Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 12-01-17, 15:49   #21
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Przeklejam posta bo zaraz zniknie w spamie tych prawilnych chłopców którzy siedzą na ts i w jednym teamie ze złodziejami\konfidentami.

Cytat:
Przed sekundą testowane wszelakimi możliwymi sposobami z graczem Rihara ora Młody Pieróg

Woj Nekro 115 poziom
Tawis od 88 do 100
IHy od 225 do 257

Tawis + sandacz + pot od 112 do 143
IHy + sandacz + pot od 246 do 298

Woj Duchowny 73 poziom
Hape Tawis po 290
Hape Tawis + sandacz + pot po 400

Wnioski, Rihara dzięki rybce i potce na mlvl leczy się uwaga aż 5% lepiej a Młody Pieróg z 30% więcej.


Jeszcze jakieś uwagi jaki to balans jest kosmicznie kozacki?

Propozycję

wszystkie 3 punkty jak w poprzednim moim poście.

4. skoro nekro taki dmg dealer a duchowny teaki healer to apeluje o drastyczne obniżenie dmg dla duchownych, obecnie jest identyczne co nekro.

PS. głęboko .. mam wyssanie życia które zabiera 160 many, działa chwile i leczy tyle co nic jak bijemy w pojedyńczego mobka.

Test wykonany minutę temu..
Bijąc górskiego trolla, Tawis po 60 + heal po 20 z wyssania życia. no to rzeczywiście jestem OP z tym wyssaniem lecząc się po 80
Walles jest nieaktywny  
Stare 12-01-17, 16:13   #22
Mastach
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 193
Domyślnie

Jest jak powinno być, wystarczy ? Argument: Nie potrafisz grać.

Do zamkniecia
Mastach jest nieaktywny  
Stare 12-01-17, 16:21   #23
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mastach Zobacz post
Jest jak powinno być, wystarczy ? Argument: Nie potrafisz grać.

Do zamkniecia
W takim razie Rihara, Respin którzy są w topce również nie potrafią mimo że są w topce? nie założyli tematów o tym właśnie dlatego że wolą uniknąć walki z wiatrakami czyli z wami jebanymi hejterami (tak pytałem o to więc sobie tego nie wymyśliłem).

MOD prośba o wywalenie do śmietnika tych ogarniaczy altarońskich wraz z ich postami.

TOPIC#
1- dodać czar dla nekro lepszy od tawisa lecz gorszy od hape tawisa
2- jeżeli sugerujemy się tym że nekro to dmg a duchowny to leczenie to z miejsca trzeba obniżyć i to sporo dmg duchownych.
3- usunąć blokade na magiczny poziom dzięki czemu nekro będzie się tawisować po 100+
4- dlaczego w top100 prawie każdy gracz to duchowny? przecież balans jest idealny.
5- zmniejszyć pobór many za wyssanie życia z 160 na 100.


Chcę by wojem nekro grało się równie przyjemnie co innymi postaciami, uczepiliście się tego 80 poziomu, co nie zmienia faktu że do 80 woj nekro jest najgorszy i najcięższy do wyexpienia, co od razu powoduje że balans jest słaby a nie jak ktoś napisał idealny.
Walles jest nieaktywny  
Stare 12-01-17, 16:34   #24
leavemealone!
 
Avatar leavemealone!
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 184
Domyślnie

Cytat:
Napisał Walles Zobacz post
W takim razie Rihara, Respin którzy są w topce również nie potrafią mimo że są w topce? nie założyli tematów o tym właśnie dlatego że wolą uniknąć walki z wiatrakami czyli z wami jebanymi hejterami (tak pytałem o to więc sobie tego nie wymyśliłem).

MOD prośba o wywalenie do śmietnika tych ogarniaczy altarońskich wraz z ich postami.

TOPIC#
1- dodać czar dla nekro lepszy od tawisa lecz gorszy od hape tawisa
2- jeżeli sugerujemy się tym że nekro to dmg a duchowny to leczenie to z miejsca trzeba obniżyć i to sporo dmg duchownych.
3- usunąć blokade na magiczny poziom dzięki czemu nekro będzie się tawisować po 100+
4- dlaczego w top100 prawie każdy gracz to duchowny? przecież balans jest idealny.
5- zmniejszyć pobór many za wyssanie życia z 160 na 100.


Chcę by wojem nekro grało się równie przyjemnie co innymi postaciami, uczepiliście się tego 80 poziomu, co nie zmienia faktu że do 80 woj nekro jest najgorszy i najcięższy do wyexpienia, co od razu powoduje że balans jest słaby a nie jak ktoś napisał idealny.

To ze są w topce, oznacza, że potrafią grać.
To że płaczesz na forum, oznacza , że nie potrafisz.
__________________
All of old. Nothing else ever. Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
leavemealone! jest nieaktywny  
Stare 12-01-17, 16:38   #25
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

MOD prośba o wywalenie do śmietnika tych ogarniaczy Altarońskich wraz z ich postami.

TOPIC#
1- dodać czar dla nekro lepszy od tawisa lecz gorszy od hape tawisa
2- jeżeli sugerujemy się tym że nekro to dmg a duchowny to leczenie to z miejsca trzeba obniżyć i to sporo dmg duchownych.
3- usunąć blokade na magiczny poziom dzięki czemu nekro będzie się tawisować po 100+
4- dlaczego w top100 prawie każdy gracz to duchowny? przecież balans jest idealny.
5- zmniejszyć pobór many za wyssanie życia z 160 na 100.
Walles jest nieaktywny  
Stare 12-01-17, 18:36   #26
Noratl
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 144
Domyślnie

wysysanie nekromanty jest naprawde op, ale musisz umieć się nim posługiwać, wiem bo miałem wojownika 2h nekro, dopóki nie ogarnąłem jak się tego używa też myślałem że jest do dupy. Ja nie płaczę że palek nekro alch jest do dupy, poprostu wiem że to nie moja klasa i popełniłem błąd że ją wybrałem.
Noratl jest nieaktywny  
Stare 12-01-17, 18:39   #27
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Ciągle te mysmenie, pokaż mi chociaż jednego wojownika duchownego alchemika, który expi na mysmeniach. Nie ma takowego. Expią tam ludzie bo są elementalistami i biją dużo z ognia. Pisałem już, że w neumarłe niektóre bili za dużo duch-alch bo miały po 20-25% wrażliwości na światło. Także dalej porównujesz nie to co trzeba.

1. Czaru nie dodam bo nekromanta nie jest od leczenia.
2. Napisałem wyżej - piszesz w kontekście mysmeni o elementaliście, nie duchownym, a podatności mobów ulegną zmianie do max 15%.
3. Wtedy to bardziej wpłynie na woja ducha, a nie nekromante, na low/mid lvl duvhowny będzie unkillable.
4. Może dlatego, że lubią takimi postaciami grać? Weź inna setkę ludzi to proporcje będą inne.
5. Czar trwa 15 sekund, w tym czasie przywracasz sobie biciem mobów więcej życia niż hape tawisem, który jest instant.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 12-01-17, 18:55   #28
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

W punkcie drugim podatności ulegną zmianie do max 15% z 10%? czyli będziemy mocniej bić czy przeciwnie.
Walles jest nieaktywny  
Stare 12-01-17, 19:02   #29
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Cytat:
Napisał Walles Zobacz post
W punkcie drugim podatności ulegną zmianie do max 15% z 10%? czyli będziemy mocniej bić czy przeciwnie.
W przypadku nekromanty więcej, w przypadku ele/duch w niektórych przypadkach mniej. Jak prześledzisz changeloga to były zmniejszane na poprzedniej edycji podatności górskich, rekinów, starszych czerwonych, itp. itd. dlatego na takich mobach się biło mniej niż duchowny w nieumarłe, któremu znowuż te podatności były na poprzedniej edycji podnoszone żeby tak nie odstawał. Wszystko macie na test serwerze.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 12-01-17, 19:10   #30
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

@Merv
Brzmi dobrze zobaczymy jak wyjdzie w praniu

Cytat:
Napisał Noratl Zobacz post
wysysanie nekromanty jest naprawde op, ale musisz umieć się nim posługiwać, wiem bo miałem wojownika 2h nekro, dopóki nie ogarnąłem jak się tego używa też myślałem że jest do dupy. Ja nie płaczę że palek nekro alch jest do dupy, poprostu wiem że to nie moja klasa i popełniłem błąd że ją wybrałem.
Wiem co gdzie i jak, też na poprzedniej edycji kręciłem samemu 500k/h na 60 poziomie, tu bardziej chodzi o to że teraz przez te wszystkie blokady, nekromanta ma 10x bardziej przejebane niż na poprzedniej edycji.


TOPIC#
Merv tradycyjnie krótko i na temat więc temat wyczerpany :)
oby było dobrze.
Walles jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin