Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 04-10-14, 21:12   #11
Stros
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 184
Domyślnie

Cytat:
Napisał Cannabis Zobacz post
Jestem na nie z tego względu, iż:
- żeby używać efo tote/olta tote na expie odrzucając pociski, trzeba nosić manasy, które dużo zajmują udźwigu
- tworzysz runki: postackowane 100 pocisków zajmuje bardzo niewiele (bodajże 1.2 uncji), tworząc pociski na niskim lvl można sobie w bardzo dobry i szybki sposób podbić mlvl, a potem wo zwastować/sprzedać z zyskiem

Żeby efo tote/olta tote dorównywało jako taką jakością (chociażby udźwigową) to trzeba by było albo zmniejszyć manę zużywaną przez te czary, albo drastycznie zwiększyć dmg zadawany przez nie.

Pozdrawiam
Tak jak napisałem efo tote/olta tote dorównywały by pociskom na wysokich poziomach mlvla. Osoba mająca 180 lvl nie musi się martwić o udźwig ( 1000 ładuknów pocisków to jest 12 uncji, 100 manasów to jest około 250 uncji) jeśli większość graczy ma wtedy udźwig prawie 5000 uncji.

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Innymi słowy na piaskowych, bagiennych, etc. będzie używane efo tote, na kościanych olta tote i pociski będzie można usunąć. Jeżeli będą miały być używane tylko na niższych poziomach to będą bezsensu bo jak sam kiedyś napisałeś za szybko się te poziomy wbija. Jedyna sytuacja, gdzie ten zasięg większy trzeba to bossy.

Co do dodawania to nie wiem. Co do loota padła już odpowiedź w innym temacie, że loot ze wszystkich stworów będzie zmieniony.
- Pociski będą nadal użyteczne w pvp, i wszędzie tam gdzie zasięg ma znaczenie.
- Robienie pocisków zajmuje absurdalnie dużo czasu - kompletnie nudne i zniechęcające zajęcie. Aby expić 2 godziny na pociskach muszę 30 min klepać pociski - o ile na niższych poziomach można przy tym wbić mlvl to jeszcze ma jakiś sens o tyle później jest zwykłym błędem. Grałeś w jakieś RPG gdzie dziennie trzeba było 30 min klepać runy ?
- Zmiana dropa z klasztoru to jest kilka /kilkanaście min roboty a ile osób będzie miało frajdę :P
Stros jest nieaktywny  
Stare 04-10-14, 21:36   #12
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Cytat:
Napisał begar321 Zobacz post
Po chuj wypowiadasz się o locie jak nigdy nie byłeś
na tamtych terenach o których pisze Lai?
Popieram pomysły w/w
Po chuj wypowiadaliście się o loocie ze słabych mobów w innych tematach skoro na nich kupe czasu nie byliście, a które zmienił się w cholerę?

Cytat:
Napisał cewix Zobacz post
Czy tylko ja uważam, że to co napisał legkan to był sarkazm? ^^
Widzę non-pvp ma więcej rozumu (albo więcej czasu na przemyślenie postu) niż te profesory. mimo wszystko post miał charakter sarkastyczny z domieszką sprawiedliwości, bo skoro inne moby są okej (a są na typowe waste przez 90% dni) to nie ma po co dawać im profitów na klasztorze...
Windykator jest nieaktywny  
Stare 05-10-14, 10:37   #13
begar321
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Skąd: Swiecie/Kuj-Pom
Postów: 194
Domyślnie

Tylko ,ze tam nie ma nic tzn. expa i lota+ ryzyko smierci jest ogromne
Profesorku
begar321 jest nieaktywny  
Stare 05-10-14, 11:09   #14
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

Cytat:
Napisał Stros Zobacz post
Tak jak napisałem efo tote/olta tote dorównywały by pociskom na wysokich poziomach mlvla. Osoba mająca 180 lvl nie musi się martwić o udźwig ( 1000 ładuknów pocisków to jest 12 uncji, 100 manasów to jest około 250 uncji) jeśli większość graczy ma wtedy udźwig prawie 5000 uncji.



- Pociski będą nadal użyteczne w pvp, i wszędzie tam gdzie zasięg ma znaczenie.
- Robienie pocisków zajmuje absurdalnie dużo czasu - kompletnie nudne i zniechęcające zajęcie. Aby expić 2 godziny na pociskach muszę 30 min klepać pociski - o ile na niższych poziomach można przy tym wbić mlvl to jeszcze ma jakiś sens o tyle później jest zwykłym błędem. Grałeś w jakieś RPG gdzie dziennie trzeba było 30 min klepać runy ?
- Zmiana dropa z klasztoru to jest kilka /kilkanaście min roboty a ile osób będzie miało frajdę :P
ja grałem gdzie dziennie klepałem 2 h runy "Tibia"
bilsom jest nieaktywny  
Stare 05-10-14, 11:19   #15
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Cytat:
Napisał Windykator Zobacz post



Widzę non-pvp ma więcej rozumu (albo więcej czasu na przemyślenie postu) niż te profesory. mimo wszystko post miał charakter sarkastyczny z domieszką sprawiedliwości, bo skoro inne moby są okej (a są na typowe waste przez 90% dni) to nie ma po co dawać im profitów na klasztorze...

Ale ja jestem z pvp :D
cewix jest nieaktywny  
Stare 05-10-14, 22:03   #16
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Cytat:
Napisał begar321 Zobacz post
Tylko ,ze tam nie ma nic tzn. expa i lota+ ryzyko smierci jest ogromne
Profesorku
jest quest, to wystarczy, idioto

@Cevix

To widać jesteś z tej inteligentnej kasty ludziuf.
Windykator jest nieaktywny  
Stare 06-10-14, 11:13   #17
begar321
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Skąd: Swiecie/Kuj-Pom
Postów: 194
Domyślnie

Na praojcach tez jest quest a w nim super exp . Ty na nim oczywiście nie byłeś i piszesz " jest quest"
Kto tu jest idiotą?
Nie masz żadnych argumentów to się tak nie poć
begar321 jest nieaktywny  
Stare 06-10-14, 13:29   #18
dawidees
 
Zarejestrowany: Wrz 2013
Postów: 123
Domyślnie

Loota z Abitańców też nie ma, a questy są. No czasami tam spadnie mosiężna tarcza z miecznika, to za plecak gfb się zwróci.
dawidees jest nieaktywny  
Stare 06-10-14, 20:31   #19
begar321
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Skąd: Swiecie/Kuj-Pom
Postów: 194
Domyślnie

Dobrze Ezzak !!!
begar321 jest nieaktywny  
Stare 06-10-14, 23:07   #20
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=12559

przeczytaj 3 strony tematu exorenius. skoro wszystko jest okej to jest okej. quest jest trudny i nie przynosi profitów. zacytuje Beate... "Beeeeeeeez kituuuu. W dupie wam się poprzewracalo. Najlepiej lot i exp x 1000". Argumentów mam tony, a Ty skoro porównujesz mnie do profesora to ja mogę z czystym sumieniem nazwać Cie idiotą. Do gnoju.
Windykator jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin