Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 26-06-15, 20:16   #11
kaos
 
Avatar kaos
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 123
Domyślnie

Jeżeli Daiverix od swojego dostawcy internetu otrzyma info, że w momencie kicka wszystko było ze strony dostawcy ok, to znaczy że można poddać wątpliwości Pana słowne zapewnienia i że Państwa system sprawdzania po czyjej stronie doszło do nieprawidłowości nie funkcjonuje jak należy. Altaron należy do spółki iLop która świadczy usługi z zakresu IT. Rażący brak profesjonalizmu ukazany w postaci braku "swiezej" kopii zapasowej gry co finalnie poskutkowało resetem stanu gry wstępnie daje poczucie, że nie jesteście Państwo wiarygodni niestety. I przyznam szczerze, że raczej ciężko będzie Państwu to zaufanie odzyskać. Ot, koniec dygresji.
kaos jest nieaktywny  
Stare 26-06-15, 20:51   #12
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Jak już napisałem - my monitorujemy stabilność serwera, widzimy wszystkie problemy, które wynikają z akcji podjętych przez Graczy, pakiety wychodzące i przychodzące. Informacje odnośnie błędów z połączeniem z serwerem jeżeli takowe występują weryfikowane są przez firmę zewnętrzną, w której serwerowni hostowany jest Altaron, odpowiedzi udzielam na podstawie tych 2 czynników. Wspomniany incydent również nie nastąpił po Naszej stronie.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 26-06-15, 21:56   #13
ares88
 
Zarejestrowany: Kwi 2015
Postów: 14
Domyślnie

Graata a ja myślałem, że nie ma sensu a nie "sęsu":)
ares88 jest nieaktywny  
Stare 26-06-15, 22:39   #14
Yooshi
 
Avatar Yooshi
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: St-ce
Postów: 321
Domyślnie

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Jeżeli przeczyta Pan wszystkie posty to zauważy, że dziś doświadczenie zwróciliśmy, gdyż dostaliśmy potwierdzenie, że coś się wydarzyło w serwerowni. Wczoraj ani u Nas, ani w serwerowni nic się nie działo.
Jeżeli pan przeczyta post, to zauważy pan, że wiem, że zwróciliście doświadczenie, gdyż dostaliście potwierdzenie, że coś się wydarzyło w serwerowni. Mi chodziło o dzień wczorajszy.
__________________
Superbia Avaritia Luxuria Invidia Gula Ira Acedia
18:59 Razel z Athoyra [NCL]: arogancki klaunie
23:07 Broom [HEX]: być dunem...
Yooshi jest nieaktywny  
Stare 26-06-15, 22:55   #15
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Cytat:
Napisał Yooshi Zobacz post
Jeżeli pan przeczyta post, to zauważy pan, że wiem, że zwróciliście doświadczenie, gdyż dostaliście potwierdzenie, że coś się wydarzyło w serwerowni. Mi chodziło o dzień wczorajszy.
Czytałem Pański post i wyraźnie napisał w nim Pan "w dniu dzisiejszym", stąd moja odpowiedź.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 27-06-15, 09:01   #16
kaos
 
Avatar kaos
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 123
Domyślnie

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Jak już napisałem - my monitorujemy stabilność serwera, widzimy wszystkie problemy, które wynikają z akcji podjętych przez Graczy, pakiety wychodzące i przychodzące. Informacje odnośnie błędów z połączeniem z serwerem jeżeli takowe występują weryfikowane są przez firmę zewnętrzną, w której serwerowni hostowany jest Altaron, odpowiedzi udzielam na podstawie tych 2 czynników. Wspomniany incydent również nie nastąpił po Naszej stronie.
Rozumiem, dziękuję za odpowiedź.
kaos jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:43.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin