Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 27-04-12, 15:04   #11
pozer88
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 6
Domyślnie

Agri jakby to była beta to by nam postacie zniknęły po testach^^ taki mały szczegół.
pozer88 jest nieaktywny  
Stare 27-04-12, 15:39   #12
Nie Sap
 
Avatar Nie Sap
 
Zarejestrowany: Kwi 2012
Skąd: Wrocław
Postów: 4
Domyślnie

Ja myślę, że niektórzy nie zdają sobie sprawy z tego ile trzeba włożyć pracy i pieniędzy w takie przedsięwzięcie, myślisz Agri że to takie proste? otóż nie kolego, administracja się dwoi i troi dla nas, graczy a Wy nie potraficie tego docenić. Uważam, że to co zrobili to kawał dobrej roboty i życzę im dalszych sukcesów. Przyjdzie czas na wszystko, reklamę, dobrego programistę ( bez urazy dla obecnego, być może to on właśnie się nim okaże, tym dobrym programistą ).

AVE
Nie Sap jest nieaktywny  
Stare 27-04-12, 16:41   #13
Agri
 
Avatar Agri
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Silesia
Postów: 317
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Agri
Domyślnie

Cytat:
Napisał pozer88 Zobacz post
Agri jakby to była beta to by nam postacie zniknęły po testach^^ taki mały szczegół.
Ameryki nie odkryłeś...

UP. N/c weź wyjdź na dwór
__________________
Sygnatura usunięta przez administrację.
Agri jest nieaktywny  
Stare 27-04-12, 17:04   #14
pozer88
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 6
Domyślnie

Ameryki to nie odkryłem, tylko wskazałem Twój błąd Kolumbie.
pozer88 jest nieaktywny  
Stare 27-04-12, 17:33   #15
Agri
 
Avatar Agri
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Silesia
Postów: 317
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Agri
Domyślnie

To nie błąd, spójrz prawdzie w oczy.

A Ty pewnie jesteś noob accountem kogoś z administracji, zaprzeczającym niewygodnym faktom.
__________________
Sygnatura usunięta przez administrację.
Agri jest nieaktywny  
Stare 27-04-12, 17:43   #16
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kuzyn Zobacz post
Altaron to zwykły OTS i na dzień dzisiejszy nic tego nie zmieni. Jak kadra będzie dalej uparta to w końcu żywe dusze znikną z tego świata ; p
Ale Altaron jako jedyny z serwerów stara się jak może usunąć przyczepioną łatkę "OTS". I dążymy sukcesywnie w tymże kierunku.

Cytat:
Napisał speedfire1993 Zobacz post
Nie znacie pomyslow Altaronu, ja do pewnego czasu myslalem, ze Altaron nie ma hajsu, i padnie za rok. Jednak dowiedzialem sie, ze ten update, to male piwko w stosunku do innych updatow, przyjdzie czas, kiedy bedzie duuuzo wiecej graczy, ale to jest pomysl biznesowy, o ktorym nie kazdy ma pojecie. Nie przejmujcie sie, server nie padnie, nie przestana ludzie grac i inne "katastrofy" ktore, wedlug niektorych sa bardzo blisko.
Dziękuję za wsparcie. Takie coś pomaga i motywuje bardziej niż ciągłe zrzędzenie.

Cytat:
Napisał Nie Sap Zobacz post
Ja myślę, że niektórzy nie zdają sobie sprawy z tego ile trzeba włożyć pracy i pieniędzy w takie przedsięwzięcie, myślisz Agri że to takie proste? otóż nie kolego, administracja się dwoi i troi dla nas, graczy a Wy nie potraficie tego docenić. Uważam, że to co zrobili to kawał dobrej roboty i życzę im dalszych sukcesów. Przyjdzie czas na wszystko, reklamę, dobrego programistę ( bez urazy dla obecnego, być może to on właśnie się nim okaże, tym dobrym programistą ).

AVE
Jest w tym racja. Za jakiś czas Altaron przemieni się w coś czego OTS'em, a nawet drugą Tibią nazwać niemożna.

Cytat:
Napisał pozer88 Zobacz post
Agri jakby to była beta to by nam postacie zniknęły po testach^^ taki mały szczegół.
Altaron to szczyt góry lodowej ;)
Tron jest nieaktywny  
Stare 27-04-12, 23:33   #17
Kuzyn
 
Avatar Kuzyn
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 177
Domyślnie

@UP
No niestety ale coś wam nie wychodzi :D


Cytat:
Napisał Nie Sap Zobacz post
Ja myślę, że niektórzy nie zdają sobie sprawy z tego ile trzeba włożyć pracy i pieniędzy w takie przedsięwzięcie, myślisz Agri że to takie proste? otóż nie kolego, administracja się dwoi i troi dla nas, graczy a Wy nie potraficie tego docenić. Uważam, że to co zrobili to kawał dobrej roboty i życzę im dalszych sukcesów. Przyjdzie czas na wszystko, reklamę, dobrego programistę ( bez urazy dla obecnego, być może to on właśnie się nim okaże, tym dobrym programistą ).

AVE
Temat jest o reklamie ta akurat jest dosyć prosta. Robisz zapowiedź, trailer wrzucasz na fora o tematyce ots bo altaron to ots, wrzucasz na listy serwerów i po sprawie. Jako, że jest to dość nietypowy serwer to ściągnąłby wiele osób jak ek czy atlantyda.
Kuzyn jest nieaktywny  
Stare 28-04-12, 09:22   #18
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kuzyn Zobacz post
@UP
No niestety ale coś wam nie wychodzi :D




Temat jest o reklamie ta akurat jest dosyć prosta. Robisz zapowiedź, trailer wrzucasz na fora o tematyce ots bo altaron to ots, wrzucasz na listy serwerów i po sprawie. Jako, że jest to dość nietypowy serwer to ściągnąłby wiele osób jak ek czy atlantyda.
Ten temat wiele razy był wałkowany. Administracja zapewniała że powstanie duża reklama serwera gdy powstanie nowy silnik oraz zupełnie oddalą się wizualnie od Tibii. Jednakże patrząc na czas wykonywanych prac oraz to co do tej pory udało im się stworzyć będzie to pewnie pare lat. Taką reklame jak to robia inne OTSy nie mogę wymienić o jaki mi chodzi ale "Kuzyn" na tym serwerze jest chyba Administratorem o ile to ta sama osoba. Serwer ten prężnie reklamuje się na wszystkich forach ots myślę że jeżeli sytuacja tutaj się nie poprawi wiele osób przeniesie się na inny serwer gdzie będzie można z kimś pograć. Ale mniemy nadzieje że Administracja wykorzysta swoją ostatnia szanse aby odbudować zaufanie graczy. Tą ostatnią szansą jest zbliżający się UPDATE. Z wypowiedzi SG Primaxa nastawiłem się na totalny przełom w rozgrywce, nowe expowiska dla graczy 100-150+ wiele misji oraz nowe potwory, kto wie może nowe miasto. Jestem też nastawiony na to że zmieni się strona, oraz każdy grający w tego typu gry będzie na ustach miał Altaron dzięki wspaniałej reklamie.
Attax jest nieaktywny  
Stare 28-04-12, 13:07   #19
Kuzyn
 
Avatar Kuzyn
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 177
Domyślnie

@up

Jeśli chodzi ci o serwer, o którym wspominał Shikate np. w swoim temacie to tak to ja.

No i ten update to jest świetna okazja do wypuszczenia zapowiedzi. Póki Altaron to OTS to wręcz należy zareklamować się na innych forach. Nikt was nie zje ani nie wyśmieje. Większość osób, które szukają otsów RPG nie wie o istnieniu Altaronu. Marny przycisk "Altaron" na tibia.pl nie ściągnie tu masy graczy bo ludzie pewnie nawet pomijają to, wchodząc tylko na hunted czytać niusy, które swoją drogą też już zdycha.
Kuzyn jest nieaktywny  
Stare 28-04-12, 13:35   #20
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

Cytat:
Napisał Attax Zobacz post
Tą ostatnią szansą jest zbliżający się UPDATE. Z wypowiedzi SG Primaxa nastawiłem się na totalny przełom w rozgrywce, nowe expowiska dla graczy 100-150+ wiele misji oraz nowe potwory, kto wie może nowe miasto. Jestem też nastawiony na to że zmieni się strona, oraz każdy grający w tego typu gry będzie na ustach miał Altaron dzięki wspaniałej reklamie.
Lubię prowokować adminów do dawania mi notek na forum, ale teraz chyba jej nie dostanę za moją opinię na ten temat.
Attax nie wiem czy pamiętasz poprzedni update. Też miał wiele zmienić czekaliśmy na niego od hmm sierpnia do grudnia/stycznia. Wyszło co wyszło już nie będę krytykował czegoś co sam bym pewnie nie zrobił...
Jednak wydaje mi się, że ten update nic praktycznie nie zmieni. Ja ten update wyobrażam sobie tak:
- Nowy resp jakiś nie wiem Nekro aka Licz
- Zmniejszony loot z kościanych (bo przecież narzekacie że tylko tam się da expić)
- ulepszenie wrl i demonów (bo nawet 135 mag bez utamy go blokował- pozdrowienia dla Eastside'a)
-zmniejszenie loota z elfów (przeszłosć)
-zwiększenie loota inkwizytorzy (przeszłość)
-kilka stworzonych toporków, mieczy (kusze odpadają).
-osłabienie palka (bo to już tradycja) :D

Attax zobaczymy czyje przewidywania się spełnią :D
Według mnie priorytety to:
- KNIGHT/RYCERZ/WOJOWNIK <-----żeby zauważyli. Ta profesja jest beznadziejna.
-MAPA- coś nowego, bo nudy zjadają każdego
-KUSZE- 45 palek ma taką samą bron co 100,150,200
-CZARY- coś nowego Hape odes rago, Efo Odes Kpiro, Haper efo oreh- czary na 150 lvl. Byłaby motywacja do expienia na wyższy poziom.
-STRONA- ilość osób online (nie musi być ich spis) Aktualizacja strony co kilka dni, bo ostatni post w krótkich wiadomościach napisany został 12.02 czyli prawie 2,5 miecha temu.

Reklamy nie będzie dłuuuuugo. Chyba że teraz silnik zmienią w co bym nie uwierzył. Po poprzednim updacie odeszło "w kij" ludzi, kolejny może rozwiać pomysły, które rodziły się w wyobraźni każdego gracza i okaże się, że już nikt nie będzie narzekał na administrację, bo nikt tu nie będzie grał :p:p

Moja wypowiedź chyba nikogo nie obraziła 8)8)8)
maja1414 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:26.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin