Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 25-05-14, 19:13   #1
Kennis
 
Zarejestrowany: Sty 2013
Postów: 97
Domyślnie potwory

czy moglibyscie dodac jakies potwory wrazliwe na swiatlo albo obrazenia fizyczne ostatecznie zmodyfikowac niektore mobki by taki 150 rycerz duch alechmik mogl jeszcze gdzies poza raindarem wyciagnac ponad 300k expa na godzine
Kennis jest nieaktywny  
Stare 25-05-14, 19:56   #2
jasiek50
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kasinka Mała
Postów: 307
Domyślnie

na pewno są takowe, wystarczy poszukać... nie wierze że nie wyciągniesz więcej na przeszłości (czerwone smoki, węże wodne) lub na abitańcach.
jasiek50 jest nieaktywny  
Stare 25-05-14, 22:18   #3
Kennis
 
Zarejestrowany: Sty 2013
Postów: 97
Domyślnie

grales ryckiem po upie?
na trollach nie wazne czy zywiol jakis czy nie z exori max po 200
na rekinach obstawiam ze jest tak samo na smokach jak bylem czerwonych nie an przeszlsoci tez gowno bilem
jedynie dmg jakie mialem przed upem bije w kosciane smoki jak mam bron na swiatlo i w umarle stwory
Kennis jest nieaktywny  
Stare 25-05-14, 22:31   #4
begar321
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Skąd: Swiecie/Kuj-Pom
Postów: 194
Domyślnie

na 171 , robilem na smokach 460k/h bez bonusu , na abiatancach 430k/h bez bonusu .

Altaron jest do gry w grupie , pamietaj !!!!!
begar321 jest nieaktywny  
Stare 25-05-14, 22:49   #5
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

@Kennisek/Exoreniuss - wybraliście podprofesje: lecząca i do zarabiania, nie dziwcie się, że taką kombinacją bijecie mniej niż pozostali.



Wojownik Duchowny i Elementalista 2-ręczny.

Pozwoliłem sobie wkleić zdjęcie z działu multimedia, jeżeli autor ma coś przeciwko, zdjęcie usunę.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 02:30   #6
Kennis
 
Zarejestrowany: Sty 2013
Postów: 97
Domyślnie

uwazam ze jest zbyt duza roznica a te mobki moglibyscie jakos ogarnac zle by nie bylo troche by to ulatwilo duzo ludzi przestalo grac bo np nie ma z kim isc na expa
moja propozycja zeby gorskie i weze wodne zrobic wrazliwe na fizyczne
bo z tego co widzialem tylko warlocki sa wrazliwe na fizyczne a na tym rycerzem nie poexpie
a propo jeszcze tego ze zarabiam to na gorskich juz nie bo bije max 250 z odes rago i max hity z reki po 200 nie wazne jaki zywiol czy psychiczne a maansow amlych tez nie moge robic bo nie mozna plastrow miodu kupowac wiec nie widze jak teraz moge zarabiac alchemikiem
czaszek koscsitych smokow tez sie nie da u nekromantow sprzedac

Ostatnio edytowane przez Kennis ; 26-05-14 o 02:40
Kennis jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 02:46   #7
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

A zbieranie plastrów miodu to już za ciężko? od kilku dni zmieniono drop i nie leci po 1 plastrze tylko po kilka.
Walles jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 03:34   #8
Voltix
 
Zarejestrowany: Lip 2010
Postów: 44
Domyślnie

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
@Kennisek/Exoreniuss - wybraliście podprofesje: lecząca i do zarabiania, nie dziwcie się, że taką kombinacją bijecie mniej niż pozostali.



Wojownik Duchowny i Elementalista 2-ręczny.

Pozwoliłem sobie wkleić zdjęcie z działu multimedia, jeżeli autor ma coś przeciwko, zdjęcie usunę.
Panie adminie - tez mam taka kombinacje, tylko Zwiadowce i musze sie natrudzic, aby z bonusem miec 380k/h. Troche to dziwne, nieprawdaz?


Cytat:
Napisał Kennis Zobacz post
uwazam ze jest zbyt duza roznica a te mobki moglibyscie jakos ogarnac zle by nie bylo troche by to ulatwilo duzo ludzi przestalo grac bo np nie ma z kim isc na expa
moja propozycja zeby gorskie i weze wodne zrobic wrazliwe na fizyczne
bo z tego co widzialem tylko warlocki sa wrazliwe na fizyczne a na tym rycerzem nie poexpie
a propo jeszcze tego ze zarabiam to na gorskich juz nie bo bije max 250 z odes rago i max hity z reki po 200 nie wazne jaki zywiol czy psychiczne a maansow amlych tez nie moge robic bo nie mozna plastrow miodu kupowac wiec nie widze jak teraz moge zarabiac alchemikiem
czaszek koscsitych smokow tez sie nie da u nekromantow sprzedac
zrobienie 400 potionow maga kosztuje ok. 30k i trzeba zebrac tylko piorka. W sklepie sa za 60k i to wiele slabsze (im wiekszy skill alchemika, tym lepsze potiony). za 55k albo nawet 60k (bo w koncu daja wiecej many, niz te ze sklepu) ludzie kupia od Cb z ucalowaniem reki :)

Ostatnio edytowane przez Voltix ; 26-05-14 o 03:41
Voltix jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 19:48   #9
jasiek50
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kasinka Mała
Postów: 307
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kennis Zobacz post
grales ryckiem po upie?
na trollach nie wazne czy zywiol jakis czy nie z exori max po 200
na rekinach obstawiam ze jest tak samo na smokach jak bylem czerwonych nie an przeszlsoci tez gowno bilem
jedynie dmg jakie mialem przed upem bije w kosciane smoki jak mam bron na swiatlo i w umarle stwory
grałem za czasów gdy z odes rago biłem po 100-200 o dałem radę wyciągnąć prawie 500k, trzeba było tylko kombinować, na elfach na przeszłości wyciągałem prawie 300k z bonusem i zarobek miałem bardzo duży, trzeba było tylko kombinować. agri z tawisem wbił 200 lvl...
jasiek50 jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 20:03   #10
Voltix
 
Zarejestrowany: Lip 2010
Postów: 44
Domyślnie

Cytat:
Napisał jasiek50 Zobacz post
grałem za czasów gdy z odes rago biłem po 100-200 o dałem radę wyciągnąć prawie 500k, trzeba było tylko kombinować, na elfach na przeszłości wyciągałem prawie 300k z bonusem i zarobek miałem bardzo duży, trzeba było tylko kombinować. agri z tawisem wbił 200 lvl...
usuneli, czy tam strasznie zmniejszyli drop najcenniejszego itemu, ktory z nich wypadal i jzu nie ma tak kolorowo z zarobkiem :)
Voltix jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:22.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin