Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 26-01-19, 21:25   #231
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Rahilux, rosniesz nie tylko w lvl, ale i w moich oczach.
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-01-19, 21:27   #232
wojtek12345
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 173
Domyślnie

To niezłe expy na dead otsie
wojtek12345 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-01-19, 21:28   #233
Kierka250799
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 238
Domyślnie

Hunty dla ludzi nie są za to, że któraś strona przegrała tylko obecnie jest za to, że bijesz bossy bez pewnych osób xDD Więc o czym tu mowa xD ale zmieńmy tematy, mieliśmy tu rozmawiać o sezonowym i ewentualnym przenoszeniu.
__________________
Napisał Astero
dawać tym "dzbanom" ten sezonowy niech im przeniosą postacie będzie kogo bić przynajmniej -Ugi 2k19
Kierka250799 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-01-19, 21:30   #234
makmej
 
Avatar makmej
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Koszalin
Postów: 484
Domyślnie

Zostawmy już tą kwestię że gracze z sezonowego serwera będą chcieli zdymać rpgowców. Wg mnie to żaden argument, a powinniśmy popatrzeć na tą sytuację szerzej. Na serwerze sezonowym powinien być exp stage na powiedzmy 150 poziomie z expem x1, żeby za dużo h lvlowców się nie wyexpiło i tyle. Postacie powinny być przeniesione z expem i skillami na serwer community, ale bez depo. Jedynie postać z eq, bez plecaka. Wtedy nikt nie będzie mieć pretensji że ktoś zdobył miliony talarów na spvp. Pamiętajmy że z bossów leci dużo bullshitów (Kruki, halne itp). Na ostatnim sezonowym było jedynie kilka pełnych zestawów, więc większość graczy przejdzie na serwer z bitewnym lub złotym setem. Poza tym można ograniczyć częstość pojawiania się bossów o 50%.
__________________
22:26 Pawel: Albo tak: ‡ Jestem drwalem i jestem SPOKO! ‡
makmej jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-01-19, 21:49   #235
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kierka250799 Zobacz post
@Konradek
To samo nie jest powiedziane, że Ty nie kupiłeś expa od Artezona, ba, złamałem regulamin, mówię. Jak dla mnie mogę dostać delete Darmitsana, ale w takim razie będę się domagał kary dla pozostałej reszty osób, która handlowała za rl hajs :)

Poza tym, widzę nieźle masz tam w wojsku jak Ci głowę wsadzają do kibla :/ Chyba razem z Adasiem za dużo cpacie :D
Jest powiedziane. Bajki, ktore są tworzone na mój temat na waszych tsach nie maja nic wspólnego z rzeczywistością. Artezon stracił więcej pixeli niż ja mam teraz i nie zamierzal wracać, powiedział, że i tak usunie chara, pytanie czy ma go usunąć z expem czy bez. Wiem, że coś takiego jak czysta, ludzka bezinteresowność jest czymś nie normalnym w waszym świecie i nigdy w to nie uwierzycie, bo mierzycie ludzi swoją miarą. Od kilku postów przewija się temat delektowania, przypadek? Tyle osób ma dostęp do mojego majątku, że nawet jak mnie zdeletuja to się wyexpie szybciej niż wy. Z każdym postem coraz dramatycznie szukacie sposobu, żeby mi dopiec. Już mnie to nie denerwuje. Teraz mnie śmieszy.

Cytat:
Napisał makmej Zobacz post
Zostawmy już tą kwestię że gracze z sezonowego serwera będą chcieli zdymać rpgowców. Wg mnie to żaden argument, a powinniśmy popatrzeć na tą sytuację szerzej. Na serwerze sezonowym powinien być exp stage na powiedzmy 150 poziomie z expem x1, żeby za dużo h lvlowców się nie wyexpiło i tyle. Postacie powinny być przeniesione z expem i skillami na serwer community, ale bez depo. Jedynie postać z eq, bez plecaka. Wtedy nikt nie będzie mieć pretensji że ktoś zdobył miliony talarów na spvp. Pamiętajmy że z bossów leci dużo bullshitów (Kruki, halne itp). Na ostatnim sezonowym było jedynie kilka pełnych zestawów, więc większość graczy przejdzie na serwer z bitewnym lub złotym setem. Poza tym można ograniczyć częstość pojawiania się bossów o 50%.
Administracja zrobi co uważa, ale to są dwa światy, które do siebie nie pasują. Tu już chodzi o zasady, że wystarczy płakać na forum zeby wszystko dostac? Bo chcą zrobić wojenke tam, potem wojenke tu. Ich święte prawo robić wojenki, ale najpierw niech mi piórka pobierają. A nie wejście ubranych, wyexpionych i wyskiloeanych postaci, gotowych się wyszaleć i skończyć grę po miesiącu.

Jeśli celem jest wojenka, niech się odrazu biją na cpvp. Nawet im warmoda akceptuje. Poco odpalać nowy serwer.
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-01-19, 05:25   #236
Medalikarz
 
Avatar Medalikarz
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 249
Domyślnie

Ja nie o lvl sie martwię w przypadku przenoszenia, choć i tu widzę możliwość przelewów expa przez warmode. Najwieksza bolaczka beda dla mnie skille oraz pny, czy czesc misji. Uwazam ze nad tym powinna sie toczyc dyskusja, a nie o te wasze pelne nienawisci komentarze i podchody by sie wzajemnie ubijać na serv....
__________________
"Układ który tu panuje, niedorzeczny i spaczony,
może czasem inspiruje, jednak musi być zgładzony."
Medalikarz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-01-19, 11:40   #237
ciaparek
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 86
Domyślnie

Cytat:
Napisał makmej Zobacz post
Postacie powinny być przeniesione z expem i skillami na serwer community, ale bez depo. Jedynie postać z eq, bez plecaka.
W takim razie oddawać mi skille :)
ciaparek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-01-19, 13:08   #238
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie

Cytat:
Napisał Medalikarz Zobacz post
Ja nie o lvl sie martwię w przypadku przenoszenia, choć i tu widzę możliwość przelewów expa przez warmode. Najwieksza bolaczka beda dla mnie skille oraz pny, czy czesc misji. Uwazam ze nad tym powinna sie toczyc dyskusja, a nie o te wasze pelne nienawisci komentarze i podchody by sie wzajemnie ubijać na serv....
Skile - zostają takie same 1:1
Misje - przepisać ukończone

Cytat:
Napisał ciaparek Zobacz post
W takim razie oddawać mi skille :)
Prawo nie działa wstecz :)
__________________
Lorem ipsum voluptatis optimis
amicorum ludere simul Augusti
mario jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-01-19, 13:26   #239
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Up, jakie mądre powiedzenie znasz. Dam ci jeszcze jedno odnoście karania warmodow: Nullum crimen sine lege. Nie ma przestępstwa bez ustawy.
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-01-19, 13:43   #240
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie

Cytat:
Napisał hejhop Zobacz post
Up, jakie mądre powiedzenie znasz. Dam ci jeszcze jedno odnoście karania warmodow: Nullum crimen sine lege. Nie ma przestępstwa bez ustawy.
A znasz takie powiedzenie jak umowa słowna ? Chyba niestety nie znasz.. A taką umową miedzy administracją a graczami było przerzucenie na cpvp ludzi na tamtych zasadach na które się chcąc nie chcąc wszyscy zgodzili.
__________________
Lorem ipsum voluptatis optimis
amicorum ludere simul Augusti
mario jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:13.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin