Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 28-05-11, 03:37   #21
Van Taron
 
Avatar Van Taron
 
Zarejestrowany: Sie 2010
Skąd: Piekło
Postów: 77
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Van Taron
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
jak będzie trzeba to sama poszukam odpowiednich kandydatów wśród Doradców.
Przepraszam ! Doradca gry czy moderator forum?! Bo chyba ktoś tu nie czyta znów ze rozumieniem...

Bo doradcą na forum jestem tak wielokrotnie że jak ominąłem jakiś temat to tylko ze względu na tibjisko panującą atmosfere, i wszystkich udziałowców tej sprzeczności ukarał bym warnem. Już nie znajdę odpowiednika na wszystkie słowa poprzednika/konkurenta (czyt Tibii), chodź Ty ich sama nie szukasz. Bo po co? Skoro są anglo-podobne tibjiskie odpowiedniki anty altarońskie. A w tematach Tibia = Altaron, zaprzeczasz! W takim razie, po ch*j ta gra była spolszczana?

Nie bez powodu są te zadania po Polsku, no i Ty sama też byłaś ponoć twórczynią większości. Mimo to idziesz im na rękę i korzystasz z tych całych wyrazów i skrótów czy też innym anglo-podobnym tibijskim słowom i wyrażasz się tak samo w tematach jak reszta mało doświadczonych graczy, którzy twierdzą że to pierwszy lepszy OTS. Dajesz im w sumie to do myślenia że tak jest... a moim zdaniem tak nie powinno być!

Tak samo udział ma swój Zwariowany Alkoholik (czyt. Dobry Murzyn), który się udziela na forum i pomaga mi przeganiać tą szarańcze, która jest sprzeczna chociażby z jego jak i moimi ideami no i może Rekhyda (patrząc nie patrząc, ma klan Sin Selema, który opiera się na RPG, Twój dobry koleżka) i innych którzy działają, chodź nie często to coś wnoszą.

Tymi ideami kierował się także Aragorn z Jeźdźców w pierwszych tygodniach powstania serwera. Niestety przerósł go nalot tibijczyków, nie tylko do gry jak i do klanu, którzy z początku tworzyli klimat a później okazali się zorganizowaną grupą ale to nie o tym temat.

W grze widuje tylko was (czyt. MG Slythia i SG Kael), bo Bim i Prakt.. (no bo może powiecie że Trav, który był tylko na Beta testach i w pierwszy dzień działania serwera oficjalnie) mają że tak powiem wywalone.

Czasami bywa że bywa jak by to był OTS (jak nie wiesz czemu to też przytoczę, chodź bym nie chciał z samego szacunku do działalności, bez hejtu, być może z małym pouczeniem), działa to niby profesjonalnie a profesjonalizmu brak, mydlenie oczu, zwięzłe odpowiedzi bo guru ma top i to ostateczna wypowiedź a nawet nie wie że istnieje na forum śmietnik.

Szkoda że pracodawcy są jak Illuminati... Nie ma ich, a niby są... Coś tam robią a niby nic... Są pracodawcami, może wam płacą może nie...

Ale bardziej na nie bo jak by płacili to za wykonywane polecenia pod nadzorem a nadzoru nie ma... W każdym razie to oni zgarniają hajsy.

Dzieje się bagno ale wciąż jestem dobrej wiary, może jestem naiwny...
Van Taron jest nieaktywny  
Stare 28-05-11, 09:08   #22
Shikate
 
Avatar Shikate
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 258
Domyślnie

Ja bym chciau być moderatorem Strefy Twórczej ^^ Mógłbym organizować wszelakie konkursy, mniej więcej z każdej dziedziny oraz po prostu sam jestem pixel artystą, więc raczej bym nic nie popsuł :D Tak w ogóle zobaczcie mój temat w strefie twórczej, na 5 stronie 3 nowe outfity :D
Shikate jest nieaktywny  
Stare 28-05-11, 10:04   #23
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Van, ja cię nie rozumiem...

Na razie jeden moderator starczy, jeśli będzie trzeba więcej to się pomyśli. Chcę wybierać spośród doradców, bo wiem, że te osoby już się sprawdziły i tyle.

Forum jest za małe na moderatorów tematycznych, poza tym, nigdy nie lubiłam tego rozwiązania.

Jak mam się wyrażać? Tego fragmentu w ogóle nie mogę pojąć..

Jeśli zaś chodzi o pozostałych MG - za przeproszeniem, pieprzysz głupoty. Czy serio myślisz, że to ja naprawiam te wszystkie błędy? Gdyby tak było to nie byłoby co zbierać z serwera... Nie każdy musi pokazywać (pokazywać, nie logować, zauważ) w grze, nie każdy musi dyskutować na forum, by coś robił. Zarówno Trav, jak i Prakt, odwalają kawał dobrej roboty i bez nich ten serwer by nie funkcjonował. Czy naprawdę muszą się tym 'popisywać' na forum?

Jakie mydlenie oczu? Znów? Jaki brak profesjonalizmu? Proszę o konkretne argumenty a nie kolejne ogólniki.

Dajcie trochę czasu Rekhydowi, nauczy się to nieco posprząta to forum. Nie oczekuj jednak tutaj samych wypowiedzi RPG, jakiegoś super klimatu, bo niestety jest to nierealne.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 28-05-11, 11:49   #24
Van Taron
 
Avatar Van Taron
 
Zarejestrowany: Sie 2010
Skąd: Piekło
Postów: 77
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Van Taron
Domyślnie

No tak, moderatorów nie trzeba, tak tak :) Właśnie o takie mydlenie mi chodzi, a jak nie lubisz tego rozwiązania to już trudno, ale to jest profesjonalne podejście więc nie mam pytań.

A forum chyba jest dużo skoro sama go nie ogarniasz.

A co do pozostałych MG , tak ! Wypadało by się popisać !
Kupę tu sugestii, błędów, czemu oni się nie wypowiadają i trzymają nas w nieświadomości? Skoro nasze uwagi też tworzą ten serwer to chcieli byśmy wiedzieć więcej ;)

A co do klimatu RPG, jeżeli twierdzisz że niestety jest to nierealne, to ta wypowiedź to istny autodeklas... Już nawet nie mam więcej pytań, wszystko co chciałem to już wiem... :confused:
Van Taron jest nieaktywny  
Stare 28-05-11, 12:01   #25
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Jakie mydlenie? Nie lubię modów tematycznych, bo tworzy się zgraja która w niczemu nie pomaga. Znaleźć parę globalnych i tyle. Prowadziłam parę dużych forów, wiem, jakie rozwiązania się sprawdzają, a jakie są jedynie dla publiki.

W miarę ogarniam. Nie będzie tu nigdy cenzury każdej wypowiedzi, każdego zdania. Odpowiadam jak trzeba, zamykam, jak trzeba, usuwam jak trzeba. Nic więcej w tej chwili potrzebne nie jest.

Jeśli zaś chodzi o błędy - wypowiadam się ja. Zbieram te wszystkie błędy, przekazuję komu trzeba i informuję o wynikach. Sugestie sami czytają. Sami także przeglądają forum! Oni istnieją! Nie są jedynie moim alter-ego...
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 28-05-11, 12:12   #26
Van Taron
 
Avatar Van Taron
 
Zarejestrowany: Sie 2010
Skąd: Piekło
Postów: 77
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Van Taron
Domyślnie

Dzięki za odpowiedź, teraz wygląda to o wiele jaśniej :)
Van Taron jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin