Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2019-12-05 15:11] W dniu 6 grudnia (tj. jutro) serwer gry będzie niedostępny od porannego zapisu aż do około godziny 12:00 w celu aktualizacji systemu i konserwacji serwera.

Komunikaty

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 01-02-19, 09:41   #281
sebastianix

Domyślnie

Caly temat: pastwienie nad zdechlym psem 😂
Stare 01-02-19, 13:07   #282
Windykator

Domyślnie

a ja proponuję wprowadzić regulamin i sposób bycia serverów z EVE online.
Tylu graczy, nikt nie placze, ze administracja faworyzuje graczy o silnej ręce.
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-02-19, 13:23   #283
Bas

Domyślnie

Non pvp to Selbo wymyslil nad przeniesieniem a nie gracze i nikt tu nie miał do gadania w tej sprawie bo nikt nie wiedzial nawet ze tak zrobia tak samo z czasem z non pvp aby na cpvp przenoszenie kont bedzie tez nikt nie wiedzial.
Bas jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-02-19, 15:35   #284
Ememems

Domyślnie

Cytat:
Napisał Bas Zobacz post
Non pvp to Selbo wymyslil nad przeniesieniem a nie gracze i nikt tu nie miał do gadania w tej sprawie bo nikt nie wiedzial nawet ze tak zrobia tak samo z czasem z non pvp aby na cpvp przenoszenie kont bedzie tez nikt nie wiedzial.
Masz rację, źle napisałam, gracze faktycznie w tym przypadku mieli mało do powiedzenia. Wyniki ankiety też były takie, a nie inne, bo gracze nie do końca wiedzieli jak to będzie wyglądać, po prostu większość została wprowadzona w błąd. Szkoda, że wizja tej gry nie została jasno określona na początku, bo wtedy wiele osób uniknęłoby rozczarowania. Wygląda to tak jakby wizja zmieniała się z każdą zmianą władzy, co nie działa korzystnie. Dobrze by było określić jakieś reguły tej gry, jakiś kierunek, w którym ta gra ma podążać, bo jak na razie nie wiadomo w jakim kierunku to wszystko zmierza. I tak podziwiam Catthona i Pregusię za to, że mimo fali hejtu nie zrezygnowali całkiem z tworzenia i wspierania tej gry. Jak dla mnie zasady powinny być proste - jeśli administracja daje coś graczom, to nie powinna im tego później odbierać i usuwać, a jeśli był to wynik błędu to błąd należy naprawić. W trosce o czas osób, które to czytają napiszę w wielkim skrócie, że według mnie: nerfienie nie jest dobre, zmienianie mechanik nie jest dobre, usuwanie istniejących elementów nie jest dobre, gra powinna być rozszerzana o nowe elementy.
Stare 01-02-19, 15:59   #285
krok

Domyślnie

Tak powinno być ^ +1
krok jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-02-19, 02:56   #286
hejhop

Domyślnie

Bas szuja i reszta exoreniusow
Wy co chwilę macie wizję leczenia serwerów. Resety, nowe serwery, nowe starty. Wasze pomysły nie działają, bo wszystkie wasze pomysły już były przerabiane, a altaron jak nie żył tak nie żyje i od walkowania resetow w nieskończoność nie ożyje.
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-02-19, 07:58   #287
mutek99

Domyślnie

Cytat:
Napisał hejhop Zobacz post
Bas szuja i reszta exoreniusow
Wy co chwilę macie wizję leczenia serwerów. Resety, nowe serwery, nowe starty. Wasze pomysły nie działają, bo wszystkie wasze pomysły już były przerabiane, a altaron jak nie żył tak nie żyje i od walkowania resetow w nieskończoność nie ożyje.
Kpi z ciebie jakies 80% społecznosci altaronakiej. Troche godnosci czlowieka bys zachowal i utkał już rurę
mutek99 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-02-19, 11:52   #288
Maru123

Domyślnie

Twoja wizja 5 osób na 200 levelach wyexpionych w warmodzie + kilku skillujacych nobkow przed do jest lepsza ? Średnia graczy na twoim servie to 12 osób w szczycie gracze online dochodzą do zwrotnej liczby 20+... skończ się kompromitować.
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-02-19, 12:15   #289
Rahilux

Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Dobra już weźcie sklejcie się wargrajki od siedmiu boleści bo nic innego nie potraficie napisać. Średnią 20 graczy to macie o 23, więc pozdrawiam jak jeszcze niedawno było coś koło 40, ale tak kurwa cpvp niegrywalne.

Npvp to powinna być zakazana fraza i perma ban z miejsca, sam wytradeowałem all itemy z cpvp na npvp wraz z tym jedynym szalikiem na otsie a wróciłem do niczego a macie w galerii htg to co robię.

Naprawdę kurwa, to powinno być zapisane na jakiejś kamiennej tablicy ala dekalog:
"War grajki chcą przenieść postać z ez serwerka by zrobić dominando na otsie bo nie potrafią się wyexpić jak każdy newbie teraz".

Coś jak drama z sapkowskim, oddajcie moje 60 milionów, Konrad daj mi 25 milionów...
Pis joł.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-02-19, 12:18   #290
Ememems

Domyślnie

Tak, otworzenie stałego serwera, gdzie będzie możliwe nawalanie wszystkiego co się rusza to bardzo dobry pomysł. Myślę, że jak im się znudzi to można taki serwer nawet na ich prośbę zresetować. Oczywiście bez transferów na cpvp. Trzeba to wprowadzić jak najszybciej zanim ktoś wpadnie na jakiś dziwny pomysł, żeby zresetować cpvp.

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania