Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 03-07-13, 18:20   #1
mwrobie
 
Avatar mwrobie
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 81
Domyślnie regeneracja many i zdrowia

Mam taką propozycję aby gracze po drugiej promocji dostawali większą regeneracje. Chodzi mi o to wojownicy gdy aktualnie mają regeneracje 15 na 3 sekundy, po drugiej promocji mieli regeneracje np. 15+(0.005% aktualnego zdrowia)
Czyli wojownik po drugiej promocji który ma 3000 hp będzie miał 15+(15)=30 na 3 sekundy.

Tak samo można byłoby zrobić z regeneracją many.

Gdyby ta propozycja zostałby wprowadzona do gry wtedy robienie run byłoby bardziej opłacalne nawet na większym lvlu. Magowie mogli by dostawać exp za robienie run, nie jakoś dużo ale byłoby to np 1h expienia to 10h robienia run.'
Komentujcie czy wam się podoba, nie podoba, dlaczego?
__________________
Sygnatura gracza wicked"14:24 Grejpfrut [151]: nie poradzisz nic bracie mój gdy na tronie siedzi ...."
Tron-admin w altaronie przypadek?Spragniony prawdziwej poezji? Kliknij tutaj!

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 21-07-13 o 19:11
mwrobie jest nieaktywny  
Stare 03-07-13, 19:41   #2
smoku71
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 24
kciuk w dół

Postaram się w miarę zwięźle.

Cytat:
po drugiej promocji dostawali większą regeneracje
Biorąc pod uwagę, pewne tendencje użytkowników forum, taki pomysł zmiecie fala krytyki spowodowana dodatkowym premiowaniem graczy ze Statusem Szlacheckim (choć i tak SS daje wystarczająco dużo korzyści).

Druga sprawa, że w grze istnieją przedmioty takie jakie np. pierścień życia, czy mikstura rekonwalescencji.

Korzystając z tychże z obecnymi bonusami, otrzymujemy kombajn do mielenia hp i many.
Polecam stestować.

Cytat:
robienie run byłoby bardziej opłacalne
Robienie run jest BARDZO opłacalne. Nie trzeba tutaj nic "upiększać".
Trzeba trochę pograć i poznać grę. Dzięki alchemii, można po kosztach wyprodukować ogromną ilość run, w krótkim czasie i nieźle na tym zarobić.

Cytat:
Magowie mogli by dostawać exp za robienie run
Magowie dostaję mlvl i ew. kasę. I tyle wystarczy.
Doświadczenie zdobywa się w walce, zaś poziom magiczny (więc. robienie run) to skill.

Chyba nie wyobrażasz sobie rycerza dostającego doświadczenie za wbicie shieldingu na szczurach, czy exp za zrywanie jagód i pakowanie w zręczność?

Reasumując: Nie widzę w tym żadnego sensu.
smoku71 jest nieaktywny  
Stare 03-07-13, 21:16   #3
Rian
 
Avatar Rian
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 202
Domyślnie

Wg mnie zdobywanie expa za wbijanie skilli to byłby fajny pomysł. Co do tematu, to 30 hp dla kogoś posiadającego 3000 nie jest specjalnie dużą ilością.
Rian jest nieaktywny  
Stare 03-07-13, 21:40   #4
Voltix
 
Zarejestrowany: Lip 2010
Postów: 44
Domyślnie

@up
I manaruny dla maga... bo co to jest potek dla 150 maga, ktory daje 200 many ^.-
Voltix jest nieaktywny  
Stare 03-07-13, 23:24   #5
Rian
 
Avatar Rian
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 202
Domyślnie

Wiesz, ja bym dał manaruny ale na zasadzie kupujesz czar, tracisz 750 many i zaklinasz w runie 500 many. Potem korzystasz z manaruny i dostajesz te 500 many. Hajs na poty i tak stracisz (albo będziesz czekał aż ci sie zregeneruje 750 many - pozdro).
Rian jest nieaktywny  
Stare 03-07-13, 23:36   #6
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

To ja chcę też coś podobnego, mianowicie do pustej runy ładuję ze 4 uhy i w efekcie używając tej runy dostawałbym ok 5k hp. Przecież i tak kasę na uhy straciłem.

@topic
10 many na sekundę? Bez przesady
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 04-07-13, 00:23   #7
piotrek123
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: Nigeria
Postów: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomakeo Zobacz post
To ja chcę też coś podobnego, mianowicie do pustej runy ładuję ze 4 uhy i w efekcie używając tej runy dostawałbym ok 5k hp. Przecież i tak kasę na uhy straciłem.
Nie wiem czy nie doczytałeś czy zrozumiałeś źle. Jest mowa o manarunkach a ty wylatujesz z uhami.

Chociaż, co do manarun tego typu to byłyby one bezużyteczne.
piotrek123 jest nieaktywny  
Stare 04-07-13, 07:32   #8
mwrobie
 
Avatar mwrobie
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 81
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomakeo Zobacz post

@topic
10 many na sekundę? Bez przesady
Kiedy napisałem że powinna być regeneracja many 10 na sekundę? :)
__________________
Sygnatura gracza wicked"14:24 Grejpfrut [151]: nie poradzisz nic bracie mój gdy na tronie siedzi ...."
Tron-admin w altaronie przypadek?Spragniony prawdziwej poezji? Kliknij tutaj!
mwrobie jest nieaktywny  
Stare 04-07-13, 11:14   #9
PowerGamer
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 71
Domyślnie

@topic


Jeszcze większa regeneracja many? Jak teraz zakładasz pierścień życia (dodaje hp i mane, wynosi się je masowo z pewnego respa) i do tego miksturka. Daje to efekt taki, że mana rośnie za przeproszeniem jak pojeba*a.

Exp za robienie runek? Ty to serio piszesz? Runy robi się w cholerę szybko, sprzedaje się jeszcze szybciej. Sporo niższych lvli zarabia na tym i to nie małe pieniądze.

Pograj trochę, poznaj grę. Przekonasz się wtedy, że tutaj wbijanie lvli jest dziecinnie proste. Nie potrzeba już żadnych ułatwień.

Masz sporo poradników. Co prawda nie wyjaśnią Ci wszystkiego, ale po przeczytaniu ich dowiesz się co nieco o Altaronie.



Pozdrawiam
Caveki~
PowerGamer jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:12.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin