Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Multimedia

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 29-03-21, 14:24   #1
Sepethro
 
Avatar Sepethro
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Skąd: Warszawa
Postów: 60
Wyślij wiadomość poprzez Skype? do Sepethro
Domyślnie Ja, inkwizytor sługa boży

Witajcie,

jestem Maximus aurelius corvinus, razem z moim towarzyszem
Oromisem prowadzimy krucjatę przeciwko wszelkiemu plugastwu żerującemu na strachu mieszkańców Neolith - jako bracia klasztoru duchownych zostaliśmy na pewien czas wcieleni do Armii namiestnika


a oto nasza kronika:

28 dzień po odpuszczeniu śniegów..
daty nie znamy, bo kalendarza nie mamy, miesiąc na niebie, a rok w księgach zapisany

Był wieczór, w powietrzu dało sie wyczuć jeszcze nutke słodkawego zimowego powietrza docierającego do naszych nozdrzy, w oddali żarzyły się ogniska rozpalone nocą przez oddziały nieprzyjaciela - postanowiliśmy zrobić przerwe w wędrówce na przeorganizowanie zapasów i opatrzenie ran by następnego dnia ruszyć na twierdze



Wkroczyliśmy do obozu, trup ścielił się gęsto a zasychająca krew na moim pancerzu zaczynała godzić w jego mobilność, mimo prób przedarcia sie po cichu - niedługo po naszym przybyciu został ogłoszony alarm do mobilizacji, wróg nadchodził z każdej strony.



W przelocie między jednym cięciem a drugim pochwyciłem wzrokiem zejście prowadzące do podziemi - tam znajdował się nasz cel, Oromis podłożył ładunki prochu alchemicznego gdy ja radziłem sobie z kolejnymi to falami przeciwnika, do boju staneły również bestie spuszczone ze swoich klatek i wygłodzone, jedna z nich pałała taką wściekłością że rozpłatała swojego tresera nim rzuciła się na nas...




...Wśród wojennego gwaru podniósł się stłumiony huk dochodzący z podziemi... po którym część obozu pochłoneła dość pokaźna rozpadlina...


.
.
__________________
Czas znika, mija przeszłość, wiek niezwrotnie bieży,
A występków szkaradność lub cnoty przykłady,
Te obrzydłe, te święte zostawują ślady.

Ostatnio edytowane przez Sepethro ; 29-03-21 o 15:02
Sepethro jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-03-21, 22:51   #2
Sepethro
 
Avatar Sepethro
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Skąd: Warszawa
Postów: 60
Wyślij wiadomość poprzez Skype? do Sepethro
Domyślnie

dzień 29 po ostatnich śniegach...

...mijał kolejny dzień walk na froncie, w południe słońce parzyło przez zbroje a odciski na dłoniach od ciągłego machania mieczem dawały się we znaki. kolejne fale przeciwników padały pod naporem magii i miecza powodując powolne zmęczenie... chmury się zbierają... będzie deszcz.



Po powrocie do miasta nieopodal ulicy kościelnej pewna kobieta zapytała mnie o pomoc w odnalezieniu swojego syna, gdy zajrzałem do piwnicy odnalazłem dziennik jej syna - nie mogłem jednak złamać staruszce serca powiadamiając ją o swoim znalezisku.



Rozpocząłem swoje dochodzenie które zaprowadziło mnie między obszar moczar wielkiej rzeki a akwenów południa... skala przedsięwzięcia sekty na której tropie się znajdowałem przekroczyła moje najśmielsze oczekiwania.






śledztwo zakończyło się powodzeniem, ale nie zamierzam chwalić się tym co tamtego dnia wydarzyło się w tych podziemiach...

Po sukcesach które odnieśliśmy do tej pory, Zakon przydzielił mi jednego ze swoich najbardziej zaufanych ludzi by powiększyć naszą drużyne, dając nam tym samym dużą autonomie... jednocześnie na stałe opuściłem zakon na rzecz misji poza miastem. Razem z naszym nowym towarzyszem postanowiliśmy zbadać sprawe wzmożonej aktywności nieumarłych na zachód od Raindaru.



__________________
Czas znika, mija przeszłość, wiek niezwrotnie bieży,
A występków szkaradność lub cnoty przykłady,
Te obrzydłe, te święte zostawują ślady.

Ostatnio edytowane przez Sepethro ; 30-03-21 o 06:22
Sepethro jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-03-21, 14:13   #3
1906
 
Zarejestrowany: Maj 2012
Postów: 41
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do 1906
Domyślnie

no i wreszcie jakiś ruch. czekam na kolejne części.
1906 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-03-21, 14:09   #4
Sepethro
 
Avatar Sepethro
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Skąd: Warszawa
Postów: 60
Wyślij wiadomość poprzez Skype? do Sepethro
Domyślnie

Dzień kolejny, postanowiłem wyruszyć na samotną wędrówke...










__________________
Czas znika, mija przeszłość, wiek niezwrotnie bieży,
A występków szkaradność lub cnoty przykłady,
Te obrzydłe, te święte zostawują ślady.
Sepethro jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:13.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin