zarejestrowany: Kwi 2015
Postów: 118
Domyślnie

Jakoś mało obchodzi mnie zdanie pionów, które odpadły już dawno temu. Nie mam na myśli tylko gry. Ponadto na Waszym miejscu wziąłbym jakieś korki z matmy, może jeszcze nie jest za późno... Przydałaby się również wizyta u psychologa, nie należy bagatelizować swoich kompleksów bo mogą one Was zniszczyć. Śmiem twierdzić, że już to zrobiły, ale lepiej późno niż wcale!
Graata jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:02.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin