Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Oczekujące na wprowadzenie

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 23-04-13, 17:17  
Hotkeye
aleksy5885 aleksy5885 jest nieaktywny 23-04-13, 17:17

Mam pomysł by na każdej postaci ustawiało się hoty od nowa , ale w sensie że raz się ustawi i potem się zapisuję na tej postaci. Jak ktoś gra kilkoma profesjami na raz to po pewnym czasie zmienianie hotów zaczyna być irytujące.Więc lepiej by było ustawić raz a nie potem tracić 5 min cennego życia altarończyka .
Jak wam ten pomysł się podoba i administracji oczywiście, oraz czy dało by się coś takiego zrobić?.

 
Avatar aleksy5885
aleksy5885
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 106
Odwiedzin: 10464
Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-04-13, 23:07   #11
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Kolega Tron mnie uprzedził, za to zamieszczam poradnik co i jak by tymi dodatkowymi przyciskami w myszce operować ;)

http://www.forum.tibia.pl/showthread.php?t=223857
Walles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-04-13, 23:45   #12
Nil Loth
 
Zarejestrowany: Cze 2010
Postów: 232
Domyślnie

Ja tam bardziej bym poszukał jakiegoś programu do zmieniania "modów" na klawiaturze, każdy mod miałby inną kombinację hotkey'i. Jestem w stanie się założyć że coś takiego istnieje
Nil Loth jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-04-13, 22:42   #13
podarty
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 27
Domyślnie

Pomysl Trona nie wypalilby u mnie bo mam na kolku od myszki bind do vt/ts ;\ a nawet jesli to ciezej by bylo na raz naciskac klawisze napewno opozniloby to reakcje gracza z przyzwyczajenia do rycerza np takim magiem by sie nie nacisnelo kolka od myszki w sytuacji krytycznej i co? deska... juz lepiej po prostu ustawic hoty w 2minuty ;p
podarty jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-05-13, 11:16   #14
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

UP to już twój problem jak zbindujesz przyciski, sam tego używam i znam ludzi którzy tak grają i nikt nie ma problemów.

Cytat:
Napisał Nil Loth Zobacz post
Ja tam bardziej bym poszukał jakiegoś programu do zmieniania "modów" na klawiaturze, każdy mod miałby inną kombinację hotkey'i. Jestem w stanie się założyć że coś takiego istnieje
Wyszukałem pewien programik jednak mi to niepotrzebne więc nie testowałem, ktoś może się pobawić i napisać czy działa.

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2386903.html
Walles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-05-13, 11:26   #15
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Program nawet nieźle wygląda, ale nie pozwala na przypisanie kombinacji do danego klawisza, co sprawia, że co prawda możemy mieć hoty w innym miejscu, lecz nie możemy przykładowo przypisać dla zestawu nr 2 pod F1 kombinacji F1+shift. Niestety.
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:28.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin