Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 09-10-14, 20:48   #11
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Cytat:
Napisał cewix Zobacz post
Z tego co się orientuje nie można używać macro w grach mmorpg i tutaj chyba tez?
w grze w którą gram nie banują za używanie tego, a jest to mega przydatne na jednej z postaci bo z macro dobrze ustawionym strzelisz w typa 5 hitów podczas gdy zwykły zielony gracz uderzy Cie w tym czasie ledwo 2x, tyle że operują tym same makarony czyt. Włosi oraz szwaby czyt. Niemcy. i nie za bardzo chętni są podzielić się infem jak obejść wyskakujący błąd, bo dzięki temu wygrywają wszystkie grupowe turnieje

no nic tu mi też nikt nie pomoże
Walles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-10-14, 20:54   #12
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Nikt nie pomoże bo macro to zuo, graj własnymi palicami. :(

Cytat:
Napisał tomakeo Zobacz post
Powyżej jakiegoś tam lvl'a otrzymuje się nie 7, a 4 PN.
To wszystko wyjaśnia. Umiejętności wynikają z doświadczenia! LVL to tylko cyferka, która nic nie znaczy, skoro nie weszło ograniczenie (próg lvlowy, który miał być, że dużo więcej expa) to aktualne przyrosty stanowią troszkę ponad połowę przyrostu, który dawałby next lvl, więc za 4/7 wymaganego doświadczenia dostajesz 4/7 PN.

Wycofanie się z progu odbiło się na PN. Deal with it. Administracja chce żeby za X doświadczenia było Y PN.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-10-14, 20:54   #13
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Cytat:
Napisał Walles Zobacz post
Windykator, orientujesz się może jak obejść wyskakujący error w grze "wykryto funkcje macro" właśnie używam tego programu co wrzuciłeś screena w grze 4story. Przejrzałem setki stron na google i różnych forach, nic nie pomaga :(.

najlepiej priv jeżeli masz pojęcie
jasne, to makro jest inteligetniejsze niż banowany tasker... tutaj masz możliwość ustawienia randomowych odstępów czasu (wyznaczas zakres). ja sugeruje dawaćrandom na 200ms - mamy gwarancje, że alerty nie wyskoczą, a nie odczujemy ;-) ikona klepsydry -> dajemy odstęp minimalny, oznaczamy opcje 'random' i do tej sumy którą daliśmy jako bazowe doliczy nam dodatkowo ilość ms którą dodamy (w sposób randomowy, od 0 do podanego ms).
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-10-14, 20:58   #14
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Nikt nie pomoże bo macro to zuo, graj własnymi palicami. :(
hyh pisałem Ci na facebooku po co mi to potrzebne :D

Tak wygląda strzelanie łucznikiem używając dobrze ogarniętego macro :)
https://www.youtube.com/watch?v=NaMc5uStDOI

Wielu szybkość nie zdziwi więc wyobraźcie sobie że zielony zawodnik który macro nie ma strzela nawet 3x wolniej niż gościu na filmiku, dlatego gram Magiem i takich "koksów" kasuje ^^

Cytat:
Napisał Windykator Zobacz post
jasne, to makro jest inteligetniejsze niż banowany tasker... tutaj masz możliwość ustawienia randomowych odstępów czasu (wyznaczas zakres). ja sugeruje dawaćrandom na 200ms - mamy gwarancje, że alerty nie wyskoczą, a nie odczujemy ;-) ikona klepsydry -> dajemy odstęp minimalny, oznaczamy opcje 'random' i do tej sumy którą daliśmy jako bazowe doliczy nam dodatkowo ilość ms którą dodamy (w sposób randomowy, od 0 do podanego ms).
Właśnie nie, bawiłem się tymi odstępami czasu i nie pomaga, po prostu coś standardowo wywołuje reakcje że w grze odczytuje że nie klikam tych klawiszy tak szybko sam i wywala błąd, a makarony skutecznie to potrafią obejść co widać na filmiku. Nagranie tego macro jest na prawdę ciężkie bo trzeba skrócić animacje postaci, poprzez np. Taniec postaci, Siadanie, Spamowanie WASD i jednocześnie z tym co wymieniłem trzeba spamować 5 klawiszy odpowiadających za atak. Sam widzisz jak dziwnie gościu porusza się atakując, podczas gdy normalny gracz biegnie w boki lub prosto by zaatakować ^^

Ostatnio edytowane przez Walles ; 09-10-14 o 21:10
Walles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-10-14, 22:31   #15
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

ja rozumiem, że expienie to monotonna sprawa i można latać na makro, ale żeby w pvp używać makro? o.O
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-10-14, 23:29   #16
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Serio? Przy starcie serwera każdy miał ten sam poziom. A jednak są i 300 i 40 poziomy Na kontach zalozonych daaawno. Co ciekawe te wszystkie wysokie poziomy to dosc nowe postaci. Tylko ja i moze Lai gramy ta sama postacia od poczatku serwera. Więc nie rozumiem. Swoją drogą pvp ma zastój więc małe lvlki mogą nadrabiac.
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-10-14, 06:52   #17
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie

O mnie to już nikt nie pamięta gram tą postacią też od początku servera. Jest ich niewiele ale są te hlvl z początku servera :D
__________________
Lorem ipsum voluptatis optimis
amicorum ludere simul Augusti
mario jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-10-14, 07:38   #18
corkarypto
 
Avatar corkarypto
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 177
Domyślnie

Zaczynałem grać w tibie na 7.6 i też były 150lvl+ i ktoś wtedy mówił że są nie równe szanse? chociaż w następnym upie wszystko się zmieniło to nikt nie domagał się resetu
__________________
Kiedy byłem już na dnie ...
... usłyszałem pukanie od spodu.

Ostatnio edytowane przez corkarypto ; 10-10-14 o 07:48
corkarypto jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-10-14, 11:01   #19
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

Ta tylko wy nie rozumiecie serwera beta bo tak można nazwać tą obecna grę. Dwa różne serwery testowy i z niego przeniesienie na nowy ok, niech przeniosą, ale przy okazji zrobią drugi serwer w którym będzie można grac od nowa i wy którzy boicie się tak stracić swoje pixelki, zostaniecie w te 20 - 30 osób na jednym serwerze i dalej z nudów będziecie stać pod dp, a cała reszta zacznie grać od nowa na nowym :) oby tak było :)

Ostatnio edytowane przez bilsom ; 10-10-14 o 11:07
bilsom jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-10-14, 11:14   #20
ReeZo
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: Poznań
Postów: 574
Domyślnie

Orenishi miesiąc skillował po czym w 4 miesiące wbił ~270 lvl, taki co ja mam, a gram tydzien po starcie non pvp.
__________________
Potrzebujesz pomocy? Napisz w grze.
ReeZo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin