Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Serwer Testowy

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 07-05-14, 18:13   #11
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał Total Zobacz post
Edit:
Druga sprawa jaka rzuca się w oczy to za duże ograniczenia, jeśli ktoś chce skillować to niech ma taka możliwość, przedziały powinny być co 30-50 lvli a nie co 5.
Tak! Dokładnie! Popieram! Pisałem już to Pregusi dawno temu :)
Niektórzy lubią poświecić na samym starcie czas, żeby wbić trochę skilla, a dopiero później udać się na expa.
Z mw też się zgadzam no i osobiście dodam, że wymagania na UH też są jakieś kosmiczne.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 07-05-14, 18:20   #12
pregusia
niby admin
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Postów: 1,017
Domyślnie

Ok, dziekuje za uwagi.
Ograniczenia zostaly dostosowane, aby na niższych poziomach można bylo recznie wbijać umiejetności.
pregusia jest nieaktywny  
Stare 07-05-14, 18:20   #13
Pizmak
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 4
Domyślnie

Posiadajac 60 dystansu na 60 poziomie nie wiem czy zdolam trafić bełtem w cyklopa. Ograniczenia ograniczeniamy ale nie dajmy się zwariować. Rozumiem że wyliczył to jakiś algorytm ale trochę trzeźwego poglądu na sprawę nie zaszkodzi

Wprowadzacie jakieś durne i nieprzemyślane tabelki, już dużo lepszy był przelicznik lvl*1,5 +20

Ostatnio edytowane przez Pizmak ; 07-05-14 o 18:32
Pizmak jest nieaktywny  
Stare 07-05-14, 18:45   #14
jasiek50
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kasinka Mała
Postów: 307
Domyślnie

Cytat:
Napisał cinkiwonsz Zobacz post
Skillowanie zawsze było po to, żeby ludzie chcący poświęcić na nie trochę czasu mieli jakąś przewagę nad innymi na swoim poziomie. Jakby tego nie było, to i samego skillowania mogłoby nie być. Ani skilli. Wszystko od levela. A zwolnione luki po skillach "bojowych" można by wykorzystać na jakieś inne.
Się rozgadałem nie na temat. Chodzi mi o to, że Tuz Pik dobrze pisze.
jeżeli nie będzie skilowania, nie będzie gry. zabierzecie skilowanie, wprowadzicie limit poziomów, co będzie można robić w tej grze? czyżby to był początek końca?
jasiek50 jest nieaktywny  
Stare 07-05-14, 20:37   #15
Pizmak
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 4
Domyślnie

Po takich mam wrażenie na siłe wprowadzanych zmianach to na pewno początek końca.
Pizmak jest nieaktywny  
Stare 07-05-14, 21:05   #16
19960314
 
Avatar 19960314
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 299
Domyślnie

Moim zdaniem zbyt ograniczona jest alchemia. Na 100 poziomie tylko 80 alchemii? Teraz na 110 lvlu po przeliczeniu na teście mam 120 alchemii, a nie skillowałem jej w ogole. Powinno być to mniej rygorystyczne.
19960314 jest nieaktywny  
Stare 07-05-14, 21:35   #17
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

I bardzo dobrze, że jest tak ograniczone, nie będzie się robiło noobcharów do trzepania mikstur, itp. W końcu jak ktoś będzie mainem miał alchemika to COŚ mu to da.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 07-05-14, 21:45   #18
sawyerknw
 
Zarejestrowany: Mar 2013
Skąd: z karczmy w Neolith
Postów: 54
Domyślnie

alchemia moze i tak ale skill broni ?

Cytat:


moj zwiadowca na 115 lvl może mieć maksymalnie 107 dystansu ?? robicie sobie żarty ? wcześniej na teście po "przeliczeniu" miałem około 140 dista, na początku gry poświęciłem sporo czasu żeby zdobyć ten poziom, - godziny slęczenia przed monitorem huncąc gobliny i inne gówna a teraz dość że zwiadowcy są upośledzeni z puginałami to zabieracie im skille ?? tzn wszystkim profesją - magicznego również nie moge ulepszyc to mam wszytskie pn wydac w siłe? w zręczność ?

ta zrecznosc niedaje mi zawiele nie widze roznicy poza uzywaniem bełtow niby

czy jest to sprawiedliwe że osoba która wcale na poczatku przygody nie skillowala i padała codziennie ma takie same skille co osoby które biegające ze sztyletem żeby wbić skill broni albo magowie którzy musieli zrobic multum plecakow run zeby pozniej sobie normalnie pograc...

dla nowych osób moze to dobre rozwiązanie niewiem, dla obecnych graczy napewno nie, proszę o przemyślenie tego.

to samo z alchemią, czy ja niemoge być dobrym alchemikeim na 115 lvl ? nie - bo jest ograniczenie skill,

ktos z druzyny altaronu pisał ze te zmiany dlatego zeby kazda postac byla inna, a teraz rowniez bedą klony, na co ja wydam te pn ?? na tarcze??

mysle ze tym którzy poświecili czas na wyskilowanie postaci nalezą sie te uderzenia mocneijsze o 50 - 100 punktów...

Pozdrawiam
raczej były gracz :)
sawyerknw jest nieaktywny  
Stare 07-05-14, 23:21   #19
Pizmak
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 4
Domyślnie

Dokladnie jak Miles mówię to samo kolejny raz. Zrobiliście teraz za pomocą tej tabelki wszystko zależne od poziomu postaci. Popadacie ze skrajności w skrajność a to tylko kolejny dowód na to że gubicie się sami w tych wszystkich zmianach. Jak przekombinujecie to tylko odstraszycie graczy.
Teraz moim 57 zwiadowcą mam 132 skill, ale wg waszej magicznej tabelki taki skill mogę mieć dopiero na 150 poziomie, paranoja! Czyli dopiero za 100 poziomów będę bił tyle co teraz... Moze od razu wróce do włóczni i pójdę na czerwie...
Pizmak jest nieaktywny  
Stare 07-05-14, 23:55   #20
Veliothe
 
Avatar Veliothe
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 308
Domyślnie

Idiotyczny pomysł z tym ograniczeniem skilla/lvl. Po co są skille? By określały naszą siłę. Jeśli skille będą wbijane razem z lvlem to po co one wgl są? Usunać skille, gmg uzależnić jedynie od poziomu i na to samo wyjdzie. Dajcie ludziom zapracować na ten dmg. Jestem za skillowaniem ręcznym, PNami możnaby dodać niewielką ilość skilli niezależnych od naszego bazowego poziomu skilla a od lvla zależałby niewielki % większego dmg.
Veliothe jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:50.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin