Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 24-05-13, 22:02   #21
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Nie chodzi tu o SMS shopy, pacc scrolle itp. nie chcę tu wprowadzać talarów za SMSy, itemów i temu podobnych rzeczy. Chodzi bardziej o to, aby to, co już mamy, czyli status szlachecki, przenieść jakoś do fabuły, a przy okazji pozwolić graczom na zawieranie przyjemniejszych i uczciwych transakcji. Nie chodzi tu o pacc runki, a o fabularną rzecz, która wpasuje się w klimat przy odrobinie chęci.
Administracja musi zwrócić na to uwagę, bo obecnie w ten sposób i przy takich transakcjach TRZEBA łamać regulamin, aby kupić od kogoś pacc, co się kłóci na swój sposób. A że rozwiązanie tego jest dość proste i przy tym korzystne dla graczy, to niby źle ?

Nie będę się wdawać w polemiki z paroma osobami, które nie potrafią nawet uargumentować czemu są przeciwko temu. Nie wnikam czy sami lubią ciąć wałki na SS, czy może jakieś złe wspomnienia, zazdrość, cholera wie. Jak ktoś jasno napisze czemu nie pasuje pomysł, to postaram się rozwiać wątpliwości.
Wicked jest nieaktywny  
Stare 24-05-13, 22:15   #22
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

mi jak najbardziej pasuje. czemu? otóż dlatego że to jest nawet ciekawy pomysł z tą fabułą, potem jeszcze w 100% bezpiecznie a do tego każdy będzie w końcu zadowolony.
pomijając trolli i hajteróf co to mófią że jest na tibii a tu nie ma być takiego czeguś jak "pacc skroll"
pozdrawiam.

P.S. : kael na ile chciałeś ten SS 30 dni styknie? :D
Arkon jest nieaktywny  
Stare 25-05-13, 11:55   #23
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał Walles Zobacz post
Ostatnia wiadomość do twojej osoby, lecz się psychiatrycznie



stan mojej vip list na godzine 21:46 podkreślę że mam w niej tylko ludzi z mojego klanu i to nie wszystkich bo większość to rywale z exorit i brakowało miejsca. Nie pisz więcej farmazonów bo pusty to chyba masz łeb.

Overdose - 21 aktywnych
Enigma - 34 aktywnych
Traktat - 13 aktywnych

przykład losowo wybranych klanów i aktywnie grających graczy, to i tak malutko do tego co jest w rzeczywistości. Żegnam cię.
Losowo wybranych trzech największych klanów ;)
Ale historia.
Catthon jest nieaktywny  
Stare 25-05-13, 18:43   #24
paaaprikos96
 
Avatar paaaprikos96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 637
Domyślnie

Jestem jak najbardziej za.
paaaprikos96 jest nieaktywny  
Stare 26-07-13, 12:49   #25
Xarxes
 
Avatar Xarxes
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 20
Domyślnie

No fajnie. gdyby gracz mógł kupic za sms unikalny kod ktory mógłby wymienic na zwój na ss i sprzedać na trade za talary. jak i również zwoj za same talary. A może kiedyś wprowadzono by walutę ktora by umożliwiła graczom realny zarobek. Spotkałem się z tym i myślę ze po odpowiednim przeliczniku to może być dochodowedla obu stron. Wiadomo ze gra zarobi wiecej ale jak miło by było gdyby dało się coś zarobić .
Xarxes jest nieaktywny  
Stare 26-07-13, 13:08   #26
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

Również popieram pomysł. Dla gracza powyżej 55lvl, gdzie gra bez SS nie ma sensu, jego kupno stanowi dość spory problem. Jeśli ktoś nie ma zaufanej osoby, która regularnie sprzedaje mu SS (pozdrawiam Darko :p) a chce grać bez wydawania realnej gotówki jest w ciemnej du...

Wkręcić coś takiego w fabułę nie powinno stanowić problemu. Również można by stworzyć misję "zapoznawczą" z systemem wymiany "listu" na SS. Nagroda oczywiście darmowy SS na 1-3dni. Na pewno zachęciłoby to wielu nowych graczy do dalszego kupowania SS.
siwyus jest nieaktywny  
Stare 26-07-13, 13:57   #27
cinkiwonsz
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Skąd: Óć
Postów: 545
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do cinkiwonsz
Domyślnie

Krótkie streszczenie historii identycznych propozycji:
Nie wprowadzimy, nie wprowadzimy, nie wprowadzimy, nie wprowadzimy, oczekujące na wprowadzenie.
Także, drodzy gracze, gdy ktoś Wam mówi, że identyczna propozycja już była, to jeszcze nic nie znaczy. (W czasach, gdy siekiery służyły tylko do rąbania drzewa, było o zwojach właśnie, piśmie do okazania NPCowi, nie o "pacc runkach".
__________________
Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Tym tępym jesteś Ty...
cinkiwonsz jest nieaktywny  
Stare 27-07-13, 15:00   #28
borcio88
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 3
Domyślnie

co do ptk. 2 to nie trzeba niczego podawać poza wygenerowanym linkiem na platnosci.pl
borcio88 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:09.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin