Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 23-01-18, 02:19   #11
Bryndzaarron
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 169
Domyślnie

ale po co rozgraniczac to tak ze ktos robi 2h albo 1h woja po prostu 1h woj duch ele i tak haperem walisz od sily to sie ta tarcza przyda a dmg ten sam chyba nawet z lapy nie podznaczasz i full def zbalansowana giereczka

w sumie po co jakas bron wgle nie dosc ze capa zabiera to jeszcze trzeba sie wykosztowac z pustej reki najlepiej

ta edycja altaronu najlepsza postac duch-ele wojownik na walke piesciami trzymasz garde i haperem do przodu
Bryndzaarron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-01-18, 10:29   #12
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Nie wiem czy to tak aż tak op, na każdym etapie rozwoju wojownika - jeśli tak, to na pewno ma na to wpływ brak blokad skilla siły.

Moim zdaniem pomysł, by dać blokerom możliwość ekspienia solo, bez konieczności rozwijana pnami skilla 1h, jest świetny.
Ja m. in. temu 2 lata temu zrookowałem mojego rycka 1h 135 obrony wbite ręcznie, bo rozdanie 500 pn w 1h nie wniosło zbyt wiele do dmg, a przekwalifikowanie go na duala nie miało sensu, gdy od 120 zręczność rycerzem rozwijała się koszmarnie..

Gdyby wtedy było takie haper rago, miałbym teraz 200 obrony :P

W każdym razie, powinno się to delikatnie osłabić, a może inne skille delikatnie podrasować, czy przerobić mechanikę obrażeń..

Chodzi mi przede wszystkim o to, by nie wprowadzać zbyt drastycznych zmian. Haper Rago musi zostać, pytanie tylko czy i w jaki sposób je osłabić.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-01-18, 14:49   #13
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Cytat:
Napisał neilran Zobacz post
Gdyby wtedy było takie haper rago, miałbym teraz 200 obrony :P
Jest dokładnie takie samo jak 2 lata temu, po prostu cała reszta dostała nerfa, a wtedy innymi spellami się biło więcej.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-01-18, 15:33   #14
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

O kurde, to mnie teraz zatkałeś.
Nigdzie o tym wtedy nie słyszałem, ani też nie przyszło mi do głowy tego testować. Dobrze wiedzieć.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-01-18, 16:47   #15
wojtek12345
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 173
Domyślnie

Temat był wiele razy poruszany (bez skutku) nawet sam miałem okazję o tym pisać, mniejsza. Nie wiem jak teraz ale edycje temu miałem okazję grać wojem duchem ele a 2 edycje temu wojem nekro alchem powiem tak woj nekro alch to gowno jedyna sytuacja w pvp gdzie jest bardziej wytrzymały to jak to otocza wrogowie i będzie mógł wysysac z nich życie ale pewnie przy obecnej ilości graczy to nie możliwe haha. Podsumowujac duchowny exp wszędzie moze blokować bez sio nekrokanta rekinolaki/górskie/ mnichy i od 200 z setem na mrok 36% starsze smoki. Pamiętam jak się jaralem kiedyś że wbilem lvl na wysysanie Hp z mobow po czym się rozczarowalem że nie mogę wysysac z połowy potworów. Na moim kanale "Wojtek krawczyk" można obejrzeć filmiki z exp nekro alch ja od siebie mówię że subprofa chujowa.

2kk na topowym secie topowych skillach i 250 lvlu niby fajnie ale wątpię żeby ktoś tak miał nerko to sZajs może i kręci jakis exp ale No naprawdę cała gre męczyć górskie lub starsze smoki co przy obecnej edycji raczej nie możliwe.
wojtek12345 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-03-19, 12:20   #16
Medalikarz
 
Avatar Medalikarz
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 249
Domyślnie

Up.. minelo 15 miesiecy..a nekromanty ani updatu nie widu i nie slychu
__________________
"Układ który tu panuje, niedorzeczny i spaczony,
może czasem inspiruje, jednak musi być zgładzony."
Medalikarz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-03-19, 05:14   #17
sedricnoxx
 
Avatar sedricnoxx
 
Zarejestrowany: Lut 2019
Skąd: Szczecin
Postów: 8
Domyślnie

Może faktycznie dobrym "buffem" dla nekro byłoby po prostu umożliwienie mu wysysania życia z kilku expowisk i dodanie nowych expowisk dla niego w nadchodzącym patchu. Trzeba by sie tylko upewnić że na każdym przedziale levelowym ma na czym expić. Sam pomysł, że jedna profa expi wszędzie i dobrze, a druga profa expi tylko w niektórych miejscach ale w tych miejscach jest wręcz fenomenalna, to jest dobry pomysł. Gorzej, jeżeli wojo duch jest po prostu zbyt dobry na każdym expowisku. Z tego co wiem duch jest teraz tak mocny, że może lepiej go znerfić, zamiast bufować nekro?
Może mnie ktoś doinformować, czemu jest tak, że porównuje się tylko ducha do nekro?
Ktokolwiek gra np wojownikiem elementalistą alchemikiem?

@Edit
Cytat:
Up.. minelo 15 miesiecy..a nekromanty ani updatu nie widu i nie slychu
Nad Altaronem pracuje 2 ludzi, którzy mają też swoją pracę i swoje życie. Dopóki Altaron będzie tylko projektem robionym dla zabawy przez 2 osoby, wszystko zawsze będzie się ślimaczyło. Jeżeli oni razem poświęcają na Altarnona powiedzmy 70h tygodniowo, to nie można powiedzieć, że się obijają, wręcz przeciwnie, mieć pracę i dodatkowo poświęcać tyle czasu na tworzenie gry, to jest niesamowita oznaka pracowitości, wręcz godna szacunku. Problem jest taki, że dla gry komputerowej 70h robocizny tygodniowo to po prostu za mało.

Uwaga - bardzo kontrowersyjna opinia:
Wolałbym, żeby status szlachecki był 2x droższy, ale za to zatrudnionoby jakichś dodatkowych ludzi, którzy faktycznie robliby tu robotę i znacznie przyśpieszyliby rozwój gry.
Mam 25 lat i nie przejmuje sie płaceniem subskrypcji za moje mmorpg, a wolałbym cieszyć się jak najlepszym produktem. 1 kebab miesięcznie mniej by mnie nie zbawił. Większość bardzo dobrych mmorpg, w których można faktycznie utopić tysiące godzin grania (World of Warcraft, Final Fantasy XIV, Elder Scrolls Online, Black Desert Online), mają subskrypcje lub jakieś konto premium warte 30-50zł miesięcznie i do tego co jakiś czas trzeba KUPIĆ ekspansję (nie jak w Tibii czy altaronie, że update jest dostępny dla wszystkich za darmo) za kolejne 40 dolarów. Granie w Altarona kosztuje absolutnie śmieszne pieniądze i dlatego produkt jest zaledwie zalążkiem tego, czym mógłby być.

Ostatnio edytowane przez sedricnoxx ; 26-03-19 o 05:43
sedricnoxx jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-03-19, 14:42   #18
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

3 najprostsze eventy -
the floor is lava
bomberman
burning man


Zamiast głupich raidów które zostaną wybite przez 4 osoby xd.
A serwer jest stworzony pod nekro knighta 2h albo 1h, nie żadnego duala xD.
A jak jeszcze jesteś nekro ele to respy się przed Tobą kłaniają, tylko dobij do smoczego seta - potem essa, zresztą nekro alch i tak ma izi hyderki/węże wodne/górskie/rekiny
- dwa pierwsze mają znikomy dmg żywiołowy a 2 ostatnie takowego nie posiadają.

A ele alch wojowników masz chyba 2 powyżej 100 lvla.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-03-19, 17:25   #19
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

Ale z ele nekro jest wszystko w porządku, po prostu alchemik nie ma niczego ciekawego do zaoferowania xD

Bierzesz czystego szpona 160 nekro i leczysz się po 1k z wysysania

Jakby znalazł się jakiś ogarnięty gracz nekro-ele, który będzie miał cierpliwość wbić 200 lvl to będzie biegał solo po piaskowych w przeklętym secie ;)

@Kirin nerfy nigdy nie są rozwiązaniem, bo tylko odstraszają graczy

@Rahilux exp swojego blokera plox, nie próbuj tego osiągnąć borowikiem ;-;


I w sumie z wysysaniem jest też taki problem, że nie można się leczyć ze wszystkich żywych mobów - piromanta czy kapłanka albo legionista ma toksyczną krew? xD No proszę...
__________________
To do list:
x 200 lvl na abitańcach
x 400 lvl na legionistach
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-03-19, 00:19   #20
sebcio12
 
Zarejestrowany: Maj 2012
Postów: 57
Domyślnie

Balansu nie będzie w tej grze bo jest za duzy rozpierdziel z tymi profesjami. Jak dla mnie powinien byc nekro/duch i jakos by balans wygladal. Troche by sie cos znerfilo, coś by się ulepszyło i działałoby. A tak zawsze cos bedzie dominujace.
W ogole co to za sens mieć 2 profesje. Błąd od poczatku tej gry. Dlatego zamiast rozwijac gre przez 6 lat probowano zrobić balans, ktorego i tak prawie nie ma, zamiast rozwijać grę fabularnie. Niektóre układy nie maja w ogóle sensu istnienia jak zwiad ele alchem.

Reszta to powinny byc zawody. Kazdy by mogl sie ksztalcic w danym zawodzie tak jak skilowac. Bylo by to bardziej dla fun'u i zabicia czasu, ewentualnie lekkie bonusy. Jublier, krawiec, płatnerz, alchemik, zielarz, itd. Miło by było móc sobie trenować tak jak alchemika tez w innych dzidzinach. Szczerze to postac alchemika jest najciekawsze, w porównaniu z elementalista który po prostu jest.
sebcio12 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:27.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin