Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 14-03-13, 20:22   #31
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wicked Zobacz post
No spoko. Ale po co? Jaki jest sens noszenia przez maga zbroi dla woja? Jaki za tym stoi powód, dla którego chuderlawy, papierowy mag ma nosić pełen pancerz (co samo w sobie powinno go złamać w pół).
Dlaczego wychodzisz z założenia, ze mag powinien być chuderlawy? Nie trzeba być magiem bitewnym, żeby nie być chuderlakiem ;x
Uiop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-03-13, 20:29   #32
sidexxx
 
Avatar sidexxx
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: Elbląg
Postów: 232
Domyślnie

Cytat:
Napisał Uiop Zobacz post
Dlaczego wychodzisz z założenia, ze mag powinien być chuderlawy? Nie trzeba być magiem bitewnym, żeby nie być chuderlakiem ;x
a co gdyby rycerz był taki "chuderlawy" jakieś stereotypy powinny być zachowane.
sidexxx jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-03-13, 21:17   #33
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

No sorry, ale mag studiuje księgi, siedzi nad magią i kmini sobie. Nie używa mieczy, nie używa (czasem) tarczy, nie napina kuszy. A potem nagle ma biegać w ciężkiej zbroi? Okej, jestem za! O ile mag dostanie karę 75% do szybkości ruchu. Wtedy jestem gotów to zrozumieć. Coś za coś. Magowie to chucherka, tyle. A mag bitewny to jak świnka morska. Ani to świnka, ani morska. ;)
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-03-13, 21:51   #34
Black Jack
 
Zarejestrowany: Lut 2013
Postów: 36
Domyślnie

Wspomaganie uzbrojenia magią brzmi rozsądnie? Czemu nie można by łączyć magii z uzbrojeniem, przecież mag bitewny to zwyczajnie zaprawiony w bojach wiarus, którego orężem jest magia bądź broń.

Mamy tych śmiesznych alchemików, to niech przy pomocy magów stworzą nowy materiał do produkcji pancerzy, lekki i trwały.

Wszystko można wprowadzić i uzasadnić, ale nie zapominajmy, że to jest prosta gra 2d. Nie będzie to drugie L2, WoW czy inne produkcje z tej ligi.

Deal with it.
Black Jack jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-03-13, 22:34   #35
Pasztet
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 117
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rian Zobacz post
Mag
Mag jest w obecnej chwili chyba najlepiej zbalansowaną profesją na altaronie, gdyż każda subprofesja z wyjątkiem alchemika jest przydatna. Nekro ma dmg, może esdeki już nie tak dobre jak kiedyś, ale nie widziałem jeszcze ani w grze ani na forum maga nekro skarżącego się na marny dmg.
Duchoffny ma leczenie innych, więc jest stworzony pod drużynę. Dalej moze jednak poradzić sobie samotnie.


Z góry proszę nie mówić że mam mały lvl i się nie znam, gdyż tyczy się to idei w jakiej tworzona jest gra i w jakiej tworzone są nowe zmiany.
Nie widzisz narzekających magów bo większość z nich zrobiła już sobie zwiada albo przestała grać :)
Pasztet jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-03-13, 10:59   #36
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał Black Jack Zobacz post
Wspomaganie uzbrojenia magią brzmi rozsądnie? Czemu nie można by łączyć magii z uzbrojeniem, przecież mag bitewny to zwyczajnie zaprawiony w bojach wiarus, którego orężem jest magia bądź broń.

Mamy tych śmiesznych alchemików, to niech przy pomocy magów stworzą nowy materiał do produkcji pancerzy, lekki i trwały.

Wszystko można wprowadzić i uzasadnić, ale nie zapominajmy, że to jest prosta gra 2d. Nie będzie to drugie L2, WoW czy inne produkcje z tej ligi.

Deal with it.
No to idąc tym tokiem myślenia, czemu nie zrobić umagicznionych rycerzy ? Niech rycerze tłuką z UE, a co !
Nie wiem czy twórcy chcą żeby to kiedyś wyglądało jak L2 czy wow. Takie 2d niektórym się po prostu podoba, a innym daje możliwość gry ze względu na słaby sprzęt.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-03-13, 17:54   #37
jacobs93
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Sandomierz
Postów: 46
Domyślnie

Uwaga.. mam pomysł na zaje****y balans i ku*****ą frekwencję na serwerze. Wybrać takich typowych polaczków z forum, którzy na temat balansu profesji wszystko wiedzą najlepiej i wierzą, że akurat po takich zmianach gra była by piękna.. Dać im dostęp do projektu/serwera testowego... nie wiem co tam jeszcze... I sami przekonają się, że to wcale nie jest takie łatwe.. przestaną się tak mądrzyć(?) i może nabiorą trochę pokory, ja osobiście zdaje sobie sprawę, że być może ciężko wszystko ustawić tak by było dobrze bo nigdy nie będzie pasowało to wszystkim. :) Sam przestałem grać bo poprostu gra mnie znudziła mówiąc szczerze, może jak będę miał więcej czasu to znów wrócę, loguję jedynie by zobaczyć co nowego dzieje się w grze i niestety widzę większe pustki niż wcześniej. Także ci, którzy uważają się za "mistrzów balansu", zakładajcie temat i deklarujcie pomoc w postawieniu serwera na nogi, skoro brakuje Wam cierpliwości weźcie sprawy w swoje ręce.. Być może zostaniecie wysłuchani i Wasze pomysły wejdą w życie, życzę powodzenia. :)
jacobs93 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-03-13, 21:04   #38
Kosiara
 
Avatar Kosiara
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Kattowitz
Postów: 130
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Kosiara
Domyślnie

Cytat:
Napisał jacobs93 Zobacz post
Uwaga.. mam pomysł na zaje****y balans i ku*****ą frekwencję na serwerze. Wybrać takich typowych polaczków z forum, którzy na temat balansu profesji wszystko wiedzą najlepiej i wierzą, że akurat po takich zmianach gra była by piękna.. Dać im dostęp do projektu/serwera testowego... nie wiem co tam jeszcze... I sami przekonają się, że to wcale nie jest takie łatwe.. przestaną się tak mądrzyć(?) i może nabiorą trochę pokory, ja osobiście zdaje sobie sprawę, że być może ciężko wszystko ustawić tak by było dobrze bo nigdy nie będzie pasowało to wszystkim. :) Sam przestałem grać bo poprostu gra mnie znudziła mówiąc szczerze, może jak będę miał więcej czasu to znów wrócę, loguję jedynie by zobaczyć co nowego dzieje się w grze i niestety widzę większe pustki niż wcześniej. Także ci, którzy uważają się za "mistrzów balansu", zakładajcie temat i deklarujcie pomoc w postawieniu serwera na nogi, skoro brakuje Wam cierpliwości weźcie sprawy w swoje ręce.. Być może zostaniecie wysłuchani i Wasze pomysły wejdą w życie, życzę powodzenia. :)
Bla bla bla, może jeszcze zaprojektować cały gameplay?

Naturalnie za darmo!

Wróć, administracja wszystko i tak odrzuci :B
Kosiara jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-03-13, 13:49   #39
Rian
 
Avatar Rian
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 202
Domyślnie

Cytat:
Napisał jacobs93 Zobacz post
Uwaga.. mam pomysł na zaje****y balans i ku*****ą frekwencję na serwerze. Wybrać takich typowych polaczków z forum, którzy na temat balansu profesji wszystko wiedzą najlepiej i wierzą, że akurat po takich zmianach gra była by piękna.. Dać im dostęp do projektu/serwera testowego... nie wiem co tam jeszcze... I sami przekonają się, że to wcale nie jest takie łatwe.. przestaną się tak mądrzyć(?) i może nabiorą trochę pokory, ja osobiście zdaje sobie sprawę, że być może ciężko wszystko ustawić tak by było dobrze bo nigdy nie będzie pasowało to wszystkim. :) Sam przestałem grać bo poprostu gra mnie znudziła mówiąc szczerze, może jak będę miał więcej czasu to znów wrócę, loguję jedynie by zobaczyć co nowego dzieje się w grze i niestety widzę większe pustki niż wcześniej. Także ci, którzy uważają się za "mistrzów balansu", zakładajcie temat i deklarujcie pomoc w postawieniu serwera na nogi, skoro brakuje Wam cierpliwości weźcie sprawy w swoje ręce.. Być może zostaniecie wysłuchani i Wasze pomysły wejdą w życie, życzę powodzenia. :)
Mam projektować balans na nie swoim serwerze, chuja z tego mieć i jeszcze potem spam na PW "ej czemu nie zrobiłeś żeby moja profa było najlepsza ej". A balans i tak pewnie zostanie wypaczony przez administracje w następnym upie.
Rian jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:46.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin