Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 20-03-12, 12:43   #21
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Cytat:
Napisał blanko2222 Zobacz post
-nowe profesje
-nowe podprofesje
-eventy
Jak byś widział nowe profesje? I jak Twoim zdaniem powinno się rozwiązać problem wprowadzania w grze bez limitu lvl'a, gdzie po prostu albo zakładasz postać od zera, albo zostajesz przy starej, ale nie zmienisz jej profesji?
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-03-12, 13:02   #22
Ser
 
Avatar Ser
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 92
Domyślnie

- porządne outfity
- addony do outfitów
- nowe miasta
- nowe potwory
- nowe questy, również te skrzynkowe
- jakieś najazdy
Ser jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-03-12, 16:32   #23
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Nowy silnik, aby boty tibijskie nie działały.
Uiop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-03-12, 20:44   #24
Lord Darkei
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 63
Domyślnie

nowa administracja
Lord Darkei jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-03-12, 20:56   #25
cinkiwonsz
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Skąd: Óć
Postów: 545
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do cinkiwonsz
Domyślnie

Co jest naprawdę niezbędne, żeby gra mogła się rozwijać? Zmiana nastawienia graczy.
Cytat:
Napisał Lord Darkei Zobacz post
nowa administracja
Obecnie nam panująca administracja zwraca uwagę na sugestie graczy, ale... Nie takie.
Ja ze swej strony chętnie zobaczyłbym trochę więcej nowych grafik. Nie tylko potworków i przedmiotów (jak lina, młotek), ale choćby, dajmy na to, zwłoki gracza, krew, czy "chmurka" pojawiająca się przy uderzeniach.
Rzecz jasna znów zobaczylibyśmy opinie, że nic się nie zmieniło, bo taka kosmetyka nie ma najmniejszego znaczenia, stare grafiki były lepsze, stare outfity back, etc., ale ja uważam, że miałoby to jednak wpływ na stosunek nowych graczy do projektu. Zapraszałem tu graczy, którzy przenieśli się na ten serwer, bo już "rzygali tibią", ale odchodzili po obejrzeniu kawałka świata, bo... Rzygali tibią.
cinkiwonsz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-03-12, 12:27   #26
negrula
 
Avatar negrula
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Kościan
Postów: 539
Domyślnie

Kemoc zgadzam się z Tobą, znów. Zapraszałam tu też starych znajomych z Tibii i dla nich za bardzo przypominało to cipsoftckie grafiki, dlatego teraz wydaje mi się, że Altaron idzie w dobrym kierunku pod względem grafik. Nieco inne potworki, outfity itd. - to zawsze jakiś początek. Mi też brakowało starych outów, ale trzeba sobie jasno powiedzieć: Altaron to nie Tibia. Od tego uciekamy, a kysz.
__________________
Dom został z tyłu. Przed Tobą jest świat.
negrula jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-03-12, 12:36   #27
HiTech
 
Avatar HiTech
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 8
Domyślnie

Altaron potrzebuje GRACZY, co za tym idzie potrzebne są nowe miasta, przynajmniej jedno interesujące, małe miasteczko jednak rozbudowane. W miescie tym powinien być dostęp do wszystkich gildi, pare expowisk i oczywiście wszystkie potrzebne sklepy. Uważam też, że Ankardia powinna zostać przynajmniej lekko powiększona o nowe respy. Na Licorze także przydało by się coś z czego może korzystać szlachta (o ile jeszcze nie ma, ja nic o tym nie wiem). Brakuje mi skrzynkowych questów, oczywiście "to nie tibia" ale takie misje by się nam przydały. Co do propozycji wierzchowców, nie jestem przekonany, altaron będzie upodabniał się do tibi, a za mountami w tibi nie przepadam, moim zdaniem bezsensowny pomysł ale jeżeli aktualizacja wniesie wierzchowce to płakał nie będe :p . Tyle ode mnie, dziękuje
HiTech jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-03-12, 14:05   #28
Arya
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 5
Domyślnie

Grałam tutaj od rozpoczęcia Altaronu, przechodziłam przez "czyszczenie domków", cały czas spadającą wytrzymałośći lub "cofanie się w czasie" co za tym szło tracenie dotychczasowego poziomu czy też zdobytych przedmiotów. Powróciłam niespełna 2tygodnie temu, ówczesne problemy zostały zlikwidowane.

Lecz nadal czego brakuje to promowania Altaronu(nie chodzi mi tutaj poprzez Facebooka, jak to kiedyś miało miejsce, weterani powinni pamiętać) oraz wydarzeń które mogłyby urozmaicić życie na tym archipelagu.
Arya jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-03-12, 21:22   #29
Lila
 
Avatar Lila
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 109
Domyślnie

Moim zdaniem potrzebne są nowe miejsca, potwory, zadania, bo chyba na tym polega rozwijanie się gry, aby pojawiało się w niej coś nowego, co przykuje uwagę graczy i wciągnie ich na długie godziny. Dobrze by było stworzyć jakąś nową wyspę, bo teraźniejszą mapę stali gracze znają na wylot i trochę im się nudzi ;)
Lila jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-03-12, 21:32   #30
Uhh
 
Avatar Uhh
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: z piwnicy
Postów: 138
Domyślnie

Najważniejsze to zrobić coś żeby zaczęli tu grać nowi gracze, jakieś reklamy itp.
ULEPSZENIE STAMINY ,bez sensu jest to że nawet gdy stoisz w dp leci ci stamina i powinno być to zmienione.
Dodanie trochę fajnych outfitów bez pacca, bo każdy bez pacca chodzi w tym samym stroju.
Uhh jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:23.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin