Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 07-05-11, 12:38   #21
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Na podstawie komentarzy 'zły nick', 'be nick', 'niepoprawny nick', 'botowanie jest zabronione', 'uporczywe przeklinanie pomimo ostrzeżeń' stwierdziłeś, że jestem dziecinna? Niezły z ciebie psycholog.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-05-11, 12:49   #22
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Cytat:
Napisał Van Taron Zobacz post
Zwariowany Alkoholiku, pisałem do Prakta i Bartg o Range Moderatora na forum. Pojawia się straszny śmietnik, lecz nikt mi nie odpisuje...

A co do Doradcy czy też MG, to nie wiem. Na razie poznaje grę, i tak jest dobrze.
Słuchaj, moderatorem nie zostaję się od tak. Trzeba na to zasłużyć. A szanse na zostanie Mistrzem Gry są prawie zerowe, więc nie próbuj. Więc pisząc do MG, z pytaniem "Czy mogę być moderatorem, jestem super", nic nie wskórasz. Osobiście bym Cię zaszufladkował do rangi "Anti-Moderatorzy", bo natrętni ludzie nie są fajni. I powtarzam jeszcze raz - trzeba na to zasłużyć. Pisz mądre i pomocne posty, pomagaj ludziom jak się tylko da, a może ktoś z administracji Cię zauważy, i awansuje. A potem to tylko trzeba się wspinać po szczeblach łańcucha pokarmowego ;)
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-05-11, 13:05   #23
Van Taron
 
Avatar Van Taron
 
Zarejestrowany: Sie 2010
Skąd: Piekło
Postów: 77
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Van Taron
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zwariowany Alkoholik Zobacz post
Słuchaj, moderatorem nie zostaję się od tak. Trzeba na to zasłużyć. A szanse na zostanie Mistrzem Gry są prawie zerowe, więc nie próbuj. Więc pisząc do MG, z pytaniem "Czy mogę być moderatorem, jestem super", nic nie wskórasz. Osobiście bym Cię zaszufladkował do rangi "Anti-Moderatorzy", bo natrętni ludzie nie są fajni. I powtarzam jeszcze raz - trzeba na to zasłużyć. Pisz mądre i pomocne posty, pomagaj ludziom jak się tylko da, a może ktoś z administracji Cię zauważy, i awansuje. A potem to tylko trzeba się wspinać po szczeblach łańcucha pokarmowego ;)
Moderator nie ma pomagać tylko pilnować porządku. Może jestem za surowy ale cóż.

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Na podstawie komentarzy 'zły nick', 'be nick', 'niepoprawny nick', 'botowanie jest zabronione', 'uporczywe przeklinanie pomimo ostrzeżeń' stwierdziłeś, że jestem dziecinna? Niezły z ciebie psycholog.
Nie jestem psychologiem, gdzie masz takie moje wypowiedzi. Mówię tu o Informacji dla gracza, jest przydatna. A takowych nie widziałem od Ciebie, może się myliłem? Jeśli tak, to przepraszam za spinke ;)
Van Taron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-05-11, 13:45   #24
Kosiek
 
Avatar Kosiek
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 75
Domyślnie

Ja się w sporej części zgadzam z Van Taronem. Mam wrażenie, że Slythia nie daje sobie rady na forum, oraz w grze. Uważam, że brakuje jej profesjonalizmu, w porównaniu z Bimem czy Travem, Praktem. Dobrym przykładem są uzasadnienia banów / ostrzeżeń, choć to bardziej czepianie się. Głupie szczegóły. Ale one o czymś świadczą.
@Slythia: Odpowiadanie na kanale pomocy to nie wszystko. Liczy się też wiedza o grze, o jej mechanice.
Ustosunkuję się jeszcze krótko do kwestii banów: Team mógłby załatwić problem "screen to nie dowód". Wystarczyłoby narzędzie do nagrywania filmików .cam, przesyłanych administracji. Tylko do tego trzeba wiedzieć jaka to wersja klienta...

Edit: możecie dużo, ale po prostu nie chcecie...
Kosiek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-05-11, 13:58   #25
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Dobrze. Możesz sobie ściągnąć cama - wersję klienta sam znajdziesz, wystarczy poszukać, i nagrywać. Kwestia - co? Blokowanie - legalne. Odnośnie przeklinania i obrażania także zmieniliśmy regulamin. Co więc chcesz nagrywać?

Uzasadnianie banów/warnów to, jak sam stwierdziłeś - czepianie się. Powód jest podany za każdym razem, moja wypowiedź to jedynie komentarz do tego. Lecz skoro tak bardzo tego chcecie to mogę pisać 'złamanie xx pkt regulaminu'. Żaden problem. Myślałam, że 'zły nick' jest jaśniejszy od 'złamanie punktu 2a', lecz wasz wybór.

Dlaczego nie daję rady w grze? Jedynym powodem, o którym wiem jest to, że zwykle po prostu mam za dużo rozmów/zgłoszeń/pytań, lecz mojej winy w tym brak. Jeśli jednak chodzi o coś innego - napisz, a zapewne się poprawię.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:19.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin