Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 18-04-13, 13:48   #21
Narwashi
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 35
Domyślnie

Cytat:
Napisał Afganiec Zobacz post
Pomysl dobry , a Wy brudasy w dupie byliscie i gowno widzieliscie

Signed , wprowadzac , HiPoKryTy zasrane , w cudzym oku drzazge zobacza ,a w swoim belki nie widza...
Dokładnie, jak jest profesja wyraźnie słabsza od innych ale gra nią dużo ludzi to jest wielki krzyk na forum i wszyscy są za tym, żeby jakoś ją poprawić. Ale nikt nie chce zająć się magiem alchemikiem bo: "eee jakoś niewidziałem, żeby wielu magów alchemików się skarżyło, więc pewnie nie ma problemu". Hipokryci.

Cytat:
Napisał tomakeo Zobacz post
No jak ktoś nie chce czytać poradników i później płakać, no to cóż, nie moja brocha.
Według ciebie to, że gdzieś na forum małym druczkiem ktoś napisał żeby nie wybierać maga alchemika, jest wystarczającym powodem by nie robić nic by jakoś poprawić tą najgorszą profesję i określać płaczkiem każdego kto chce coś zmienić?

Ostatnio edytowane przez Narwashi ; 18-04-13 o 13:55
Narwashi jest nieaktywny  
Stare 18-04-13, 14:53   #22
corkarypto
 
Avatar corkarypto
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 177
Domyślnie

Mi tam zawsze alchemicy w rożnych grach RPG kojarzyli się bardziej z magami (starsi ludzie którzy zgłębiają wiedzę z rożnych ksiąg) niż biegającymi karkami z dwuręcznym toporem. Jednakże w altaronie wygląda to zupełnie na odwrót, biegający karku po 2 godzinach machania toporem odaje się studiowaniu ksiąg w pobliskiej bibliotece i warzeniu mikstur.

Nie rozumiem dlaczego tak bardzo upieracie się przy tym ze jedynym słusznym wyborem w magu MUSI być elementalista, może czas to zmienić
corkarypto jest nieaktywny  
Stare 18-04-13, 22:23   #23
Zenon von Wons
 
Avatar Zenon von Wons
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Wezmę piwo?
Postów: 596
Domyślnie

Cytat:
Napisał Narwashi Zobacz post
Hmm zanim będziesz się skarżyć porównaj sobie liczbę magów alchemików i wojowników alchemików. Zwiad alchemik może i nic nie ma, ale tak samo jest ze zwiadem elementalistą który też nic nie ma, dlatego nie ma różnicy w tym przypadku.

Może liczba małej ilości magów alchemików nie zależy od ich słabości tylko o mocy innych subprofesji? Wojowi najlepiej alchemika wybrać latego jest ich dużo więcej niż magów którzy wolą wziąść elementaliste? Zwiad akurat ma wybór chciaż alchemik jest dużo lepszy od elementala bo zwiadowi przez 99% gry alchem sie przyda - smoki, trolle bełty na expie.

Musisz się pogodzić z tym że alchem jest dla maga, lecz inne subprofeje pasują inaczej. To tak samo jakbyś wojem skilował dysta i bił kuszą. Możesz to robić ale nikt tego nie robi bo inna droga jest znacznie lepsza, lecz taka opcja istnieje
Zenon von Wons jest nieaktywny  
Stare 19-04-13, 08:09   #24
jasiek50
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kasinka Mała
Postów: 307
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zenon von Wons Zobacz post
Może liczba małej ilości magów alchemików nie zależy od ich słabości tylko o mocy innych subprofesji? Wojowi najlepiej alchemika wybrać latego jest ich dużo więcej niż magów którzy wolą wziąść elementaliste? Zwiad akurat ma wybór chciaż alchemik jest dużo lepszy od elementala bo zwiadowi przez 99% gry alchem sie przyda - smoki, trolle bełty na expie.

Musisz się pogodzić z tym że alchem jest dla maga, lecz inne subprofeje pasują inaczej. To tak samo jakbyś wojem skilował dysta i bił kuszą. Możesz to robić ale nikt tego nie robi bo inna droga jest znacznie lepsza, lecz taka opcja istnieje
nom, ale co ja mam powiedzieć, gdy ja wybierałem sub-profesje to miałem taki wybór: nekromanta (gówno) elementalista (gówno) duchowny (gówno, ale miał wygodne leczenie na wyższych lvl) i alchemik (gówno bo mikstury nie działały, a leczące i na manę robiło się kilka razy drożej niż kosztowały u NPC, jedynym co potrafił były silne bomby, które i tak były kosmicznie drogie) więc wybór nie był zachwycający, teraz się wszystko zmieniło a ja nie mogę nic zrobić tylko siedzieć przy swoich sub-profesjach które są gówniane :(
jasiek50 jest nieaktywny  
Stare 19-04-13, 11:03   #25
Narwashi
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 35
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zenon von Wons Zobacz post
Może liczba małej ilości magów alchemików nie zależy od ich słabości tylko o mocy innych subprofesji?
Przecież to, że inne profesje są dużo mocniejsze oznacza własnie że ta jedna jest słaba.

Cytat:
Napisał Zenon von Wons Zobacz post
Musisz się pogodzić z tym że alchem jest dla maga, lecz inne subprofeje pasują inaczej. To tak samo jakbyś wojem skilował dysta i bił kuszą. Możesz to robić ale nikt tego nie robi bo inna droga jest znacznie lepsza, lecz taka opcja istnieje
Dlaczego mam się z tym pogodzić? Bo tak mi napisał "znawca" na forum? Dopóki ktoś z administracji nie napisze, że sytuacja magów alchemików jest w porządku i nic nie będą robić żeby ją poprawić to przykro mi ale nie pogodzę się z tym. :(
Narwashi jest nieaktywny  
Stare 26-07-13, 12:28   #26
Xarxes
 
Avatar Xarxes
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 20
Domyślnie

Ja też mam zamiar robić maga alchemika. Może by rozbudować to tę strone że skoro mag to mag to może zaczarować daną miksture. Takiej bombie zwiększyć czarami obrażenia i np po stworzeniu obr. bomby byłyby dość niskie ale po takim kilkukrotnym tuningu przez maga zwiększyły by moc. Oczywiście był by limit, ale zawsze to ciekawiej:P
Xarxes jest nieaktywny  
Stare 26-07-13, 12:32   #27
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Zrealizowanie takiego pomysłu spowoduje, że mag alchemik będzie lepszy niż rycerz alchemik. Alchemik to alchemik. Ja bym tego nie rozbijał. Jeśli już, to każda profesja w połączeniu z alchemikiem musiałaby mieć coś unikalnego.
Uiop jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:43.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin