Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Luźne pogaduchy > Dyskusje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 01-12-16, 20:03   #1321
Kre Donau
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 152
Domyślnie

Urban: Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: kolczatki, nogawice maga, zbroje maga, kaptury maga, mosiężne nogawice, pary królewskich butów, bitewne tarcze, bitewne hełmy, złote tarcze, pary złotych butów, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
Kre Donau jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-12-16, 10:21   #1322
Kre Donau
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 152
Domyślnie

Urban: Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: nogawice maga, kaptury maga, mosiężne zbroje, demoniczne pomioty, odkażacze, królewskie nogawice, królewskie pancerze, kościste hełmy, złote tarcze, pary złotych butów, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
Kre Donau jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-12-16, 16:40   #1323
Kre Donau
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 152
Domyślnie

Urban: Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: mosiężne zbroje, mosiężne nogawice, odkażacze, pogromcy, pary królewskich butów, kościste zbroje, kościste hełmy, pary kościstych butów, pary smoczych butów, bitewne nogawice, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
Kre Donau jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-12-16, 23:38   #1324
Kre Donau
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 152
Domyślnie

Urban: Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: kolczatki, pary mosiężnych butów, królewskie tarcze, królewskie pancerze, pary królewskich butów, mroczne halabardy, kościste nogawice, smocze nogawice, pary bitewnych butów, złote hełmy, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
Kre Donau jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-12-16, 23:22   #1325
Kre Donau
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 152
Domyślnie

Urban: Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: nogawice maga, pary butów maga, pary mosiężnych butów, tizony, królewskie hełmy, pary kościstych butów, bitewne nogawice, bitewne hełmy, pary bitewnych butów, złote nogawice, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
Kre Donau jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-12-16, 20:17   #1326
Kre Donau
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 152
Domyślnie

Urban: Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: pary butów maga, kaptury maga, tizony, pary królewskich butów, gromy, smocze nogawice, smocze hełmy, bitewne tarcze, bitewne nogawice, bitewne hełmy, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
Kre Donau jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-12-16, 10:33   #1327
Kre Donau
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 152
Domyślnie

Urban: Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: zbroje maga, pary mosiężnych butów, królewskie pancerze, królewskie hełmy, smocze tarcze, smocze zbroje, smocze hełmy, złote zbroje, złote nogawice, pary złotych butów, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
Kre Donau jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-06-17, 22:55   #1328
Kapralski
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 211
Domyślnie

22:54 Urban: Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: królewskie nogawice, królewskie tarcze, królewskie hełmy, kościste zbroje, smocze zbroje, smocze hełmy, bitewne pancerze, bitewne nogawice, złote tarcze, złote hełmy, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!




xDD
Kapralski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-09-17, 16:37   #1329
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

CPVP

Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: nogawice maga, pary butów maga, kaptury maga, mosiężne nogawice, królewskie nogawice, kościste hełmy, pary kościstych butów, smocze tarcze, bitewne pancerze, złote zbroje, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-10-17, 10:25   #1330
Kre Donau
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 152
Domyślnie

Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: kolczatki, zbroje maga, kaptury maga, mosiężne tarcze, odkażacze, królewskie hełmy, gromy, smocze zbroje, bitewne pancerze, bitewne nogawice, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
Kre Donau jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:24.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin