Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 19-05-14, 02:41  
Aktualizacja została wprowadzona!
Altrel Altrel jest nieaktywny 19-05-14, 02:41

Witajcie w ten piękny, poniedziałkowy poranek!

Przede wszystkim przypominamy o pobraniu najnowszego klienta gry, bez którego nie zalogujecie się do świata Altaronu.


Aktualizacja właśnie została wprowadzona. Oprócz zmian w samej grze stworzyliśmy całkiem nową stronę główną, która zawiera teraz wiele nowości oraz udogodnień. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi opcjami i podzielenia się ewentualnymi uwagami oraz pomysłami.

Mnogość wprowadzonych nowości jest na prawdę duża! W zapowiedziach opisywaliśmy Wam nowe wyzwania, które dla Was przygotowaliśmy, systemy oraz zmiany w pvp jak i zmiany w balansie profesji i sub-profesji. Ponadto w tym temacie możecie przeczytać dokładnie o wszelakich zmianach dokonanych w celu poprawy balansu miedzy profesjami jak i odczytać wykresy, które przedstawiają sposób w jaki "to wszystko" działa.

W tym miejscu chcielibyśmy jeszcze raz podziękować wszystkim zaangażowanym podczas testów! To dzięki Wam - graczom, którzy spędzają godziny nad testami i dyskusjami dotyczącymi zmian w grze udaje nam się tworzyć Altaron taki jakim jest teraz . Interakcja na poziomie gracz - administracja jest dla nas bardzo ważna!

Mamy też kilka ważnych wiadomości na temat zmian w ekipie. Matt The Healer oraz Mervakis rezygnują ze stanowiska doradcy. Dziękujemy za ich wkład w tworzenie Altaronu. Witamy tym samym nowych doradców: Eletrix na serwerze npvp oraz Slip na serwerze pvp. Miejmy nadzieję, że świeża krew wpłynie pozytywnie na całokształt prac nad Projektem. Ponadto Majkul postanowił, iż skupi się jedynie na tworzeniu grafik tym samym rezygnując ze stanowiska Mistrza Gry. Dziękujemy mu za dotychczasową pracę i pomoc w wielu ważnych zadaniach!

Nie zatrzymujemy Was już więcej na forum. Ruszajcie w świat odkrywać nieznane!


Administracja Altaron.pl

Ostatnio edytowane przez pregusia ; 19-05-14 o 12:24.

Altrel
Mistrz Gry
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Odwiedzin: 56770
Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-05-14, 18:35   #51
sebcio12
 
Zarejestrowany: Maj 2012
Postów: 57
Domyślnie

200 zwiadowca duchowny alhemik, jestem zajebistym prosuportem który nie wyleczy sie od 3 zwiadowców nekromantów. Brak małych mikstur. Rozjebany balans.

Bye altaron.
sebcio12 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-05-14, 18:41   #52
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

A ja się nie wypowiem bo jest na to zbyt wcześnie. Po tygodniu grania można pisać na temat balansu obrażeń, przydatności czarów czy innych przedmiotów.
Na pierwszy minus pomniejszony exp z dniówek który miał być 3 razy większy, może nie minus a zaskoczenie, hmm póki co więcej nie zauważyłem, PN'y rozdam jak jeszcze trochę podskilluje (tak jestem maniakiem :P)
Co do plusów nowa funkcjonalność strony zasługuje na pochwałę.
Póki co tyle, zobaczymy jakie będą komentarze po tygodniu, Altaron idzie w dobrym kierunku, a tym co wszystko nie pasuje zawsze się znajdzie kilku(nastu) :/
Mcree jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-05-14, 18:47   #53
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

z tego co wiem balans nie pasuje tym co walczą, a skoro im coś nie pasuje to jednak jest coś na rzeczy chodzi o balans pvp nie o expienie nikt z tych co im sie nie podoba upek nie pisze o expieniu i jak się expi tylko o pvp. Skoro walczą praktycznie od 3 lat i widza, że coś jest nie tak to znaczy, że rzeczywiście coś jest nie tak, jak napisałem kilka pozycji wyżej do expienia wystarczy przysłowiowa motyka a i tak lvl się wbije, w pvp ta motyka nie wystarczy :)
bilsom jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-05-14, 19:21   #54
Aydek
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 3
Domyślnie

Powiem tak, jestem tu nowy. Zaczęliśmy grać z dwoma kumplami ze 2-3 tygodnie temu. Grało się zajebiście bo ta gra reprezentowała starą, dobrą tibię i to nas tu przywiodło, NIC INNEGO. gdybyście poszerzali mapy, zwiększali liczbę respów, ciekawych fabuł i zadań to by w zupełności wystarczyło. Zamiast tego zaczęliście kombinować z czymś czego całkowicie nie przemyśleliście i wyszło krótko, ordynarnie mówiąc gówno.

PvP bez czaszek to już nie PvP, gra straciła przez to zajebisty klimacik.
Ćwiczenie siły to nie wiem skąd wam się wzięło, niedługo może będzie można kraść innym fury jak w GTA.
To samo tyczy się uderzeń "krytycznych". Tibia jak i Altaron sama w sobie miała wśród uderzeń fizycznych zapisane uderzenia krytyczne, bo raz można było strzelić za 10, raz w ogóle nie trafić, a raz za 200. Uderzenia krytyczne były całkowicie bez sensu.
Zręczność zręcznością, była bezużyteczna od początku jak zacząłem tu grać i taka mogła szczerze mówiąc pozostać.

Kwitując całą sytuację uważam że skończycie dokładnie tak, jak kończy CipSoft. Ludzie odeszli od Tibii bo twórcy zbytnio ingerowali w to, co było naprawdę dobre. Wy robicie identycznie to samo - robicie z czegoś nic.
Miałem nadzieję na fajną rozgrywkę, skończyło się jak zwykle. Bez pozdrowień.
Aydek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-05-14, 19:28   #55
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

@up
Weź pod uwagę to, że Administracja Altaronu dąży do tego, aby odciąć się od Tibiozy.
To nie ma być Tibia v.2. To ma być Altaron.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-05-14, 19:29   #56
Veliothe
 
Avatar Veliothe
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 308
Domyślnie

Aktualizacja przyciąga tłumy ludzi jak widzę.
Veliothe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-05-14, 19:31   #57
sebcio12
 
Zarejestrowany: Maj 2012
Postów: 57
Domyślnie


Ostatnio edytowane przez sebcio12 ; 19-05-14 o 19:48
sebcio12 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-05-14, 19:32   #58
Aydek
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 3
Domyślnie

Tylko nie przemyśleli tego, że zdecydowana większość ludzi która gra na altaronie przyszła tu z Tibii. Nie dlatego, że wyszła nowa fajna gra pod nazwą Altaron, tylko z czystego sentymentu do Tibii i starych rozgrywek, ludzi na poziomie, dobrego PvP zależnego od umiejętności gry w drużynie, konkretnej strategii, a nie tego "kto mocniejszy".

Jeśli nie cofniecie tej aktualizacji to możecie pożegnać się z graczami. Takie jest moje zdanie.
Aydek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-05-14, 20:09   #59
Sosnus
Pomocny
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Łódź
Postów: 17
Domyślnie

A mi aktualizacja się podoba. Natomiast dręczy mnie jedno pytanie - w jakim celu zmniejszyliście ilość expa zbieranego podczas misji dziennych i w zamian daliście pny? Przecież to powoduje, że misje dzienne nie są już dla osób które nie mają czasu grać, a są wręcz małym obowiązkiem każdego gracza który chce poprawnie rozwijać swoją postać. Pomysł z potrojeniem expa był dobry i każdy sobie go przyswoił ale jak traktować wasze deklaracje skoro w mig zmieniacie zdanie?
Sosnus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-05-14, 20:38   #60
leon
 
Avatar leon
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 161
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do leon
Domyślnie

i gitarka up, można pograć :)
__________________
Siadam Na Tronie Jak Król Bez Korony
leon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin